Přístroje, brusky pedikúra

PŘÍSTROJE NA PEDIKÚRU A MANIKÚRU SE  ZÁRUKOU 24 MĚSÍCŮ.

Prodloužená záruka na 24 měs. se vztahuje na oba motory vč.uhlíkového motoru a elektroniku. Nevztahuje se pouze na opotřebené uhlíky u uhlíkového motoru a ložiska mikromotoru. Toto je uvedeno i v záručním listě. Záruku 2 roky poskytujeme již 7 let - POROVNEJTE

NOVINKA VIDEO ,,JAK SPRÁVNĚ ČISTIT PŘÍSTROJE S ODSÁVÁNÍM."

Přístrojová pedikúra, suchá přístrojová pedikúra, je odborné ošetření nohou, zejména nehtů a kůže proškoleným personálem, který používá pro ošetření speciální vysokoobrátkové přístroje s frézami. Pedikúra, manikúra prováděná profesionálními přístroji je pečlivější, šetrnější například při řešení zarůstajících nehtů prakticky nenahraditelná. Na základě naši několikaleté zkušenosti Vám můžeme doporučit světovou značku profesionálních přístrojů na pedikúru a přístrojů na manikúru hadewe, kterou exkluzívně zastupujeme v ČR.

Společnost hadewe GmbH je rodinná firma, kterou založil v roce 1967 Herbert Menzel před 48 lety, přístroje se vyráběly hlavně  pro dentální průmysl. Nyní se přístroje používají nejvíce na přístrojovou pedikúru, manikúru a nehtový desing.

Přístroje na pedikúru hadewe mají několik patentových řešení (např. uložení motoru v gumovém pouzdře, které výrazně snižuje vibrace, rychlý  upínací knoflík fréz atd.), jsou velmi spolehlivé a nenáročné na údržbu, a proto můžeme nabídnou záruku 24 měsíců a nikoliv pouze 12 měsíců, velký sací výkon, plnohodnotný servis za rozumnou cenu, zapůjčení  náhradního stroje zdarma. Více na www.hadewe.cz

V případě potřeby neváhejte kontaktovat naši technickou a servisní podporu na tel: 773 100 813.

Zobrazit více

Doporučujeme: Nehlučné, bezuhlíkové a bezúdržbové přístroje! Ušetříte!

Nakupujte od TOP prodejce hadewe za rok 2014 a 2015 - novinky 2016 - NEHLUČNÉ bezuhlíkové přístroje na pedikúru. Profesionální přístroje na pedikúru hadewe nabizíme již 7 let a nyní jsme z 22 modelů vybrali 9. Doporučujeme: Nejčastější otázky při koupi přístroje. Poradíme s výběrem, volejte tel: 773 100 813.

  • Nejlepší ceny na trhu na nehlučné ,,bezuhlíkové" přístroje již od 34.900 Kč a sprejový 38.900 Kč
  • Nejlépe vybavené přístroje na trhu Auroria/Zelos Light - české menu, světlo, ovládání na násadci
  • Garantujeme ZÁRUKU 24 měs. a náhradní přístroj v době záruky ZDARMA - porovnejte
  • VÝHODNĚJŠÍ FINANCOVÁNÍ přístroj od 1.385 Kč/měs.
  • BEZ kompromisu otáčky max 40.000 ot./min., brusné kloboučky do Ø 16 mm
  • Před nákupem také porovnejte ,,hodnocení zákazníků"
Vybírejte z top značek
  • Obchodní zastoupení pro přední světové značky

  • Jsme odborníci v oboru včetně znalosti legislativy

  • Doprava zdarma již od 1 500,00 Kč

  • Expedujeme do 48 hodin spolehlivé doručení kurýrní službou