Akční nabídka říjen, poveletržní slevy, platnost do 27.10. 2021

X

footcare ZONE

footcare ZONE – značka stélek do obuvi, vyráběných výlučně z originálního materiálu Vildona Drysole.

footcare ZONE

footcare ZONE – značka stélek do obuvi, vyráběných výlučně z originálního materiálu Vildona Drysole. Díky tomuto produktu německého koncernu Freudenberg Vliesstoffe SE & Co. KG., jsou stélky footcare jedinečným řešením jak z hlediska hygieny, tak i komfortu chůze. Vložky do obuvi footcare, nabízejí díky vysokému podílu viskózy maximální míru absorpce vodních par při nošení obuvi a velmi rychlou desorpci po vyzutí. Tato jednoduchá kombinace zaručuje špičkové hygienické vlastnosti. Pro veškeré výrobky footcare ZONE lze doložit Oeko-Tex Class II. certifikaci, pro výrobky přicházející do styku s pokožkou

 

a produktech:

footcare FOREVER DRY  - tvarovaná stélka jejímž základem je německý materiál Vildona Drysole s maximálními hygienickými vlastnostmi, kterých dosahuje díky patentovanému složení s vysokým podílem viskózy. Na povrchu je opatřena mikrovláknem s výbornou propustností pro vodní páry a vysokou odolností vůči oděru. Stélka v maximální míře zabraňuje zápachu obuvi a předchází vzniku plísní. Oeko-Tex certifikace pro oděvy přicházející do styku s pokožkou.

footcare COMFORT+  - tvarovaná stélka vyrobená z německého patentovaného materiálu Vildona Drysole, která je na povrchu vybavena paměťovou pěnou, která činí chůzi pohodlnější a díky otevřené struktuře rovněž napomáhá transportu vodních par během nošení obuvi dovnitř stélky a po vyzutí zpátky ven. Oeko-Tex certifikace pro oděvy přicházející do styku s pokožkou.

Stránky výrobce: http://www.footcare.zone

Zobrazit více
Toto oddělení je prázdné.