UPOZORNĚNÍ: 28.10. 2021 STÁTNÍ SVÁTEK - ZAVŘENO. Děkujeme za pochopení.

X

NOVINKY PODOPHARM 2016 - krémové pěny a sérum pro péči o ruce, nehty a chodidla

Pro splnění očekávání tuzemských a zahraničních zákazníků, značka PODOPHARM  - rozšiřuje sortiment o další speciální přípravky pro péči o dlaně a chodidla nově také v podobě pěnového séra a krémových pěn.

Tyto nové přípravky se nabízí ve formě lehké aerosolové pěny o objemu 75 a 125 ml. Jsou koncentrované s inovativními a velmi účinnými složkami. Díky své konzistenci se ideálně vstřebávají, hydratují dlaně a chodidla, aniž by zanechávaly mastný film. Pro zajištění příjemného pocitu obsahují decentní vůní. Krémové pěny a sérum jsou  velmi vydatné, proto lze z jednoho balení udělat 140 až 160 aplikací.

Přípravky jsou vhodné pro diabetiky a také jsou velmi ideální pro dokončení profesionálních podologických a kosmetických úkonů. Složení neobsahuje parabeny ani žádná umělá barviva. Výroba je realizována dle nejvyšších evropských standardů a je potvrzená certifikátem GMP. Barva přípravků je získávaná výhradně z přírodních aktivních složek.

Péče o ruce a nehty SKINFLEX

PODOPHARM SKINFLEX  pěnové sérum na ruce a nehty - je určeno pro každodenní péči. Obsahuje máslo shea, vitamín E, které dokonale hydratují i mimořádně zpuchřelou pokožku. Inovační složky přítomné v přípravku Zemea Propa­nediol přírodního původu, získávány z kukuřice a Hydromanil garantují dlouhodobou hydrataci. Přítomnost allantoinu zmírňuje podráždění a podporuje regeneraci pokožky. Balení obsahuje 75 ml.

 

Péče o chodila PODOFLEX

PODOPHARM PODOFLEX pěnový krém na nohy s aktivní spirulinou - je ideální pro aktivní lidi. Preventivně předchází vzniku puchýřů a odřenin na pokožce. Může být používán při péči o meziprstní místa na chodidlech. Obsahuje skvalenu, která stabilizuje strukturu lipidů a dokonale regeneruje pokožku. Tato látka je přítomná v kožním mazu, který je velmi důležitý pro udržení dobrého stavu pokožky. Obsažená aktivní spirulina poskytuje dostatek minerálů, aminokyselin, vitamínů a proteinů. Pěna má přírodní pistáciovou barvu, která pochází ze spirulíny. Balení obsahuje 125 ml.

PODOPHARM PODOFLEX pěnový krém na zrohovatělou pokožku - pro každodenní péči o suchou a citlivou pokožku chodidel. Díky 15% obsahu UREY - močoviny, krém předchází nadměrnému rohovatění pokožky. Přítomný mandlový olej v přípravku je zdrojem dostatečného množství kyseliny olejové (Omega-9), kyseliny linolové (Omega-6)  a vitamínů (A, B1, B2, B6, D a E). Allatonin a extrakt z měsíčku zklidňují podráždění, podporují obnovení poškozené pokožky a působí protizánětlivě. Balení obsahuje 125 ml.

Výrobky jsou dostupné pouze v podologických a kosmetických salónech. Pro profesionály z oboru je na tyto výrobky poskytnuta sleva v rámci programu PROFI.

Kompletní sortiment k zakoupení.

Mgr. ing. Aneta Oleszek, majitelka spol.PODOPHARM,

držitelka všech patentů a ochranných známek