Odborné kurzy a semináře oborů pedikúra/podologie - ODEL LABORATORIES s.r.o.

Nové termíny na období 9-12/2017 budeme zveřejňovat začátkem srpna.

Již nyní připravujeme nové kurzy a semináře.

 

Vážení zájemci o kurzy a semináře v oblasti péče o nohy,

připravili jsme pro Vás velmi rozmanitou nabídku odborných kurzů a nových seminářů, určených pro prof. pedikérky, manikérky a kosmetičky, které se chtějí dále zdokonalovat.

Jsou pořádány v nově vybavené ACADEMII v Ostravě (200 metrů od hlavního vlakového nádraží) a v ACADEMII v Praze.

Kurzy a semináře vedou velmi zkušení a certifikovaní odborníci ze svých oborů a lékaři, kteří vykonávají svou praxi a publikují odborné články. Ohlasy a fotografie z kurzů na FB - Poradna PROFI-PEDIKURA.cz.

ACADEMIE v OSTRAVĚ má zcelá nové profesionální vybavení a nachází se v budově společně s obchodem a výdejním místem e-shopu. Aktuální fotky Academie

Nabídka odborných kurzů:

 • Nejpopulárnější kurz - Přeškolení přístrojová pedikúra - OSTRAVA/PRAHA - novinka Více zde

  Kurz přeškolení na přístrojovou pedikúru, cena 1 990,- Kč9.30 - 17.00 hod., Ostrava,

  NOVINKA - Kurz přeškolení na přístrojovou pedikúru, cena 2.490,- Kč9.00 - 16.30 hod. - PRAHA

  NEJOBLÍBENĚJŠÍ A NEJPOPULÁRNĚJŠÍ KURZ!

  Cílem kurzu je získat základy pro práci s podologickým přístrojem s odsáváním a naučit správně vybírat a hlavně používat jednotlivé frézy.

  Možnosti přístrojové pedikúry: dotvarování a pročištění nehtů, dále ošetření mozolů, zrohovatělé kůže, kuřích ok, rozpraskané kůže na patách, zarostlých nehtů, nehtů postižených mykózou a ošetření nohou diabetiků.

  Kurz se skládá z teorie, ale hlavně z tréninku na modelech. Probíhá v naší nově vybavené Academii v Ostravě a nově také v Praze pouze pro 4 účastníky, pracuje se s novými, nehlučnými a bezuhlíkovými přístroji značky hadewe na dou až čtyřech pracovištích, zajištujeme pouze vlastní modely. Kurzy vedou zkušené lektorky s 20 letou a 8 letou praxí v oboru.

  Termíny a on-line přihláška ZDE                                                          

   

 • NOVINKA - Přeškolení na sprejovou přístrojovou pedikúru, OSTRAVA Více zde

  Kurz přeškolení na SPREJOVOU přístrojovou pedikúru, cena 2 490,- Kč, 9.30 - 17.00 hod., Ostrava

  Sprejová přístrojová pedikúra je odborné ošetření nohou, kdy se používají speciální přístroje s mlhovým/sprejovým postřikem, které umožňují kvalitní a velmi příjemné ošetření. Ošetřované místo je chlazeno kapalinou, a tím se při správném použití snižuje riziko popálení, proto je tato technologie vhodná pro diabetiky. Přístroje jsou bezprašné, tiché a mají bezuhlíkové motory.

  Cílem kurzu je získat základy pro práci se sprejovým přístrojem a frézami, dále se naučit vybírat frézy pro jejich správné použití.

  Možnosti přístrojové pedikúry: dotvarování a pročištění nehtů, dále ošetření mozolů, zrohovatělé kůže, kuřích ok, rozpraskané kůže na patách, zarostlých nehtů, nehtů postižených mykózou a ošetření nohou diabetiků.

  Kurz je pouze pro 4 účastníky a skládá se z teorie a z praktické výuky na modelech. Pracuje se s kvalitními sprejovými přístroji značky hadewe. Každý účastník obdrží certifikát o absolvování.

  Termíny a on-line přihláška ZDE         

                                         

 • Aplikace špon na zarostlé nehty podofix/COMBIped/3TO plus - OSTRAVA/PRAHA - novinka Více zde

  Kurz špony na nehty podofix/COMBIped/3TO plus, cena 1790,- Kč, Ostrava od 9.00 - 13.00. 

  NOVINKA - Kurz špony na nehty podofix/COMBIped/3TO plus, cena 1990,- Kč, - PRAHA

  Speciální kurz, ve kterém se účastníci naučí a prakticky vyzkouší aplikace špon na zarostlé nehty podofix a COMBIped. Dále bude představen zcela nový systém špon 3TO plus, včetně ukázky aplikace.

  Cena za školení obsahuje náklady na použité špony podofix, COMBIped a ostatní spotřební materiál. Každý účastník obdrží certifikát o absolvování.

  Termíny a on-line přihláška ZDE 

 • Doporučujeme - Ošetření zarostlého nehtu - OSTRAVA Více zde

  Kurz ošetření zarostlého nehtu, cena 1 490,- Kč, Ostrava od 9.00 - 13.00

  Velmi oblíbený a populární kurz, jehož cílem je seznámení se s různými technikami ošetření zarostlých nehtů - ABRAZE NEHTOVÉ PLOTÉNKY, TAPOVÁNÍ, DLAHOVÁNÍ, TAMPONOVÁNÍ atd.

  Náplň kurzu: anatomie nehtu, seznámení se s typy zarostlých nehtů, ukázky metod ošetření zarostlého nehtu, praktické ukázky metod ošetření.

  Zaručujeme individuální přístup a věříme, že tento kurz bude velkým přínosem pro vaši budoucí práci. Kurz vede zkušený specialista a odborník zaměřený na ošetřování zarostlých nehtů. Každý účastník kurzu obdrží certifikát o absolvování.

  Termíny a on-line přihláška ZDE 

   

 • Aplikace drátkových špon na zarostlé nehty PODOPHARM - OSTRAVA/PRAHA - novinka  Více zde

  Kurz drátkové špony na nehty PODOPHARM, cena 2 990,- Kč, Ostrava - 5.4. od 9.00 - 14.00 

  NOVINKA - Kurz drátkové špony na nehty PODOPHARM, cena 2 990,- Kč, PRAHA od 9.00 - 14.00 

  Jedná se o speciální kurz zhotovování a aplikování drátkových špon na zarostlé nehty PODOPHARM vedený odborníkem s dlouholetou praxi.

  PODOPHARM® - unikátní patentovaný systém drátkových nehtových špon pro bezbolestnou a neinvazivní metodu ošetření zarostlých a deformovaných nehtů. Velmi účinný a kompletní systém na všechny typy nehtů - cenově dostupný. Špony PODOPHARM jsou vyráběny strojově a nikoliv ručně, což zajišťuje správný a dlouhodobý tah. Další podrobné informace ZDE. Video s aplikací špon PODOPHARM® ZDE.

  Nástroje a vybavení zapůjčíme. Není nutné předem zakoupit! Každý účastník kurzu obdrží certifikát o absolvování.

  Termíny a on-line přihláška ZDE 

                              

 • Zhotovování individuálních silikonových korektorů - OSTRAVA Více zde

  Kurz zhotovování silikonových korektorů, cena 1 090,-Kč, Ostrava od 14.00 - 18.00

  Speciální kurz pro zhotovení silikonových korektorů ERKOTON. 

  Náplň kurzu: anatomie nohy, seznámení se s materiály a technikou zhotovování, možnosti využití korektorů, zhotovování korektorů-praktické cvičení.

  Používáme dvousložkovou silikonovou hmotu ERKOTON 20 a 30, která je velmi elastická, pevná, snadná pro modelaci, finální broušení a navíc je i velmi přííjemná k nošení. Jako schválená zdravotní pomůcka splňuje přísné kritéria fyziologickou a dermatologickou nezávadnost. Každý účastník obdrží certifikát o absolvování.

  Termíny a on-line přihláška ZDE 

   

 • Nehtová protetika - OSTRAVA Více zde

  Kurz nehtové protetiky, cena 1 690,-Kč, Ostrava od 14.00 - 18.00,

  Speciální kurz, ve kterém se naučíte zhotovovat náhrady části nebo celé nehtové ploténky. 

  Náplň kurzu: anatomie nehtu, seznámení s materiálem a možnosti použití materiálu dle typu ošetření, korekce části nehtové ploténky, korekce celé nehtové ploténky, praktické cvičení.

  Používáme systém ERKODENT pro vytvoření plnohodnotné nehtové náhrady. Veškerý pracovní materiál splňuje přísná kritéria pro fyziologickou a dermatologickou nezávadnost. Každý účastník kurzu obdrží kromě certifikátu o absolvování kurzu.

  Termíny a on-line přihláška ZDE  

   

 • Účinné techniky masáží nohou - OSTRAVA Více zde

  Kurz účinných technik masáží nohou, cena 1 890,- Kč, Ostrava od 9.00 - 16.00.

  MĚKKÁ TECHNIKA NOHY  - uvolnění svalů, drobných kloubů nohy, ošetření bolestivých bodů. Doporučujeme aplikovat na přetížené nohy nebo nohy v napětí. Toto velmi příjemné a účinné ošetření ocení každý klient, pro kterého bude technika měkké nohy vhodná.

  OLEJOVÁ MASÁŽ - sportovní masáže lýtka

   

   

   

  ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ SE ZÁBALEM NOHOU -  řadí se mezi nejoblíbenější masáže, protože působí na všechny smysly našeho těla! Je výborná na vyhlazení pokožky, dobrou náladu, odplavení toxických látek a na uvolnění ztuhlých svalů. Čokoláda vyživuje a zvlhčuje pokožku, podporuje tvorbu endorfinu a serotoninu, tedy hormonů radosti. Vůně čokolády, svěží a hladká pokožka, uvolněné a zregenerované svaly potěší.

   

   

   

  MEDOVÁ MASÁŽ NOHOU  - velmi příjemná a osvědčená léčitelská detoxikační metoda masážním medem. Medová masáž využívá detoxikačních účinků medu a kompresních masérských hmatů, tím dochází k odstraňování starých usazenin a jedů až z hloubky tělesných tkání.  Toxiny se v našem těle usazují vlivem léků, potravin, kouření a nezdravého životního stylu. Každý účastník obdrží certifikát o absolvování.

  Odborný garant, školitel: Mgr.Iva Chwalková

  Termíny a on-line přihláška ZDE 

 • 2v1 Ošetření zarostlého nehtu/Aplikace špon podofix/COMBIped/3TO plus - OSTRAVA/PRAHA - novinka Více zde

  2v1 Kurz ošetření zarostlého nehtu/Kurz špony na nehty podofix/COMBIped/3TO plus, cena 3 080,-Kč, 9.30 - 17.30, Ostrava

  NOVINKA - 2v1 Kurz ošetření zarostlého nehtu/Kurz špony na nehty podofix/COMBIped/3TO plus - PRAHA, cena 3 480,-Kč, 9.00 - 17.00,

  KURZ OŠETŘENÍ ZAROSTLÉHO NEHTU - velmi oblíbený a populární kurz, jehož cílem je seznámení se s různými technikami ošetření zarostlých nehtů - ABRAZE NEHTOVÉ PLOTÉNKY, TAPOVÁNÍ, DLAHOVÁNÍ, TAMPONOVÁNÍ atd.

  Náplň kurzu: anatomie nehtu, seznámení se s typy zarostlých nehtů, ukázky metod ošetření zarostlého nehtu, praktické ukázky metod ošetření.

   

   

   

  KURZ ŠPONY NA NEHTY podofix/COMBIped/3TO plus

  Speciální kurz ve kterém se účastníci naučí a prakticky vyzkouší aplikace špon na zarostlé nehty podofix a COMBIped. Dále bude představen zcela nový systém špon 3TO plus včetně ukázky aplikace.

  Cena za školení obsahuje náklady na použité špony podofix, COMBIped a ostatní spotřební materiál. Každý účastník obdrží certifikát o absolvování.

  Zaručujeme individuální přístup a věříme, že tyto kurzy budou velkým přínosem pro vaši budoucí práci. Kurz vede zkušený specialista a odborník zaměřený na ošetřování zarostlých nehtů a aplikaci všech typů špon.

  Termíny a on-line přihláška ZDE 

Nabídka odborných seminářů:

 • NOVINKA - První pedikérský seminář se zaměřením na frézy, přístroje a nehtové špony 2.6.- Ostrava Více zde
  První pedikérský seminář se zaměřením na frézy, přístroje a nehtové špony, cena 500 Kč, 9.30-13.30. - 2.6., Ostrava

  Témata semináře:

  - Frézy a rotační nástroje Busch - novinky a trendy 2017, efektivní způsob použití podle typu ošetření, ukázky fréz a zvýhodněnných sad. Otázky/odpovědi. (45+15 minut)

  - Podologické přístroje - vývoj a nejnovější technologické trendy, praktické ukázky práce s přístrojem s odsáváním a se sprejovým přístrojem! Otázky/odpovědi. (20+40+15 minut)

  - Jedna špona na všechny typy nehtů?  Předhled dostupných systémů nehtových špon vč. praktických ukázek aplikace systémů podostripe, podofix, COMBIped, 3TO plus a PODOPHARM. (20+40+15minut)

  OMEZENÁ KAPACITA!

  Místo konání ACADEMIE OSTRAVA/profi-pedikura.cz, termín 2.6. od 9.30- 13.30, účastnický poplatek 500 Kč. Účastníci semináře obdrží 20% slevu na nákup fréz a 10% na nákup vybraných špon.

  Termíny a on-line přihláška ZDE

 • Bolesti nohy pohledem ortopeda pro pedikérky, Mudr. Mgr. Tomáš Kocourek - Ostrava Více zde

  DOPORUČUJEME - Bolesti nohy pohledem ortopeda pro pedikérky, Mudr. Mgr. Tomáš Kocourek, cena 1990,-Kč vč. barevné dokumentace, 9.00-12.00/13.00-16.00, Ostrava

  Zcela nový odborný seminář speciálně připravený pro potřeby pedikérek a pedikérů. Můžete se těšit na bohatou vlastní databázi obrázků a rengenových snímků, týkajících se problematiky nohy.

  Obsah semináře: Anatomie nohy pro pedikérky, Základní funkce nohy, Jak diagnostikovat bolesti nohy, Deformity palce, Deformity prstů, Problematika ploché nohy, Konzervativní (neoperační) léčba, Operační možnosti, Diskuze a dotazy účastníků

  Účastník tohoto odborného semináře obdrží kromě certifikátu i prezentaci s bohatou fotodokumentací.

  Představení Mudr. Mgr. Tomáš Kocourek

  Narozen 1978 v Přerově, absolvent 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze (MUDr.) a Fakulty zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci (Mgr.). První odborné zkušenosti získány v Traumacentru Fakultní nemocnice v Brně, od roku 2009 lékař Ortopedicko-traumatologického oddělení nemocncie v Přerově s atestací v oborech úrazová chirurgie a ortopedie.

  Termíny a on-line přihláška ZDE

 • NOVINKA - Péče o nohy z pohledu dermatovenerologa - diagnostika a terapie pro pedikérky - Mudr.Jana Zímová - Ostrava Více zde

  NOVINKA - Péče o nohy z pohledu dermatovenerologa - diagnostika a terapie pro pedikérky - Mudr.Jana Zímová, cena 1090,-Kč vč. barevné dokumentace, 9.00-12.00, Ostrava

  Seznamte se se svýma nohama - základní informace a pravidla péče o nohy
  Potrava pro nohy - základní výživa pro zdravé nohy a nehty
  Pedikúra v salonech versus domácí pedikúra -  aneb interaktivní panel
  Výběr správné obuvi - historie obuvi, anatomie nohy, jakou obuv volit
  Cvičení pro nohy a reflexologie nohou
  Běžné problémy nohou z pohledu dermatologa - anebo co vidím ve své praxi
  Běžné léky anebo co funguje
  Neběžné léky a proč to funguje nebo nefunguje.

  Termíny a on-line přihláška ZDE                                                          

 • Kožní choroby nehtového aparátu, bradavice, kuří oka - Mudr.Jana Zímová - Ostrava Více zde

  Kožní choroby nehtového aparátu, bradavice, kuří oka - Mudr.Jana Zímová, cena 1090 Kč vč. barevné dokumentace, 9.00 -12.00, Ostrava

  Obsah semináře: Anatomie nehtového aparátu, tinea pedis, deformity a barevné změny nehtu, zarůstající nehty, virové bradavice, kuří oka, benigní a maligní nádory nehtového aparátu. Diagnostika, terapie. Každý účastník obdrží certifikát a vytištěnou prezentaci s bohatou fotodokumentací. Odpovědný garant, školitel: MUDr. Jana Zímová, dr.h.c. 

  Termíny a on-line přihláška ZDE

 • Mykotické infekce pro pedikérky - Mudr.Jana Zímová - Ostrava Více zde

  Mykotické infekce v pedikúře - Mudr.Jana Zímová, cena 1090 Kč vč.barevné dokumentace, 13.00 -16.00, Ostrava

  Obsah semináře: Diagnostika a problematika mykóz, včetně moha ukázek, spolupráce s lékaři, ošetření, diskuse - teorie versus praxe. Účastníci obdrží certifikát a prezentaci s bohatou fotodokumentací. Odpovědný garant, školitel: MUDr. Jana Zímová, dr.h.c.   

  Termíny a on-line přihláška ZDE 

 • Diagnostika a ošetření nohou diabetiků pro pedikérky - Mgr.Justyna Kapusciok, Podologické přípravky pro diabetiky zn.PODOPHARM - Mgr.,ing Aneta Oleszek - Ostrava Více zde

  Diagnostika a ošetření nohou diabetiků pro pedikérky - Mgr.Justyna Kapusciok, Podologické přípravky pro diabetiky zn. PODOPHARM - Mgr., ing, Aneta Olezsek, cena 1090 Kč vč.barevné dokumentace, 9.00 -12.00/13.00 -15.00, Ostrava 

  Obsah semináře dopoledne: Všeobecná problematika diabetické nohy, diagnostika diabetické nohy, způsoby a možnosti ošetření vrámci kompetencí pedikérky, spolupráce s lékaři, diskuse, poradna.

  Obsah semináře odpoledne: Odborný seminář o speciálních přípravcích zn.PODOPHARM vhodných pro použitítí při ošetřování diabetiků vč. novinek a nových trendů v podologii.

  Vzhledem k tomu, že se jedná o dvě zahraniční odbornice, tak bude zajištěn profesionální tlumočník. Účatník obdrží certifikát o absolvování semináře.

  Představení: Mgr. Justyna Kapusciok

  Zkušená zahraniční odbornice na problematiku ošetření nohou diabetiků, která spolupracuje s předními polskými lékaři a podology, 3 roky byla prezidentkou Polské podologické společnosti, je majitelkou a provozovatelkou Diabetologické poradny, je členkou Polské federace vzdělávání v diabetologii, členkou týmu pro diabetologií při Krajské komoře podologů v Katovicích a spoluautorkou Programu "Zdravotní péče o chodidla" pro pedikérky a hlavní školitelkou ve společnosti PODOPHARM.

  Vlevo Mgr. Justyna Kapusciok, vpravo Mgr., ing. Aneta Oleszek, majitelka značky PODOPRARM.)

  Termíny a on-line přihláška ZDE

 • Hygiena v praxi pedikúry - dle zájmu, min.4 osoby - Ostrava Více zde

  HYGIENA V PRAXI PEDIKÚRY, cena 590,-Kč, Ostrava

  Seznámení se s vyhláškou o ochraně zdraví a povinosti z toho vyplývající. Ochrana zdraví poskytovatele služby a klienta. Seznámení s dezinfekčními prostředky, pomůckami k sterilizaci. Evidence nutná k provozování pedikúry. Praktické ukázky používání dezinfekcí.

  Termíny a on-line přihláška ZDE  - uskuteční se jen při min.účasti 4 osob

    

Nabídka produktových seminářů:

 • Podologické přípravky PODOPHARM - Mgr. ing. Aneta Oleszek - Ostrava Více zde

  Podologické přípravky PODOPHARM - Mgr., ing, Aneta Olezsek, cena ZDARMA, 13.00 -15.00, Ostrava

  Obsah semináře odpoledne: Odborný seminář o speciálních podologických přípravcích PODOPHARM a jejich použití. Ukázka novinek a nových unikátních účinných látkách a trendech při ošetřování diabetických nohou, mykóz, změkčování kůže, zarostlých nohou atd. Seminář vede majitelka spol. PODOPHARM, držitelka certifikací, patentů a studií Mgr., inž. Aneta Oleszek.

  Termíny a on-line přihláška ZDE                                                          

Aktuální termíny, on-line přihláška Více zde

 • Podmínky pro zařazení a místa konání: Více zde

  1) Uhrazení převoden 100% ceny na účet, NEJPOZDĚJI 14 DNŮ PŘED KONÁNÍM. Tím bude závazně blokováno místo v daném termínu. V případě neúčasti se peníze nevracejí a nenahrazuje se jiným termínem. Účast lze zrušit s nárokem na vrácení plné částky 14 dnů před termínem kurzu/semináře a to písemně na e-mail: kurzy@odel.cz. Vyhrazujeme si právo zrušit kurz z důvodu nemoci, malé účasti apod.

  V případě dotazů kontaktuje vedoucí Academie pí.Evu Fabiánovou: e-mail: kurzy@odel.cz, tel: + 420 606 026 760 (Po-Pá 8.00-18.00)

  2) Kurzy a semináře se pořádají v Ostravě a v Praze. OSTRAVA - ACADEMIA profi-pedikura.cz, ul.Špálová 2, Ostrava (200 metrů od hlavního vlakového nádraží). Výborná dostupnost z celé ČR a SR po dálnici D1, 800 metrů sjezd č.361, doporučujeme vlak RegioJet, LEO Expess, Pendolíno, sídlíme puze 200 metrů od hlavního vlakového nádraží OSTRAVA. Informace a přesnou adresu Academie v Praze, zasíláme před konáním kurzu.

  3) Co potřebujete sebou: Na praktické kurzy pracovní oblečení a dobrou náladu.

  4) Co nabizíme: Dlouhloleté zkušenosti práce v oboru, odborný a individuální přístup, profesionální zázemí s novým vybavením a přístroji, lektory z velkou praxi a znalosti problematiky oboru.

  Těšíme se na Vaši účast a děkujeme za projevenou důvěru ODEL LABORATORIES.


© Copyright ODEL LABORATORIES, s.r.o, 2008 - 2017. Veškerý obsah na našich webových stránkách, jako je text, grafika, loga, ikony tlačítek, obrázky, zvukové klipy a videa, je majetkem spol.ODEL LABORATORIES, s.r.o. nebo dodavatelů obsahu a je chráněn mezinárodními zákony o autorských právech. Je povoleno stahování, elektronické kopírování včetně vytisknutí pouze a výhradně pro osobní použití. Jakékoliv jiné použití včetně reprodukce, modifikace, distribuce, přenosu, zobrazování obsahu je zakázáno. V případě zájmu o použití jakéhokoliv obsahu nás neváhejte kontaktovat na e-mailu: info@odel.cz 


Vybírejte z top značek