Akční nabídka končí již 2.6.2016    Poslední dva profi přístroje za akční ceny

X

Hygiena pedikúra

Hygiena při pedikúře se musí řídit podmínkami daných legislativou - vyhláškou MZ ČR.

Znamená to používání schválených sterilizátorů, dezinfekcí, indikátorů, postupů a vedení evidence o těchto úkonech, tak aby to vše vyhovovalo legislativě a následným pravidelným kontrolám z hygieny.

Celý tento proces se musí provádět všude tam, kde se provádí mokrá nebo přístrojová pedikúra nebo manikúra.V dnešní době má každý pacient právo na kvalitní a bezpečné ošetření, a proto by si měl vybírat taková pracoviště, kde je tento přístup samozřejmostí.

Doporučujeme článek: Péče o nástroje a pomůcky v oborech pedikúra, manikúra a podologie.

UPOZORNĚNÍ: Nástroje s niklovou nebo chromovanou povrchovou úpravou jsou nevhodné ke sterilizování! Do sterilizátorů používáme výhradně nástroje tepelně tvrzené, suché a čisté. Výrobci tyto nástroje označují jako STAINLESS, INOX nebo Rostfrei.

Zobrazit více

Tato kategorie obsahuje kompletní nabídku týkající se hygieny pro profesionální pedikúru - Sterilizátor Melag 75, všechny typy dezinfekcí, péči o nástroje, ochranné pomůcky a další pomůcky. Hygiena při profesionální pedikúře se řídí platnou vyhláškou MZ ČR.

Znamená to používání schválených sterilizátorů, dezinfekcí, indikátorů, postupů a vedení evidence, aby to vyhovovalo legislativě a pravidelným kontrolám z hygieny. Potřebujete poradit s výběrem? Kontaktuje nás, my vám poradíme!

Vybírejte z top značek
  • Obchodní zastoupení pro přední světové značky

  • Jsme odborníci v oboru včetně znalosti legislativy

  • Doprava zdarma již od 1 500,00 Kč

  • Expedujeme do 48 hodin spolehlivé doručení kurýrní službou