Odborné kurzy a semináře oborů pedikúra/podologie - ODEL LABORATORIES s.r.o.

AUTORIZOVANÉ ŠKOLÍCÍ CENTRA OSTRAVA/PRAHA ZNAČEK pro ČR a SK -  hadewe, BUSCH, PODOPHARM, 3TO - PODOSTRIPE, podofix, COMBIped, demykomed, ERKODENT, ERKOTON, UNGUISAN, SANAMED, FUSSPUNKT atd.

TERMÍNY NA OBDOBÍ 1-6/2018 BUDOU K DISPOZICI ZAČÁTKEM PROSINCE. PŘIPRAVUJEME PRO VÁS NOVOU ACADEMII!

Vážení zájemci o kurzy a semináře v oblasti péče o nohy,

připravili jsme pro Vás velmi rozmanitou nabídku 20 odborných kurzů a nových seminářů, určených pro prof. pedikérky, manikérky a kosmetičky, které se chtějí dále zdokonalovat.

Jsou pořádány v nově vybavené ACADEMII v Ostravě (200 metrů od hlavního vlakového nádraží) a v ACADEMII v Praze  (200 metrů od stanice metra Nám.Republiky)

Kurzy a semináře vedou velmi zkušení a certifikovaní odborníci ze svých oborů a lékaři, kteří vykonávají svou praxi a publikují odborné články. Ohlasy a fotografie z kurzů na FB - Poradna PROFI-PEDIKURA.cz.

ACADEMIE v OSTRAVĚ má zcelá nové profesionální vybavení a nachází se v budově společně s obchodem a výdejním místem e-shopu. Aktuální fotky Academie

Nabídka odborných kurzů:

 • Nejpopulárnější kurz - Přeškolení přístrojová pedikúra - Více zde

  Kurz přeškolení na přístrojovou pedikúru, cena 1 990,- Kč9.30 - 17.00 hod., Ostrava,

  Kurz přeškolení na přístrojovou pedikúru, cena 2.490,- Kč9.00 - 16.30 hod. - Praha

  NEJOBLÍBENĚJŠÍ A NEJPOPULÁRNĚJŠÍ KURZ!

  Cílem kurzu je získat základy pro práci s podologickým přístrojem s odsáváním a naučit správně vybírat a hlavně používat jednotlivé frézy.

  Možnosti přístrojové pedikúry: dotvarování a pročištění nehtů, dále ošetření mozolů, zrohovatělé kůže, kuřích ok, rozpraskané kůže na patách, zarostlých nehtů, nehtů postižených mykózou a ošetření nohou diabetiků.

  Kurz se skládá z teorie, ale hlavně z tréninku na modelech. Probíhá v naší nově vybavené Academii v Ostravě a nově také v Praze pouze pro 4 účastníky, pracuje se s novými, nehlučnými a bezuhlíkovými přístroji značky hadewe na dou až čtyřech pracovištích, zajištujeme pouze vlastní modely. Kurzy vedou zkušené lektorky s 20 letou a 8 letou praxí v oboru.

  Termíny a on-line přihláška ZDE                                                          

   

 • Přeškolení na sprejovou přístrojovou pedikúru Více zde

  Kurz přeškolení na SPREJOVOU přístrojovou pedikúru, cena 1 990,- Kč, 9.30 - 17.00 hod., Ostrava

  Sprejová přístrojová pedikúra je odborné ošetření nohou, kdy se používají speciální přístroje s mlhovým/sprejovým postřikem, které umožňují kvalitní a velmi příjemné ošetření. Ošetřované místo je chlazeno kapalinou, a tím se při správném použití snižuje riziko popálení, proto je tato technologie vhodná pro diabetiky. Přístroje jsou bezprašné, tiché a mají bezuhlíkové motory.

  Cílem kurzu je získat základy pro práci se sprejovým přístrojem a frézami, dále se naučit vybírat frézy pro jejich správné použití.

  Možnosti přístrojové pedikúry: dotvarování a pročištění nehtů, dále ošetření mozolů, zrohovatělé kůže, kuřích ok, rozpraskané kůže na patách, zarostlých nehtů, nehtů postižených mykózou a ošetření nohou diabetiků.

  Kurz je pouze pro 4 účastníky a skládá se z teorie a z praktické výuky na modelech. Pracuje se s kvalitními sprejovými přístroji značky hadewe. Každý účastník obdrží certifikát o absolvování.

  Termíny a on-line přihláška ZDE         

                                         

 • Aplikace špon na zarostlé nehty podostripe/podofix/COMBIped Více zde

  Kurz špony na nehty podostripe/podofix/COMBIped, cena 1790,- Kč, Ostrava od 9.00 - 13.00. 

  Speciální kurz, ve kterém se účastníci naučí a prakticky vyzkouší aplikace špon na zarostlé nehty podofix a COMBIped. Dále bude představen zcela nový systém špon podostripe, včetně ukázky aplikace.

  Cena za školení obsahuje náklady na použité špony podofix, COMBIped a ostatní spotřební materiál. Každý účastník obdrží certifikát o absolvování.

  Termíny a on-line přihláška ZDE 

 • Doporučujeme - Ošetření zarostlého nehtu Více zde

  Kurz ošetření zarostlého nehtu, cena 1 490,- Kč, Ostrava od 9.00 - 13.00

  Velmi oblíbený a populární kurz, jehož cílem je seznámení se s různými technikami ošetření zarostlých nehtů - ABRAZE NEHTOVÉ PLOTÉNKY, TAPOVÁNÍ, DLAHOVÁNÍ, TAMPONOVÁNÍ atd.

  Náplň kurzu: anatomie nehtu, seznámení se s typy zarostlých nehtů, ukázky metod ošetření zarostlého nehtu, praktické ukázky metod ošetření.

  Zaručujeme individuální přístup a věříme, že tento kurz bude velkým přínosem pro vaši budoucí práci. Kurz vede zkušený specialista a odborník zaměřený na ošetřování zarostlých nehtů. Každý účastník kurzu obdrží certifikát o absolvování.

  Termíny a on-line přihláška ZDE 

   

 • Aplikace drátkových špon na zarostlé nehty PODOPHARM Více zde

  Kurz drátkové špony na nehty PODOPHARM, cena 2 490,- Kč, Ostrava od 9.00 - 14.00 

  Kurz drátkové špony na nehty PODOPHARM, cena 2 490,- Kč, Praha od 9.00 - 14.00 

  Jedná se o speciální kurz zhotovování a aplikování drátkových špon na zarostlé nehty PODOPHARM vedený odborníkem s dlouholetou praxi.

  PODOPHARM® - unikátní patentovaný systém drátkových nehtových špon pro bezbolestnou a neinvazivní metodu ošetření zarostlých a deformovaných nehtů. Velmi účinný a kompletní systém na všechny typy nehtů - cenově dostupný. Špony PODOPHARM jsou vyráběny strojově a nikoliv ručně, což zajišťuje správný a dlouhodobý tah. Další podrobné informace ZDE. Video s aplikací špon PODOPHARM® ZDE.

  Nástroje a vybavení zapůjčíme. Není nutné předem zakoupit! Každý účastník kurzu obdrží certifikát o absolvování.

  Termíny a on-line přihláška ZDE 

                              

 • Zhotovování individuálních silikonových korektorů Více zde

  Kurz zhotovování silikonových korektorů, cena 1 490,-Kč, Ostrava od 14.00 - 18.00

  Speciální kurz pro zhotovení silikonových korektorů ERKOTON. 

  Náplň kurzu: anatomie nohy, seznámení se s materiály a technikou zhotovování, možnosti využití korektorů, zhotovování korektorů-praktické cvičení.

  Používáme dvousložkovou silikonovou hmotu ERKOTON 20 a 30, která je velmi elastická, pevná, snadná pro modelaci, finální broušení a navíc je i velmi přííjemná k nošení. Jako schválená zdravotní pomůcka splňuje přísné kritéria fyziologickou a dermatologickou nezávadnost. Každý účastník obdrží certifikát o absolvování.

  Termíny a on-line přihláška ZDE 

   

 • NOVINKA - Nehtová protetika Erkodent/Unguisan Více zde

  NOVINKA - Kurz nehtové protetiky Erkodent/Unguisan, cena 1 690,-Kč, Ostrava

  Speciální kurz, ve kterém se naučíte zhotovovat náhrady části nebo celé nehtové ploténky. 

  Náplň kurzu: anatomie nehtu, seznámení s materiálem a možnosti použití materiálu dle typu ošetření, korekce části nehtové ploténky, korekce celé nehtové ploténky, praktické cvičení.

  Používáme systémy Erkodent/Unguisan pro vytvoření plnohodnotné nehtové náhrady. Veškerý pracovní materiál splňuje přísná kritéria pro fyziologickou a dermatologickou nezávadnost. Každý účastník kurzu obdrží kromě certifikátu o absolvování kurzu.

  Termíny a on-line přihláška ZDE  

   

 • Účinné techniky masáží nohou Více zde

  Kurz účinných technik masáží nohou, cena 1 890,- Kč, Ostrava od 9.00 - 16.00.

  MĚKKÁ TECHNIKA NOHY  - uvolnění svalů, drobných kloubů nohy, ošetření bolestivých bodů. Doporučujeme aplikovat na přetížené nohy nebo nohy v napětí. Toto velmi příjemné a účinné ošetření ocení každý klient, pro kterého bude technika měkké nohy vhodná.

  OLEJOVÁ MASÁŽ - sportovní masáže lýtka

   

   

   

  ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ SE ZÁBALEM NOHOU -  řadí se mezi nejoblíbenější masáže, protože působí na všechny smysly našeho těla! Je výborná na vyhlazení pokožky, dobrou náladu, odplavení toxických látek a na uvolnění ztuhlých svalů. Čokoláda vyživuje a zvlhčuje pokožku, podporuje tvorbu endorfinu a serotoninu, tedy hormonů radosti. Vůně čokolády, svěží a hladká pokožka, uvolněné a zregenerované svaly potěší.

   

   

   

  MEDOVÁ MASÁŽ NOHOU  - velmi příjemná a osvědčená léčitelská detoxikační metoda masážním medem. Medová masáž využívá detoxikačních účinků medu a kompresních masérských hmatů, tím dochází k odstraňování starých usazenin a jedů až z hloubky tělesných tkání.  Toxiny se v našem těle usazují vlivem léků, potravin, kouření a nezdravého životního stylu. Každý účastník obdrží certifikát o absolvování.

  Odborný garant, školitel: Mgr.Iva Chwalková

  Termíny a on-line přihláška ZDE 

 • 2v1 Ošetření zarostlého nehtu/Aplikace špon podostripe/podofix/COMBIped Více zde

  2v1 Kurz ošetření zarostlého nehtu/Kurz špony na nehty podostripe/podofix/COMBIped, cena 3 080,-Kč, 9.30 - 17.30, Ostrava

  2v1 Kurz ošetření zarostlého nehtu/Kurz špony na nehty podostripe/podofix/COMBIped, cena 3 480,-Kč, 9.00 - 17.00, Praha

  KURZ OŠETŘENÍ ZAROSTLÉHO NEHTU - velmi oblíbený a populární kurz, jehož cílem je seznámení se s různými technikami ošetření zarostlých nehtů - ABRAZE NEHTOVÉ PLOTÉNKY, TAPOVÁNÍ, DLAHOVÁNÍ, TAMPONOVÁNÍ atd.

  Náplň kurzu: anatomie nehtu, seznámení se s typy zarostlých nehtů, ukázky metod ošetření zarostlého nehtu, praktické ukázky metod ošetření.

   

   

   

  KURZ ŠPONY NA NEHTY podostripe/podofix/COMBIped

  Speciální kurz ve kterém se účastníci naučí a prakticky vyzkouší aplikace špon na zarostlé nehty podofix a COMBIped. Dále bude představen zcela nový systém špon podostripe včetně ukázky aplikace.

  Cena za školení obsahuje náklady na použité špony podofix, COMBIped a ostatní spotřební materiál. Každý účastník obdrží certifikát o absolvování.

  Zaručujeme individuální přístup a věříme, že tyto kurzy budou velkým přínosem pro vaši budoucí práci. Kurz vede zkušený specialista a odborník zaměřený na ošetřování zarostlých nehtů a aplikaci všech typů špon.

  Termíny a on-line přihláška ZDE 

 • NOVINKA - Okluze - ošetření "krytí" defektů - kuří oka, mozoly, ragády Více zde

  NOVINKA - Kurz okluze - ošetření "krytí" defektů - kuří oka, mozoly, cena 1 590,-Kč, 9.30 - 14.30, Ostrava

  Tento kurz je určen pro 6-8 účastníků a skládá se z teorie a z praktické výuky. Každý účastník obdrží certifikát o absolvování.

  Teoretická část:
  - Kůže-stavba, fyziologie, patologické změny, mechanické vlivy.
  - Materiály, příprava,použití
  - Přídavné produkty(změkčovače)-použití

  Praktická část:
  - Model, práce na defektu-skalpel-fréza-tvorba krytí
  - Závěr-diskuse.

  Termíny a on-line přihláška ZDE  

 • NOVINKA - Klasická ,,Mokrá" pedikúra - refresh Více zde

  NOVINKA - Kurz klasická ,,Mokrá" pedikúra - REFRESH, cena 1 590,-Kč, 9.30 - 14.30 hod., Ostrava

  Tento kurz je určen pro 4-6 účastníků a skládá se z teorie a z praktické výuky na modelech. Každý účastník obdrží certifikát o absolvování.

  Teoretická část:
  - Představení nástrojů, popis-cílené použití
  - Přídavné produkty-použití
  - Zásady hyg.očisty-příprava dezinfekcí

  Praktická část:
  - Model-kompletní pedikura
  - Hyg.očista použitých nástrojů-předsterilizační proces-sterilizace.
  - Závěr-diskuse

  Termíny a on-line přihláška ZDE  

 • NOVINKA - Školení mistrovského lakování s laky Gold SpaRitual Více zde

  Školení mistrovského lakování s laky Gold SpaRitual cena 1 490,-Kč, v ceně dárky SPA Ritual v hodnotě 500 Kč, 9.00-16.00, Ostrava

  Školení mistrovského lakování s laky Gold SpaRitual se uskuteční v sobotu 23.9.2017 od 9:00-16:00 v Ostravě

  Program:
  9:00 - 11:00
       - Zahájení , představení značky SpaRitual
       - praktická ukázka technologie Spa manikúry a pedikúry s lakováním nehtů
       - s unikátním 2-fázovým Flexible Color Systémem GOLD)

  11:00 - 12:30
       - přestávka na oběd

  12:30 - 15:30
       - Trénink mistrovského lakování s 2-fázovým Flexible Color systémem GOLD pro manikérky i pedikérky

  15:30 - 16:00
       - Konzultace, zakončení semináře s možností nákupu laků SpaRitual od firmy ODEL LABORATORIES s.r.o.

  Každá účastnice školení dostane dárek od SpaRitual v hodnotě 500Kč.
  Cena semináře: 1 490Kč (V ceně školení jsou produkty SpaRitual na práci, technologické postupy, certifikáty a dárky od SpaRitual.)

  Na Vaši účast se těší tým SpaRitual a www.sparitual.eu

  Termíny a on-line přihláška ZDE  

   

Nabídka odborných seminářů:

 • NOVINKA - II. - pedikérský seminář se zaměřením na frézy, přístroje a nehtové špony Více zde

  II. - Pedikérský seminář se zaměřením na frézy, přístroje a nehtové špony, cena 600 Kč, Ostrava

  Témata semináře:

  - Frézy a rotační nástroje Busch - novinky a trendy 2017, efektivní způsob použití podle typu ošetření, ukázky fréz a zvýhodněnných sad. Otázky/odpovědi. (45+15 minut)

  - Podologické přístroje - vývoj a nejnovější technologické trendy, praktické ukázky práce s přístrojem s odsáváním a se sprejovým přístrojem! Otázky/odpovědi. (20+40+15 minut)

  - Jedna špona na všechny typy nehtů?  Předhled dostupných systémů nehtových špon vč. praktických ukázek aplikace systémů podostripe, podofix, COMBIped, 3TO plus a PODOPHARM. (20+40+15minut)

  OMEZENÁ KAPACITA!

  Místo konání ACADEMIE OSTRAVA/profi-pedikura.cz, termín 2.6. od 9.30- 13.30, účastnický poplatek 500 Kč. Účastníci semináře obdrží 20% slevu na nákup fréz a 10% na nákup vybraných špon.

  Termíny a on-line přihláška ZDE

 • Bolesti nohy pohledem ortopeda pro pedikérky, Mudr. Mgr. Tomáš Kocourek Více zde

  DOPORUČUJEME - Bolesti nohy pohledem ortopeda pro pedikérky, Mudr. Mgr. Tomáš Kocourek, cena 1790,-Kč vč. barevné dokumentace, 9.00-12.00/13.00-16.00, Ostrava
  DOPORUČUJEME - Bolesti nohy pohledem ortopeda pro pedikérky, Mudr. Mgr. Tomáš Kocourek, cena 1990,-Kč vč. barevné dokumentace, 9.00-12.00/13.00-16.00, Praha

  Zcela nový odborný seminář speciálně připravený pro potřeby pedikérek a pedikérů. Můžete se těšit na bohatou vlastní databázi obrázků a rengenových snímků, týkajících se problematiky nohy.

  Obsah semináře: Anatomie nohy pro pedikérky, Základní funkce nohy, Jak diagnostikovat bolesti nohy, Deformity palce, Deformity prstů, Problematika ploché nohy, Konzervativní (neoperační) léčba, Operační možnosti, Diskuze a dotazy účastníků

  Účastník tohoto odborného semináře obdrží kromě certifikátu i prezentaci s bohatou fotodokumentací.

  Představení Mudr. Mgr. Tomáš Kocourek

  Narozen 1978 v Přerově, absolvent 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze (MUDr.) a Fakulty zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci (Mgr.). První odborné zkušenosti získány v Traumacentru Fakultní nemocnice v Brně, od roku 2009 lékař Ortopedicko-traumatologického oddělení nemocncie v Přerově s atestací v oborech úrazová chirurgie a ortopedie.

  Termíny a on-line přihláška ZDE

 • NOVINKA - Péče o nohy z pohledu dermatovenerologa - diagnostika a terapie pro pedikérky - Mudr.Jana Zímová Více zde

  NOVINKA - Péče o nohy z pohledu dermatovenerologa - diagnostika a terapie pro pedikérky - Mudr.Jana Zímová, cena 990,-Kč vč. barevné dokumentace, Ostrava

  Seznamte se se svýma nohama - základní informace a pravidla péče o nohy
  Potrava pro nohy - základní výživa pro zdravé nohy a nehty
  Pedikúra v salonech versus domácí pedikúra -  aneb interaktivní panel
  Výběr správné obuvi - historie obuvi, anatomie nohy, jakou obuv volit
  Cvičení pro nohy a reflexologie nohou
  Běžné problémy nohou z pohledu dermatologa - anebo co vidím ve své praxi
  Běžné léky anebo co funguje
  Neběžné léky a proč to funguje nebo nefunguje.

  Termíny a on-line přihláška ZDE                                                          

 • Kožní choroby nehtového aparátu, bradavice, kuří oka - Mudr.Jana Zímová Více zde

  Kožní choroby nehtového aparátu, bradavice, kuří oka - Mudr.Jana Zímová, cena 990,-Kč vč. barevné dokumentace, 9.00 -12.00, Ostrava

  Obsah semináře: Anatomie nehtového aparátu, tinea pedis, deformity a barevné změny nehtu, zarůstající nehty, virové bradavice, kuří oka, benigní a maligní nádory nehtového aparátu. Diagnostika, terapie. Každý účastník obdrží certifikát a vytištěnou prezentaci s bohatou fotodokumentací. Odpovědný garant, školitel: MUDr. Jana Zímová, dr.h.c. 

  Termíny a on-line přihláška ZDE

 • Mykotické infekce pro pedikérky - Mudr.Jana Zímová Více zde

  Mykotické infekce v pedikúře - Mudr.Jana Zímová, cena 990,-Kč vč.barevné dokumentace, 13.00 -16.00, Ostrava

  Obsah semináře: Diagnostika a problematika mykóz, včetně moha ukázek, spolupráce s lékaři, ošetření, diskuse - teorie versus praxe. Účastníci obdrží certifikát a prezentaci s bohatou fotodokumentací. Odpovědný garant, školitel: MUDr. Jana Zímová, dr.h.c.   

  Termíny a on-line přihláška ZDE 

 • NOVINKA - Metody ošetření - onycholýza a hyperkeratóza, případové studie a vč. přípravků a novinek PODOPHARM - Anna Lubecka-Detka podolog, Mgr.,ing Aneta Oleszek Více zde

  NOVINKA - Metody ošetření - onycholýza a hyperkeratóza, případové studie a vč. přípravků a novinek PODOPHARM - Anna Lubecka-Detka podolog, Mgr.,ing Aneta Oleszek, cena 990,-Kč, 9.00 - 13.00, Ostrava

  Mgr. Ing. Aneta Oleszek je zakladatelka a tvůrce polské profesionální značky pro pedikéry a podology PODOPHARM. Několik let se odráží její vášeň pro vytvoření inovativních produktů. Toto se velmi daří, protože přípravky získaly již mnoho prestižních oceněními.

  Během přednášky se dozvíte o příčinách onycholizy nehtů rukou a nohou a přípravcích, které s tímto problémem pomůžou. Představí inovativní globální ONYGEN® vícesložkový přípravek, který je chráněn patentem. Výrobek je bezpečný i při léčbě pacientů s diabetem.

  Anna Lubecka-Detka podolog s dlouholetými zkušenostmi, která dohlíží na praktickou stránku a vytváření nových receptůr značky PODOPHARM. Představí případové studie hyperkeratóze nohy a jak se vypořádat s rozdělením do 4 skupin suchost nohy.

  Termíny a on-line přihláška ZDE 

 • Diagnostika a ošetření nohou diabetiků pro pedikérky - Mgr.Justyna Kapusciok, Podologické přípravky pro diabetiky zn.PODOPHARM - Mgr.,ing Aneta Oleszek Více zde

  Diagnostika a ošetření nohou diabetiků pro pedikérky - Mgr.Justyna Kapusciok, Podologické přípravky pro diabetiky zn. PODOPHARM - Mgr., ing, Aneta Olezsek, cena 1090 Kč vč.barevné dokumentace, 9.00 -12.00/13.00 -15.00, Ostrava 

  Obsah semináře dopoledne: Všeobecná problematika diabetické nohy, diagnostika diabetické nohy, způsoby a možnosti ošetření vrámci kompetencí pedikérky, spolupráce s lékaři, diskuse, poradna.

  Obsah semináře odpoledne: Odborný seminář o speciálních přípravcích zn.PODOPHARM vhodných pro použitítí při ošetřování diabetiků vč. novinek a nových trendů v podologii.

  Vzhledem k tomu, že se jedná o dvě zahraniční odbornice, tak bude zajištěn profesionální tlumočník. Účatník obdrží certifikát o absolvování semináře.

  Představení: Mgr. Justyna Kapusciok

  Zkušená zahraniční odbornice na problematiku ošetření nohou diabetiků, která spolupracuje s předními polskými lékaři a podology, 3 roky byla prezidentkou Polské podologické společnosti, je majitelkou a provozovatelkou Diabetologické poradny, je členkou Polské federace vzdělávání v diabetologii, členkou týmu pro diabetologií při Krajské komoře podologů v Katovicích a spoluautorkou Programu "Zdravotní péče o chodidla" pro pedikérky a hlavní školitelkou ve společnosti PODOPHARM.

  Vlevo Mgr. Justyna Kapusciok, vpravo Mgr., ing. Aneta Oleszek, majitelka značky PODOPRARM.)

  Termíny a on-line přihláška ZDE

 • Hygiena v praxi pedikúry - dle zájmu, min.4 osoby Více zde

  HYGIENA V PRAXI PEDIKÚRY, cena 590,-Kč, Ostrava

  Seznámení se s vyhláškou o ochraně zdraví a povinosti z toho vyplývající. Ochrana zdraví poskytovatele služby a klienta. Seznámení s dezinfekčními prostředky, pomůckami k sterilizaci. Evidence nutná k provozování pedikúry. Praktické ukázky používání dezinfekcí.

  Termíny a on-line přihláška ZDE  - uskuteční se jen při min.účasti 4 osob

    

Nabídka produktových seminářů:

 • Podologické přípravky PODOPHARM - Mgr. ing. Aneta Oleszek Více zde

  Podologické přípravky PODOPHARM - Mgr., ing, Aneta Olezsek, cena ZDARMA, 13.00 -15.00, Ostrava

  Obsah semináře odpoledne: Odborný seminář o speciálních podologických přípravcích PODOPHARM a jejich použití. Ukázka novinek a nových unikátních účinných látkách a trendech při ošetřování diabetických nohou, mykóz, změkčování kůže, zarostlých nohou atd. Seminář vede majitelka spol. PODOPHARM, držitelka certifikací, patentů a studií Mgr., inž. Aneta Oleszek.

  Termíny a on-line přihláška ZDE                                                          

Aktuální termíny, on-line přihláška Více zde

 • Podmínky pro zařazení a místa konání:

Vybírejte z top značek