AKČNÍ NABÍDKA, TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY

X

Doporučujeme přístroje na pedikúru hadewe

14.05.2015
Na našem trhu se nabízí hned několik značek přístrojů na pedikúru a manikúru, proto je mnohdy případná orientace a výběr velmi složitý a to i vzhledem k vyšší pořizovací ceně přístroje.

 

Proč doporučujeme a nabízíme značkové přístroje hadewe

na přístrojovou pedikúru a manikúru?

Na našem trhu se nabízí několik značek přístrojů na pedikúru a manikúru, proto může být případný výběr komplikovaný, a když si uvědomíme, že cena nového přístroje se pohybuje mezi 30 000 - 60 000 Kč, tak se vždy jedná o nelehké rozhodnutí.

Kromě ceny je vždy také důležité zjistit si délku poskytované zárukycenu servisu, cenu za zapůjčení náhradního přístroje, průměrnou délku opravy a v neposlední řadě se také podívat na hodnocení nebo recenze zákazníků, pokud jsou dostupné.

 

Po naši desetileté zkušenosti práce s přístroji hadewe v praxi Vám bez jakýchkoliv kompromisů můžeme doporučit přístroje hadewe. Podrobné informace o přístrojích naleznete také zde: www.hadewe.cz

Hlavní výhody přístrojů hadewe na pedikúru, manikúru a nehtovou modeláž: 

1) Společnost hadewe GmbH je renomovaná rodinná firma, která se od roku 1967 tedy již 48 let zaměřuje na výrobu profesionálních přístrojů a příslušenství na pedikúru, manikúru a zubní laborantky.

2) Přístroje hadewe na pedikúru manikúru se prodávají na trzích hlavně v evropských zemích a to zejména díky několikaleté tradici, kvalitě přístrojů a výrobě, která probíhá pouze v Německu.

3) Přístroje na pedikúru a manikúru mají několik Revolučních a patentovaných řešení:

  • patentovaná velmi rychlá výměna nástrojů

Hlavní výhodou přístrojů hadewe je patentovaná velmi rychlá výměna nástrojůOchrannou známkou násadců je otočný knoflík, který má většina hadewe násadců. Tento otočný knoflík je velmi důmyslné zařízení šetřící čas, umožňuje výměnu fréz bez velké ztráty času a také dává násadcům jejich unikátní vzhled. Se zařízením na rychlé upnutí se nástroje na broušení a vrtáčky bezpečně a bez jakékoliv pomůcky (např. kleště) upnou. (skutečná provozní přesností 0,02 mm). Zaručujeme to také při velké síle frézování a je to dokonce možné i u nástrojů s nejmenšími frézovacími hlavami.

  • ovládaní vypnutí/zapnutí, volby tří naprogramovaných rychlostí přímo na násadci a osvětlením! (hadewe Helius ZELOS/AURORIA LIGHT)
  • přístroje mají nejužší násadce na trhu, které se velmi dobře drží!

  • používání unikátního bezkomutátorového motoru, tento typ motoru již nepoužívá uhlíky a tudíž odpadá jejich výměna a zasílání přístroje do servisu
  • motor je vždy uložen do speciálního gumového jádra, díky kterému jsou tlumeny veškeré vibrace, díky tomuto je práce s přístrojem velmi pohodlná a fyzicky méně únavná
  • technika odsávání je soustředěna přímo v místě frézování násadců tzv. bodové odsávání

Funkce odsávání je soustředěna přímo v místě frézování násadců tzv. bodové odsávání. Integrovaný odsávací kanál umožňuje kompaktní styl a zajišťuje spolehlivé odstranění prachu z frézování. Kulaté sání na druhé straně je obklopeno odsávacími toky ze všech stran stejně. Tyto druhy násadců jsou obvykle větší, i když nemají jednoduchou postranní trubici, kterou někteří upřednostňují. Je to nakonec otázka preference, ale společnost hadewe se rozhodla vyrábět hlavně násadce s bodovým odsáváním, protože testy prokázaly, že jsou efektivnější při odstraňování prachu.

  • nízká hlučnost přístrojů hadewe, velmi nízká hlučnosti u bezuhlíkové techologie
  • přístroje hadewe s označením Light (Zelos/Auroria) - mají v násadci integrován světelný zdroj, který osvětluje ošetřující místo

  • přístroje hadewe mají velmi jednoduché ovládání, i když oplývají mnoha skvělými funkcemi, například: můžete si naprogramovat do paměti až tři volby otáček včetně stupně odsávání (1-5 stupňů), přístroj informuje, kdy vyměnit sáček atd....

4) Přístroje na pedikúru mají všechny potřebné certifikace a splňují nejpřísnější legislativní normy a předpisy EU:
Od roku 1998 jsou mikromotory s násadcem a řídící jednotky také doplněny systémem řízení jakosti  splňujícím normu DIN EN ISO 13485 a Přílohu II Směrnice Rady 93/42/EHS. Přístroje jsou tedy zdravotnické prostředky třídy 2A a splňují příslušné normy vysoké kvality.

5) Záruční a pozáruční servis:
• záruka na přístroje je 24 měsíců - prodloužená záruka 24 měsíců je na oba motory, elektroniku. Nevztahuje se na opotření ložisek a uhlíků. Po tuto dobu je zapůjčen zdarma náhradní přístroj.

7) Veškeré přístroje dodáváme s manuály/příručkami v českém jazyce a se základními nástroji na čištění a náhradními sáčky těsněními.

8) Realizujeme zaškolení na práci s přístroji ve vlastním tréninkovém centru.

9) Naši zákazníci se můžou podívat na recenze ostatních zákazníků a případně porovnat.

9) Zajistíme kompletní dodávku ostatního sortimentu včetně poradenského servisu.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, tak nám napište na e-mail: info@odel.cz nebo nám zavolejte na tel: +420 773 100 813. Velmi rádi Vám poskytneme veškeré informace. Nyní jsou přístroje u nás k dostání za stejné ceny jako v Německu, Rakousku nebo v Anglii servisu za české ceny!

,,Kvalita přístrojů a servis jsou vždy na prvním místě! Vyráběno v Německu již od roku 1967."

Doporučujeme také článek: Nejčastější otázky při koupi nového přístroje na pedikúru