ELFUR-K dezinfikátor

ELFUR-K - Stop mykózám a zápachu z obuvi! Prokázána učinnost až 99,8%

Výrobek je nyní za akční cenu Při nákupu nad 1 500 Kč doprava v ČR ZDARMA
Při nákupu nad 5 000 Kč doprava v SR ZDARMA
Kód:
581
Výrobce:
ELFUR-K
ELFUR-K dezinfikátor
Skladem 4 ks
Dostupnost na prodejně 24. 10. 2018
Doručení zásilky 25. 10. 2018
Běžná cena
13 990,00 Kč
Ušetříte
3 000,00 Kč
-21%
Cena 10 990,00 Kč vč. PHE a DPH

Popis zboží

Revoluční dezinfikátor ELFUR-K je přístroj s prokazatelnou až 99,8% účinností a to díky působení speciální technologie nano částic stříbra a ozónu, tedy látek s antibakteriálními vlastnostmi.

STOP mykózám a zápachu z obuvi!

ELFUR-K - revoluční dezinfikátor doporučuje používat při při každé pedikúře! Po ošetření si klient obuje čistou a vydezinfikovanou obuv bez plísní a zápachu!

Laboratorní testy prokázaly:

- 98% účinost při potlační kultury Trichophyton rubrum - nejčastější dermatofyt způsobující plísňové onemocnění - mykózy

- 99,7% účinnost při potlačení kultury Psedomonas aeruginosa  - vyvolává řadu onemocnění - zánět močových cest, středního ucha či hnisání popálenin

- 99,8% účinnost při potlačení kultury Escherichia coli - vyvolává průjmová onemocnění

- 92% účinnost v boji se zápachem na vzorku vysoce páchnoucího amoniaku

Při procesu se již nepoužívají žádné další čistící látky nebo voda. Jedná se o ,,suchý proces bez působení tepla“, který je zcela bezpečný pro lidský organismus. Po ukončení 8 minutového čistícího cyklu, se můžou věci okamžitě používat v plném rozsahu a navíc u nich  nedochází k žádnému opotřebení!

Přístroj ELFUR-K - revoluční dezinfikátor je konstruován, aby vydržel 20 000 cyklů!¨
Výhody revolučního dezinfikátoru: pomáhá při řešení problému s nehtovou mykózou, odstraňuje nepříjemný zápach z bot.
Další možnosti použití: kromě bot, na veškeré kožené zboží, ponožky, textilní výrobky, hodinky, hřebeny dětské hračky atd.
Způsob použití: otevřete dvířka dezinfikátoru, vložíte předmět na podnos a zmáčknete start. Po 8 minutách je předmět vydezinfikován, zbaven plísně a všech baktérii. Po skončení cyklu se přístroj sám automaticky vypne.

Princip nano technologie?
Nano technologie je revoluční metoda dělení částic, která umožnila dělení částic stříbra na nano částice, které jsou  100 000 x menší než tloušťka vlasu. Používání stříbra jako antibakteriálního prvku je umocněno právě objevením nano technologie. Miniaturní nano částice jsou tak schopny využít svůj potenciál v boji s bakteriemi mnohem účinněji a efektivněji. Ozón sám o sobě má dezinfekční účinky a ničí v prostoru mikroorganismy. Je nezávadný, zdraví neškodný. S nano částicemi stříbra reaguje tak, že dokáže okamžitě rozložit buňky mikroorganismů. Laboratorní testy prokázaly až 98% zničení kultury Trichophyton rubrum, což je nejčastější dermatofyt způsobující tzv. plísňové onemocnění. Další testy prokázaly potlačení kultury Psedomonas aeruginosa (účinnost 99,7%) a Escherichia coli (99,8%). V boji se zápachem byl prokázán v tomto přístroji dezodorační účinek s účinností 92% na vzorku vysoce páchnoucího amoniaku.

 

Specifikace: Příkon 6 W, napájení 12 V přes transformátor s konektorem, AC 230 V, vnější rozměry: 300 x 320 x 375 mm, vnitřní rozměry: 235 x 260 x 330 mm, hmotnost přístroje: 6,8 kg, CE certifikát 

Parametr Popis
Vybírejte z top značek