Odborné kurzy a semináře oborů pedikúra/podologie


Vážení zájemci o kurzy a semináře v oblasti péče o nohy, můžete vybírat z naší nabídky kurzů a seminářů, které pořádáme v Ostravě v naší ACADEMII a některé také v Praze. Jsou určené pro profesionální pedikérky, manikérky a kosmetičky, které se chtějí dále zdokonalovat ve svém oboru. Připravujeme také produktové semináře.

Kurzy a semináře vedou zkušení odborníci ze svých oborů - lékaři a lektoři, kteří vykonávají svou praxi, publikují články v odborných časopisech a vydávají knihy. Ohlasy a fotografie naleznete na FACEBOOKU - Poradna PROFI-PEDIKURA.cz.

 

 

 

 

Profesionálně vybavená a schválená Academie se nachází v budově společně s obchodem a výdejním místem e-shopu profi-pedikura.cz. Aktuální fotky Academie

Nabídka odborných kurzů:

 • Přeškolení přístrojová pedikúra - Nejpopulárnější kurz - OSTRAVA
 • NOVINKA - Přeškolení na SPREJOVOU přístrojovou pedikúru, OSTRAVA
 • Aplikace drátkové špony na nehty PODOPHARM - OSTRAVA/PRAHA
 • Ošetření zarostlého nehtu - Doporučujeme - OSTRAVA
 • Aplikace špon na nehty podofix/COMBIped - OSTRAVA/PRAHA
 • Zhotovování individuálních silikonových korektorů - OSTRAVA
 • Nehtová protetika - OSTRAVA
 • Účinné techniky masáží nohou - OSTRAVA
 • 2v1 Ošetření zarostlého nehtu/Aplikace špon podofix/COMBIped - OSTRAVA

Nabídka odborných seminářů:

 • Choroby nehtového aparátu, bradavice, kuří oka - Mudr.Jana Zímová - Ostrava/PRAHA
 • Mykotické infekce pro pedikérky - Mudr.Jana Zímová, dr.h.c. - Ostrava/PRAHA
 • Doporučujeme - Diagnostika a ošetření nohou diabetiků - Mgr.Justyna Kapusciok - Ostrava - POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA
 • Nemoci dětských nohou a nehtů - Mudr.Jana Zímová, dr.h.c. - jaro 2017
 • Problematika zarostlých nehtů - Mudr.Jana Zímová, dr.h.c. - jaro 2017
 • Podnikání a marketing ,,Můj úspěšný, profitující salón"- jaro 2017
 • Hygiena v praxi pedikúry - dle zájmu, min.4 osoby - Ostrava

Nabídka produktových seminářů:

 • Speciální produktový seminář PODOPHARM - Mgr., ing. Aneta Oleszek a prezentace nových nehlučných podologických přístrojů vč.sprejových

Aktuální termíny, on-line přihláška ZDE


Aktuální nabídky kurzů a seminářů:

Kurz přeškolení na přístrojovou pedikúru, 9.30 - 17.00 hod., cena 1 990,- Kč, Ostrava

Přístrojová pedikúra je odborné ošetření nohou, tedy nehtů a kůže, kdy se používají speciální přístroje s odsáváním pro suchou pedikúru s frézami. Doporučujeme si přečíst článek o PŘÍSTROJOVÉ PEDIKÚŘE. Možnosti přístrojové pedikúry: dotvarování, pročištění nehtů, mozoly, zrohovatělá kůže, kuří oka, rozpraskaná kůže na patách, zarostlé nehty, nehty postižené mykózou, ošetření nohou diabetiků. Kurz se skládá z teorie a hlavně z tréninku, který probíhá v naší Academii pouze pro 4 účastníky, pracuje se s kvalitními novými přístroji značky hadewe na čtyřech pracovištích, zajištujeme vlastní modely. Každý účastník kurzu obdrží certifikát o absolvování.

Termíny a on-line přihláška ZDE                                                          

  


Kurz přeškolení na SPREJOVOU přístrojovou pedikúru, 9.30 - 17.00 hod., cena 2 990,- Kč, Ostrava - NOVINKA

Sprejová přístrojová pedikúra je odborné ošetření nohou, kdy se používají speciální přístroje s mlhovým/sprejovým postřikem, které umožňují kvalitní a velmi příjemné ošetření. Ošetřované místo je chlazeno kapalinou, a tím se při správném použití snižuje riziko popálení, proto je tato technologie vhodná pro diabetiky. Přístroje jsou bezprašné, tiché a mají bezuhlíkové motory.

Kurz je pouze pro 4 účastníky a skládá se z teorie a z praktické výuky na modelech. Pracuje se s kvalitními přístroji značky hadewe. Každý účastník obdrží certifikát o absolvování.

Termíny a on-line přihláška ZDE         

                                       


Kurz špony na nehty COMBIped, podofix, cena 1690,- Kč, Ostrava

Kurz špony na nehty COMBIped, podofix, cena 1990,- Kč, Praha - termín bude zveřejněn po dokončení rekonstrukce provozovny v Praze.

Odborný kurz obnáší zaškolení a praktické vyzkoušení metod podofix a COMBIped. Cena za školení obsahuje náklady na použité špony a ostatní materiál. Každý účastník obdrží certifikát o absolvování.

Termíny a on-line přihláška ZDE 


Kurz ošetření zarostlého nehtu, cena 1 390,- Kč, Ostrava

Cílem kurzu je seznámení se s různými technikami ošetření zarostlých nehtů - ABRAZE NEHTOVÉ PLOTÉNKY (ABRAZE - OBROUŠENÍ), TAPOVÁNÍ, DLAHOVÁNÍ, TAMPONOVÁNÍ

Náplň kurzu: anatomie nehtu, seznámení se s typy zarostlých nehtů, ukázky metod ošetření zarostlého nehtu, praktické ukázky v z metod ošetření. Zaručujeme individuální přístup a věříme, že tento kurz bude velkým přínosem pro vaši budoucí práci. Každý účastník kurzu obdrží certifikátu o absolvování.

Termíny a on-line přihláška ZDE 

 


Kurz drátkové špony na nehty PODOPHARM, cena 2 990,- Kč, Ostrava

Kurz drátkové špony na nehty PODOPHARM, cena 3 490,- Kč, Praha - termín bude zveřejněn ihned po dokončení rekonstrukce školicího střediska.

Jedná se o speciální kurz o zhotovování a aplikování drátkových špon na nehty PODOPHARM® vedený odborníkem s dlouholetou praxí v oboru. Nástroje a vybavení zapůjčíme - není nutné předem zakoupit. Každý účastník kurzu obdrží certifikát o absolvování.

PODOPHARM® - unikátní patentovaný systém drátkových nehtových špon pro bezbolestnou a neinvazivní metodu ošetření zarostlých a deformovaných nehtů. Velmi účinný a kompletní systém na všechny typy nehtů - cenově dostupný. Špony PODOPHARM jsou vyráběny strojově a nikoliv ručně, což zajišťuje správný a dlouhodobý tah. Další podrobné informace ZDE. Video s aplikací drátkových špon PODOPHARM® ZDE.

Termíny a on-line přihláška ZDE 

                            


Kurz zhotovování silikonových korektorů, cena 1 050,-Kč, Ostrava

Je speciální kurz pro zhotovení korektorů ERKOTON. Tento systém vyvinula renovovaná německá spol. ERKODENT pro korekci prstových deformací. Základem je dvousložková silikonová hmota ERKOTON 20 a 30, která je velmi elastická, pevná, snadná pro modelaci, finální broušení a navíc je i velmi přííjemná k nošení. Jako schválená zdravotní pomůcka splňuje přísné kritéria fyziologickou a dermatologickou nezávadnost. Náplň kurzu: anatomie nohy, seznámení se s materiály a technikou zhotovování, možnosti využití korektorů, zhotovování korektorů-praktické cvičení. Každý účastník obdrží certifikát o absolvování.

Termíny a on-line přihláška ZDE 

 


Kurz nehtové protetiky, cena 1 690,-Kč, Ostrava

Je speciální kurz ve kterém se naučíte zhotovovat náhrady části nebo celé nehtové ploténky. Tento systém vyvinula renovovaná německá spol. ERKODENT pro vytvoření plnohodnotné nehtové náhrady. Veškerý pracovní materiál splňuje přísná kritéria pro fyziologickou a dermatologickou nezávadnost.

Náplň kurzu: anatomie nehtu, seznámení s materiálem a možnosti použití materiálu dle typu ošetření, korekce části nehtové ploténky, korekce celé nehtové ploténky, praktické cvičení. Každý účastník kurzu obdrží kromě certifikátu o absolvování kurzu.

Termíny a on-line přihláška ZDE  

 


Kurz účinných technik masáží nohou, cena 1 690,- Kč, Ostrava - POUZE PRO 4 ÚČASTNÍKY.

MĚKKÁ TECHNIKA NOHY  - uvolnění svalů, drobných kloubů nohy, ošetření bolestivých bodů. Doporučujeme aplikovat na přetížené nohy nebo nohy v napětí. Toto velmi příjemné a účinné ošetření ocení každý klient, pro kterého bude technika měkké nohy vhodná.

 

 

 

 

OLEJOVÁ MASÁŽ - základ sportovní masáže lýtka

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ SE ZÁBALEM NOHOU -  řadí se mezi nejoblíbenější masáže, protože působí na všechny smysly našeho těla! Je výborná na vyhlazení pokožky, dobrou náladu, odplavení toxických látek a na uvolnění ztuhlých svalů. Čokoláda také vyživuje a zvlhčuje pokožku, podporuje tvorbu endorfinu a serotoninu tedy hormonů radosti. Vůně čokolády, svěží a hladká pokožka, uvolněné a zregenerované svaly potěší i nejnáročnějšího klienta! 

 

 

 

MEDOVÁ MASÁŽ NOHOU  - velmi příjemná a osvědčená léčitelská detoxikační metoda masážním medem. Medová masáž využívá detoxikačních účinků medu a kompresních masérských hmatů, tím dochází k odstraňování starých usazenin a jedů až z hloubky tělesných tkání.  Toxiny se v našem těle usazují vlivem léků, potravin, kouření a nezdravého životního stylu. Každý účastník obdrží certifikát o absolvování. Odborný garant, školitel: Mgr.Iva Chwalková

Termíny a on-line přihláška ZDE - uskuteční se jen při min.účasti 4 osob


2 v 1 Kurz ošetření zarostlého nehtu/Kurz špony na nehty COMBIped, podofix, cena 2 990,-Kč, Ostrava

KURZ OŠETŘENÍ ZAROSTLÉHO NEHTU - cílem kurzu je seznámení se s různými technikami ošetření zarostlých nehtů - ABRAZE NEHTOVÉ PLOTÉNKY (ABRAZE - OBROUŠENÍ), TAPOVÁNÍ, DLAHOVÁNÍ, TAMPONOVÁNÍ. Náplň kurzu: anatomie nehtu, seznámení se s typy zarostlých nehtů, ukázky metod ošetření zarostlého nehtu, praktické ukázky v z metod ošetření.

 

 

 

 

KURZ ŠPONY NA NEHTY COMBIped, podofix - tento odborný kurz obnáší zaškolení a praktické vyzkoušení metod podofix a COMBIped. Cena za toto školení obsahuje také náklady na použité špony a ostatní materiál. Každý účastník obdrží certifikát o absolvování kurzu.

Termíny a on-line přihláška ZDE 


ODBORNÉ SEMINÁŘE - omezená kapacita

Seminář Podnikání a marketing - ,,Můj úspěšný, profitující salón", cena 2.990,- Kč, od 9.00-16.00 - PRAHA - připravujeme na jaro 2017

Jediný seminář tohoto typu v ČR. Seminář bude napěchovaný spoustou velmi důležitých informací pro podnikání v salónu a mimo jiné se dozvíte:

 • TOP téma - jak správně vypočítat, kolik musí utratit každý klient, aby salon prosperoval a jak toho "bezbolestně dosáhnout",
 • jak získat nové klienty díky mnohokrát vyzkoušeným a 100% fungujícím postupům za naprosto minimální náklady, které se vrátí za několik málo dnů,
 • jak ze svých klientů dělat nadšené klienty, kteří přivedou další,
 • jak pouze drobnými změnami můžete zvýšit tržby o desítky procent,
 • jak správně nabízet produkty a služby, abyste výrazně zvýšily své tržby,
 • názorné příklady a ukázky ihned použitelných možností, jak zvyšit své tržby

Přednášející mají dlouholeté vlastní zkušenosti s touto problematikou. Jako bonus CD plné šablon, dopisů, návodů a pomůcek, které můžete okamžitě použít ve svých salonech. Každý účastník obdrží certifikát a veškeré podklady.


Choroby nehtového aparátu, bradavice, kuří oka - Mudr.Jana Zímová, dr.h.c., cena 990,- Kč, Ostrava cena 990,- Kč, Praha cena 1090 Kč

Obsah semináře: Anatomie nehtového aparátu,tinea pedis, deformity a barevné změny nehtu, zarůstající nehty, virové bradavice, kuří oka, benigní a maligní nádory nehtového aparátu. Diagnostika, terapie. Každý účastník obdrží certifikát a vytištěnou prezenataci s velmi bohatou fotodokumentací! Odpovědný garant, školitel: MUDr. Jana Zímová, dr.h.c. 

Termíny a on-line přihláška ZDE  - Další semináře budou na jaře 2017


Mykotické infekce v pedikúře - Mudr.Jana Zímová, Ostrava cena 990,- Kč, Praha cena 1090 Kč

Obsah semináře: Diagnostika a problematika mykóz včetně moha ukázek, spolupráce s lékaři, ošetření, diskuse - teorie versus praxe. Každý účastník obdrží certifikát a vytištěnou prezenataci s velmi bohatou fotodokumentací! Odpovědný garant, školitel: MUDr. Jana Zímová, dr.h.c.   

Termíny a on-line přihláška ZDE  - Další semináře budou na jaře 2017


Diagnostika a ošetření nohou diabetiků - Mgr.Justyna Kapusciok, cena 990,- Kč vč.dokumentace plus Novinky PODOPHARM, Ostrava

Doporučujeme! Zahraniční velmi zkušená odbornice/podolog na problematiku ošetření nohou diabetiků, která spolupracuje s mnoha lékaři. Již také publikovala řadu odborných článků, byla dlouhodobu prezidentkou Polské podologické společnosti. Vzhledem k tomu, že se jedná o zahraničního lektora, tak bude zajištěn profesionální tlumočník. Doporučujeme přečíst článek - Aktivní složky v preparátech pro péči o chodidla diabetiků.

Obsah semináře: Diagnostika diabetické nohy, spolupráce s lékaři, ošetření nohou diabetiků. Každý účastník obdrží certifikát a vytištěnou prezenataci s fotografiemi!

Termíny a on-line přihláška ZDE 


HYGIENA V PRAXI PEDIKÚRY, cena 590,-Kč, Ostrava

Seznámení se z vyhláškou o ochraně zdraví a povinosti z toho vyplývající. Ochrana zdraví poskytovatele služby a klienta. Seznámení s dezinfekčními prostředky, pomůckami k sterilizaci. Evidence nutná k provozování pedikúry. Praktické ukázky používání dezinfekcí.

Termíny a on-line přihláška ZDE  - uskuteční se jen při min.účasti 4 osob

  

PRODUKTOVÉ SEMINÁŘE:

Speciální produktový seminář PODOPHARM - OSTRAVA - další termín únor 2017

Na semináři se dozvíte vše o profesionální podologické řadě přípravků PODOPHARM, o nových unikátních účinných látkách a trendech při ošetřování diabetických nohou, mykóz, změkčování kůže, zarostlých nohou atd. Seminář vede majitelka spol. PODOPHARM, držitelka všech certifikací, patentů a studií účinnosti Mgr., inž. Aneta Oleszek.


Podmínky pro zařazení do kurzu, semináře a místa konání:

1) Uhrazení převoden 100% ceny na účet, NEJPOZDĚJI 14 DNŮ PŘED KONÁNÍM. Tím bude závazně blokováno místo v daném termínu. V případě neúčasti se peníze nevracejí a nenahrazuje se jiným termínem. Účast lze zrušit s nárokem na vrácení plné částky 14 dnů před termínem kurzu/semináře a to písemně na e-mail: kurzy@odel.cz. Vyhrazujeme si právo zrušit kurz z důvodu nemoci, malé účasti apod. Dotazy ke kurzům/seminářům: e-mail: kurzy@odel.cz, tel: + 420 702 145 710 (Po-Pá 8.00-18.00) 

2) Kurzy a semináře se pořádají v Ostravě a v Praze. OSTRAVA - ACADEMIA profi-pedikura.cz, ul.Špálová 2, Ostrava (200 metrů od hlavního vlakového nádraží). Výborná dostupnost z celé ČR a SR po dálnici D1, 800 metrů sjezd č.361, doporučujeme vlak RegioJet, LEO Expess, Pendolíno, sídlíme puze 200 metrů od hlavního vlakového nádraží OSTRAVA. PRAHA -  kurzy špony Podopharm a Combiped/podofix - NOVÁ PROVOZOVNA, semináře se konají v Business Park Košíře

3) Co potřebujete sebou: Na praktické kurzy pracovní oblečení, psací potřeby a dobrou náladu.

4) Co nabizíme: dlouhloleté zkušenosti práce v oboru, odborný a individuální přístup, profesionální zázemí s novým vybavením a přístroji, lektory z velkou praxi a znalosti problematiky oboru.

Těšíme se na spolupráci a děkujeme za projevenou důvěru ODEL LABORATORIES, s.r.o.


© Copyright ODEL LABORATORIES, s.r.o, 2008 - 2016. Veškerý obsah na našich webových stránkách, jako je text, grafika, loga, ikony tlačítek, obrázky, zvukové klipy a videa, je majetkem spol.ODEL LABORATORIES, s.r.o. nebo dodavatelů obsahu a je chráněn mezinárodními zákony o autorských právech. Je povoleno stahování, elektronické kopírování včetně vytisknutí pouze a výhradně pro osobní použití. Jakékoliv jiné použití včetně reprodukce, modifikace, distribuce, přenosu, zobrazování obsahu je zakázáno. V případě zájmu o použití jakéhokoliv obsahu nás neváhejte kontaktovat na e-mailu: info@odel.cz 


Vybírejte z top značek
 • Obchodní zastoupení pro přední světové značky

 • Jsme odborníci v oboru včetně znalosti legislativy

 • Doprava zdarma již od 1 500,00 Kč

 • Expedujeme do 48 hodin spolehlivé doručení kurýrní službou