Akční nabídka končí již 2.6.2016

X

podofix

Nalepovací špony na nehty podofix od společnosti 3TO

podofix

Aktivní nalepovací špony podofix® lze použít prakticky na všechny zdeformované, zkroucené a zarostlé nehty. Kromě tohoto použití se doporučuje tento systém k ošetření hypergranulace a kuřího oka v nehtovém valu. Obzvlášť se doporučují používat, jestliže je nehtový val příliš úzký na vložení očka drátku. Aplikace s tímto systémem je velmi jednoduchá a poskytuje rychlé ošetření pacienta. Špona je konstruovaná tak, že se velmi snadno přizpůsobí tvaru nehtu.

 

Podofix je výborné řešení pro rovnoměrné nastavení napětí pro narovnání nehtu a navíc nemá vliv na každodenní život klienta.

 

Oblasti použití: Aktivní nalepovací špony podofix® jsou inovativní způsob pro odstranění všech typů zarostlých nebo deformovaných nehtů. Tato metoda korekce nehtů je vhodná téměř pro každého, včetně dětí a diabetiků. Účinnost této metody potvrzuje řada klientů, pedikérů a podologů. Pomocí této jednodušší metody se mohou klienti vyhnout chirurgické zákroku.  Nástup účinku této metody je velmi rychlý, časově nenáročný a hlavně zcela bezbolestný.

 

Stránky výrobce: http://www.podofix.cz

Zobrazit více
Vybírejte z top značek
  • Obchodní zastoupení pro přední světové značky

  • Jsme odborníci v oboru včetně znalosti legislativy

  • Doprava zdarma již od 1 500,00 Kč

  • Expedujeme do 48 hodin spolehlivé doručení kurýrní službou