SUPER AKCE - sleva 20% na PODOPHARM (PROFI balení na ič), sleva až 6.000 Kč na přístroje hadewe, platí do 20.10.!

X

Credo Solingen SensiFive 5v1

Multifunkční přístroj 5 v 1 - bruska na paty, čištění a masáž obličeje, epilace, holení.

Naše nejprodávanější zbožíVýrobek je nyní za akční cenu Náš tip!
Kód:
241300
Výrobce:
Credo Solingen
Credo Solingen SensiFive 5v1
Skladem 5 +
Dostupnost na prodejně 17. 10. 2019
Doručení zásilky 18. 10. 2019
Běžná cena
1 499,00 Kč
Ušetříte
449,70 Kč
-30%
Cena 1 049,30 Kč vč. PHE a DPH

Popis zboží

Speciální elektrický multifunkční přístroj umožňující pět kosmetických ošetření pokožky:  čištění obličeje, masáž, epilaci, holení, odstraňování ztvrdlé pokožky na patách.

Přístroj nemá přívodní šňůru, můžete ho proto používat jak nasucho, tak i ve sprše nebo vaně.

Tento zcela nový přístroj od značky Credo Solingen, jejíž počátky sahají do r. 1924, je dalším rozšířením řady Beauty, do které patří také přístroj Credo Solingen Silky Touch pro sametově jemné ošetření nohou.

Credo SensiFive 5v1 – svým skvělým ergonomickým tvarem přístroje, 5 funkcemi a za použití nejmodernější technologie zajistí účinné ošetření v pohodlí domova. Přístroj a jeho výměnné násadce jsou vyrobeny z velmi kvalitních, odolných a antialergenních materiálů.

Multifunkční přístroj Credo SensiFive 5v1 efektivně redukuje množství přístrojů v jeden! Jeho nespornou výhodou je i tvar a velikost umožňující vzít si ho s sebou kamkoli. K tomuto účelu obsahuje balení měkké látkové pouzdro pro snadnější přepravu nebo skladování.

Multifunkční přístroj Credo SensiFive 5 funkcí v 1 přístroji

1) Čištění obličeje/pleti – dokonalé hluboké čištění pleti díky unikátní technologii čištění pomocí obousměrného otáčení v kombinaci s vibračními pohyby. Štětiny kartáčku jsou z antialergenního materiálu, a proto ho lze použít na citlivou pleť.

2) Epilace – odstranění přebytečných chloupků z obličeje. Nově vyvinutá technologie těsného sevření – devět párů speciálně zkonstruovaných pinzet usazených v těsné blízkosti pokožky v nejvhodnějším možném úhlu, aby zachytily i nejkratší chloupky (0,5 mm). Antialergenní materiál epilačního násadce umožňuje použití i na citlivou pleť. Před samotnou epilací je vhodné použít na pokožku chladivé zvlhčené ubrousky, aby bylo dosaženo co největšího komfortu.

3) Masáž – k oživení pleti a podpoře krevního oběhu. Technologie vychází ze staleté zkušenosti a z poznatků japonského stylu masáží. Díky velmi jemnému dotyku v kombinaci s vibračními krouživými pohyby (750 za minutu) dochází k prokrvení a oživení spodní vrstvy svalových vláken. Antialergenní materiál násadce umožňuje použití i na citlivou pokožku.

4) Holení – odstranění ochlupení v podpaží, ochlupení třísel. Nerezová holící planžeta z tvrdé oceli a s velmi kvalitním ostřím zaručuje nejlepší možný výkon střihu a zároveň zajistí přesné holení. Antialergenní materiál násadce umožňuje použití i na citlivou pokožku.

5) Bruska na paty pro dstranění ztvrdlé pokožky – rychle odstranění odumřelé pokožky z chodidel. Speciální korundový brusný váleček se otáčí o 360 stupňů a tím velmi rychle a bezpečně odstraňuje odumřelou pokožku z chodidel. Výsledkem je jemná a hladká kůže na nohou.

Obsah balení

  1. Čisticí hlava – možnost dokoupit i samostatně
  2. Epilační hlava
  3. Holicí hlava
  4. Masážní hlava
  5. Hlava na odstraňování ztvrdlé kůže – možnost dokoupit i samostatně
  6. Nabíječka
  7. Čisticí kartáček
  8. Měkké pouzdro

Distibutor: CREDO Stahlwarenfabrik 
Gustav Kracht GmbH & Co. KGRheinische Strasse 36
42781 Haan/Germany. Vyrobeno v Číně.

Distributor pro CZ, SR, PL a HU: ODEL LABORATORIES s.r.o./PROFI-PEDIKURA.cz, info@odel.cz