Specializované kurzy a odborné semináře oboru pedikúra

 

   Nové termíny na období  9 -12 2016 budou k dispozici na konci srpna


Vážení zájemci o kurzy a semináře v oblasti péče o nohy, nyní můžeme vybírat z naší rozšířené nabídce kurzů a seminářů, které pořádáme u nás v Ostravě v ACADEMII a tři také v Praze. Jsou určené pro pedikérky, manikérky a kosmetičky, které se chtějí dále zdokonalovat ve svém oboru. V průběhu roku budeme pořádat také produktové semináře. Budeme Vás včas informovat.

Kurzy a semináře vedou zkušení odborníci ze svých oborů - lékaři, magistři a lektoři, kteří stále vykonávají svou praxi, publikují články v odborných časopisech a vydávají knihy. Ohlasy a fotografie naleznete na FACEBOOKU - Poradna PROFI-PEDIKURA.cz.

Ilustrační fotografie: Profesionálně vybavená, hygienou schválená ACADEMIA PROFI-PEDIKURA.cz se nachází v budově společně se showroomem a výdejním místem obchodu profi-pedikura.cz.

Nabídka odborných kurzů:

1)   Přeškolení přístrojová pedikúra - Nejpopulárnější kurz - OSTRAVA
2)   Aplikace drátkové špony na nehty PODOPHARM - OSTRAVA

3)   Aplikace drátkové špony na nehty PODOPHARM - PRAHA
4)   Ošetření zarostlého nehtu - Doporučujeme - OSTRAVA
5)   Aplikace špon na nehty podofix/COMBIped - OSTRAVA
6)   Aplikace špon na nehty podofix/COMBIped - PRAHA
7)   Zhotovování individuálních silikonových korektorů - OSTRAVA
8)   Nehtová protetika - OSTRAVA
9)   Účinné techniky masáží nohou - OSTRAVA
10) Ošetření zarostlého nehtu/Aplikace špon podofix/COMBIped - 2 v 1 - OSTRAVA

Nabídka odborných seminářů: (doporučujeme, omezená kapacita)

11)  Choroby nehtového aparátu, bradavice, kuří oka - Mudr.Jana Zímová - Ostrava
12)  Mykotické infekce pro pedikérky - Mudr.Jana Zímová, dr.h.c. - Ostrava
13)  Diagnostika a ošetření nohou diabetiků - Mgr.Justyna Kapusciok + seminář PODOPHARM - Ostrava

14)  Podnikání a marketing ,,Můj úspěšný, profitující salón"- PRAHA, Doporučujeme!
15)  Hygiena v praxi pedikúry - dle zájmu, min.4 osoby - Ostrava

UPOZORNĚNÍ: Pro zařazení do kurzu nebo semináře musí být uhrazeno 100% ceny nejpozdějí 14 dnů před termínem konání. Tím bude závazně blokováno místo v daném termínu. V případě neúčasti se peníze nevracejí a nenahrazuje se jiným termínem. Účast lze zrušit s nárokem na vrácení plné částky 14 dnů před termínem kurzu/semináře a to písemně na e-mail: kurzy@odel.cz.

Termíny a on-line přihláška

Pokud Vám chybí v nabídce nějaký kurz/seminář? Napište nám na e-mail: info@odel.cz


Aktuální nabídky kurzů a seminářů:

 • Kurz přeškolení na přístrojovou pedikúru, 9.30 - 17.00 hod., cena 1 990,- Kč, Ostrava - NEJPOPULÁRNĚJŠÍ KURZ

Přístrojová pedikúra je odborné ošetření nohou, tedy nehtů a kůže, kdy se používají speciální přístroje s odsáváním pro suchou pedikúru s frézami. Doporučujeme si přečíst článek o PŘÍSTROJOVÉ PEDIKÚŘE. Možnosti přístrojové pedikúry: dotvarování, pročištění nehtů, mozoly, zrohovatělá kůže, kuří oka, rozpraskaná kůže na patách, zarostlé nehty, nehty postižené mykózou, ošetření nohou diabetiků. Kurz se skládá z teorie a hlavně z tréninku, který probíhá v naší Academii pouze pro 4 účastníky, pracuje se s kvalitními novými přístroji značky hadewe na čtyřech pracovištích, zajištujeme vlastní modely. Každý účastník kurzu obdrží certifikát o absolvování.

Termíny a on-line přihláška                                                          

  


 • Kurz špony na nehty COMBIped, podofix, cena 1690,- Kč, Ostrava
 • Kurz špony na nehty COMBIped, podofix, cena 1990,- Kč, Praha

Tento odborný kurz obnáší zaškolení a praktické vyzkoušení metod podofix a COMBIped. Cena za toto školení obsahuje také náklady na použité špony a ostatní materiál. Každý účastník kurzu obdrží certifikát o absolvování kurzu.

Termíny a on-line přihláška 


 • Kurz ošetření zarostlého nehtu, cena 1 390,- Kč, Ostrava

Cílem kurzu je seznámení se s různými technikami ošetření zarostlých nehtů - ABRAZE NEHTOVÉ PLOTÉNKY (ABRAZE - OBROUŠENÍ), TAPOVÁNÍ, DLAHOVÁNÍ, TAMPONOVÁNÍ

Náplň kurzu: anatomie nehtu, seznámení se s typy zarostlých nehtů, ukázky metod ošetření zarostlého nehtu, praktické ukázky v z metod ošetření. Zaručujeme individuální přístup ke každému účastníkovi kurzu a věříme, že tento kurz bude velkým přínosem pro vaši budoucí práci. Každý účastník kurzu obdrží certifikátu o absolvování kurzu.

Termíny a on-line přihláška 

 


 • Kurz drátkové špony na nehty PODOPHARM, cena 2 990,- Kč, Ostrava
 • Kurz drátkové špony na nehty PODOPHARM, cena 3 490,- Kč, Praha

NOVINKA - Ve spolupráci s výrobcem špon jsme zvýhodnili ceny seminářů! Nyní nejlepší ceny na semináře drátkovách špon v ČR.

PODOPHARM® - unikátní patentovaný systém drátkových nehtových špon pro bezbolestnou a neinvazivní metodu ošetření zarostlých a deformovaných nehtů. Velmi účinný a kompletní systém na všechny typy nehtů - cenově dostupný. Špony PODOPHARM jsou vyráběny strojově a nikoliv ručně, což zajišťuje správný a dlouhodobý tah. Zdroj: Chirmed

Patentovaný systém drátkových nehtových špon PODOPHARM® je vyráběn společnosti Chirmed® z nejkvalitnější chirurgické oceli certifikované symbolem CE a splňují normu 93/42/EEC pro zdravotnický prostředek třídy I. (EU Directive 93/42/EEC- medical devices class I) splňující všechny právní a epidemiologické podmínky pro aplikaci dočasného implantátu pro korekci zarostlých nehtů. Další podrobné informace ZDE. Video s aplikací drátkových špon PODOPHARM® ZDE.

Každý účastník kurzu obdrží certifikát o absolvování kurzu. Jedná se o speciální kurz pro výrobu a aplikaci drátkových špon na nehty PODOPHARM® vedený odborníkem s dlouholetou praxí v oboru, který je 3x certifikovaný ze zahraničí. Veškeré nástroje a vybavení zapůjčíme - není nutné nic předem zakoupit.

Termíny a on-line přihláška 

                            


 • Kurz zhotovování silikonových korektorů, cena 1 050,-Kč, Ostrava

Je speciální kurz pro zhotovení korektorů ERKOTON. Tento systém vyvinula renovovaná německá společnost ERKODENT Erich Kopp GmbH pro korekci prstových deformací. Základem je dvousložková silikonová hmota ERKOTON 20 a 30, která je velmi elastická, pevná, snadná pro modelaci, finální broušení a navíc je i velmi přííjemná k nošení. Jako schválená zdravotní pomůcka splňuje přísné kritéria fyziologickou a dermatologickou nezávadnost. Náplň kurzu: anatomie nohy, seznámení se s materiály a technikou zhotovování, možnosti využití korektorů, zhotovování korektorů-praktické cvičení. Každý účastník kurzu obdrží certifikát o absolvování kurzu.

Termíny a on-line přihláška 

 


 • Kurz nehtové protetiky, cena 1 690,-Kč, Ostrava

Je speciální kurz ve kterém se naučíte zhotovovat náhrady části nebo celé nehtové ploténky. Tento systém vyvinula renovovaná německá společnost ERKODENT Erich Kopp GmbH pro vytvoření plnohodnotné nehtové náhrady. Veškerý pracovní materiál splňuje přísná kritéria pro fyziologickou a dermatologickou nezávadnost.

Náplň kurzu: anatomie nehtu, seznámení s materiálem a možnosti použití materiálu dle typu ošetření, korekce části nehtové ploténky, korekce celé nehtové ploténky, praktické cvičení. Každý účastník kurzu obdrží kromě certifikátu o absolvování kurzu.

Termíny a on-line přihláška 

 


 • Kurz účinných technik masáží nohou, cena 1 690,- Kč, Ostrava - POUZE PRO 4 ÚČASTNÍKY. V případě malé účasti se kurz pořádat nebude.

MĚKKÁ TECHNIKA NOHY  - uvolnění svalů, drobných kloubů nohy, ošetření bolestivých bodů. Doporučujeme aplikovat na přetížené nohy nebo nohy v napětí. Toto velmi příjemné a účinné ošetření ocení každý klient, pro kterého bude technika měkké nohy vhodná.

OLEJOVÁ MASÁŽ - základ sportovní masáže lýtka

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ SE ZÁBALEM NOHOU -  řadí se mezi nejoblíbenější masáže, protože působí na všechny smysly našeho těla! Je výborná na vyhlazení pokožky, dobrou náladu, odplavení toxických látek a na uvolnění ztuhlých svalů. Čokoláda také vyživuje a zvlhčuje pokožku, podporuje tvorbu endorfinu a serotoninu tedy hormonů radosti. Vůně čokolády, svěží a hladká pokožka, uvolněné a zregenerované svaly potěší i nejnáročnějšího klienta! 

MEDOVÁ MASÁŽ NOHOU  - velmi příjemná a osvědčená léčitelská detoxikační metoda masážním medem. Medová masáž využívá detoxikačních účinků medu a kompresních masérských hmatů, tím dochází k odstraňování starých usazenin a jedů až z hloubky tělesných tkání.  Toxiny se v našem těle usazují vlivem léků, potravin, kouření a nezdravého životního stylu. Účinky této detoxikační a regenerační masáže určitě ocení každý klient. Každý účastník kurzu obdrží kromě certifikátu o absolvování kurzu.Odborný garant, školitel: Mgr.Iva Chwalková

Termíny a on-line přihláška - uskuteční se jen při min.účasti 4 osob


 • 2 v 1 Kurz ošetření zarostlého nehtu/Kurz špony na nehty COMBIped, podofix, cena 2 990,-Kč, Ostrava

KURZ OŠETŘENÍ ZAROSTLÉHO NEHTU - cílem kurzu je seznámení se s různými technikami ošetření zarostlých nehtů - ABRAZE NEHTOVÉ PLOTÉNKY (ABRAZE - OBROUŠENÍ), TAPOVÁNÍ, DLAHOVÁNÍ, TAMPONOVÁNÍ. Náplň kurzu: anatomie nehtu, seznámení se s typy zarostlých nehtů, ukázky metod ošetření zarostlého nehtu, praktické ukázky v z metod ošetření.

KURZ ŠPONY NA NEHTY COMBIped, podofix - tento odborný kurz obnáší zaškolení a praktické vyzkoušení metod podofix a COMBIped. Cena za toto školení obsahuje také náklady na použité špony a ostatní materiál.Každý účastník kurzu obdrží certifikát o absolvování kurzu.

Termíny a on-line přihláška 


ODBORNÉ SEMINÁŘE - omezená kapacita

 • NOVINKA - Seminář Podnikání a marketing - ,,Můj úspěšný, profitující salón", zaváděcí cena 2.990,- Kč, od 9.00-16.00 - PRAHA

DOPORUČUJEME, jediný seminář tohoto typu v ČR. Seminář bude napěchovaný spoustou velmi důležitých informací pro podnikání v salónu a mimo jiné se dozvíte:

 • TOP téma - jak správně vypočítat, kolik musí utratit každý klient, aby salon prosperoval a jak toho "bezbolestně dosáhnout",
 • jak získat nové klienty díky mnohokrát vyzkoušeným a 100% fungujícím postupům za naprosto minimální náklady, které se vrátí za několik málo dnů,
 • jak ze svých klientů dělat nadšené klienty, kteří přivedou další,
 • jak pouze drobnými změnami můžete zvýšit tržby o desítky procent,
 • jak správně nabízet produkty a služby, abyste výrazně zvýšily své tržby,
 • názorné příklady a ukázky ihned použitelných možností, jak zvyšit své tržby

Přednášející mají dlouholeté vlastní zkušenosti s touto problematikou. Jako bonus CD plné šablon, dopisů, návodů a pomůcek, které můžete okamžitě použít ve svých salonech. Každý účastník obdrží certifikát a veškeré podklady.

Termíny a on-line přihláška  - 15.4. od 9.00-12.00/13.00-17.00 (s hodinovou přestávkou).

Místo: Praha, Business Park Košíře, Jinonická 80, Praha 5 - Košíře (skvělá dostupnout, parkování zdarma)


 • Choroby nehtového aparátu, bradavice, kuří oka - Mudr.Jana Zímová, dr.h.c., cena 990,- Kč, Ostrava

Obsah semináře: Anatomie nehtového aparátu,tinea pedis, deformity a barevné změny nehtu, zarůstající nehty, virové bradavice, kuří oka, benigní a maligní nádory nehtového aparátu. Diagnostika, terapie. Každý účastník obdrží certifikát a vytištěnou prezenataci s velmi bohatou fotodokumentací! Odpovědný garant, školitel: MUDr. Jana Zímová, dr.h.c. 

Termíny a on-line přihláška 


 • Mykotické infekce v pedikúře - Mudr.Jana Zímová, cena 990,- Kč, Ostrava

Obsah semináře: Diagnostika a problematika mykóz včetně moha ukázek, spolupráce s lékaři, ošetření, diskuse - teorie versus praxe. Každý účastník obdrží certifikát a vytištěnou prezenataci s velmi bohatou fotodokumentací! Odpovědný garant, školitel: MUDr. Jana Zímová, dr.h.c.   

Termíny a on-line přihláška 


 • Diagnostika a ošetření nohou diabetiků - Mgr.Justyna Kapusciok, cena 990,- Kč vč.dokumentace plus produktový seminář PODOPHARM, Ostrava

Doporučujeme na základě velkého ohlasu po prvních dvou seminářích v minulém roce! Zahraniční velmi zkušená odbornice/podolog na problematiku ošetření nohou diabetiků, která spolupracuje s mnoha lékaři. Již také publikovala řadu odborných článků, byla dlouhodobu prezidentkou Polské podologické společnosti. Vzhledem k tomu, že se jedná o zahraničního lektora, tak bude zajištěn profesionální tlumočník. Doporučujeme přečíst článek - Aktivní složky v preparátech pro péči o chodidla diabetiků.

Obsah semináře: Diagnostika diabetické nohy, spolupráce s lékaři, ošetření nohou diabetiků. Každý účastník obdrží certifikát a vytištěnou prezenataci s fotografiemi!

Termíny a on-line přihláška 

 


 • HYGIENA V PRAXI PEDIKÚRY, cena 590,-Kč, Ostrava

Seznámení se z vyhláškou o ochraně zdraví a povinosti z toho vyplývající.Ochrana zdraví poskytovatele služby a klienta. Seznámení s dezinfekčními prostředky, pomůckami k sterilizaci. Evidence nutná k provozování pedikúry. Praktické ukázky používání dezinfekcí.

Termíny a on-line přihláška - uskuteční se jen při min.účasti 4 osob

   


Podmínky pro zařazení do kurzu/ semináře a místa konání:

1) Uhrazení převoden 100% ceny na účet, NEJPOZDĚJI 14 DNŮ PŘED KONÁNÍM. Tím bude závazně blokováno místo v daném termínu. V případě neúčasti se peníze nevracejí a nenahrazuje se jiným termínem. Účast lze zrušit s nárokem na vrácení plné částky 14 dnů před termínem kurzu/semináře a to písemně na e-mail: kurzy@odel.cz. Vyhrazujeme si právo zrušit kurz/seminář z důvodu nemoci, malé účasti apod. Vyplněnou přihlášku posílejte na e-mail: kurzy@odel.cz, Prihláška ke stažení

Dotazy ke kurzům/seminářům: e-mail: kurzy@odel.cz, tel: + 420 702 145 710 (Po-Pá 8.00-18.00) 

2) Kurzy a semináře se pořádají v Ostravě a v Praze.

OSTRAVA - ACADEMIA profi-pedikura.cz, ul.Špálová 2, Ostrava (200 metrů od hlavního vlakového nádraží). Výborná dostupnost z celé ČR a SR po dálnici D1, 800 metrů sjezd č.361, doporučujeme vlak RegioJet, LEO Expess, Pendolíno, sídlíme puze 200 metrů od hlavního vlakového nádraží OSTRAVA.

PRAHA -  kurz špony Podopharm a Combiped/podofix - studio Profi Nail, K novému sídlišti 210, Praha 4 - Libuš, www.profinail.cz

PRAHA - Seminář ,,Můj úspěšný, profitující salón“ - Business Park Košíře, Jinonická 80, Praha 5

3) Co potřebujete sebou: Na praktické kurzy pracovní oblečení, psací potřeby a dobrou náladu.

4) Co nabizíme: odborný a individuální přístup, profesionální zázemí s novým vybavením a přístroji, lektory z velkou praxi a znalosti oboru.

Těšíme se na spolupráci a děkujeme za projevenou důvěru.  Kateřina Vykydalová a tým společnosti ODEL LABORATORIES, s.r.o.


© Copyright ODEL LABORATORIES, s.r.o, 2008 - 2015. Veškerý obsah na našich webových stránkách, jako je text, grafika, loga, ikony tlačítek, obrázky, zvukové klipy a videa, je majetkem spol.ODEL LABORATORIES, s.r.o. nebo dodavatelů obsahu a je chráněn mezinárodními zákony o autorských právech. Je povoleno stahování, elektronické kopírování včetně vytisknutí pouze a výhradně pro osobní použití. Jakékoliv jiné použití včetně reprodukce, modifikace, distribuce, přenosu, zobrazování obsahu je zakázáno. V případě zájmu o použití jakéhokoliv obsahu nás neváhejte kontaktovat na e-mailu: info@odel.cz 


Vybírejte z top značek
 • Obchodní zastoupení pro přední světové značky

 • Jsme odborníci v oboru včetně znalosti legislativy

 • Doprava zdarma již od 1 500,00 Kč

 • Expedujeme do 48 hodin spolehlivé doručení kurýrní službou