Dne 27. září 2021 bude naše prodejna uzavřena (celozavodní dovolená). Na Vaše dotazy a objednávky budeme reagovat postupně od středy 29. září. Děkuji za pochopení.

X

Fréza twister velký DT5880/115

Fréza diamantová Busch - super hrubá - Dia TWISTER.

Kód:
1165
Výrobce:
Busch Instruments
Fréza twister velký DT5880/115
Skladem 5 +
Dostupnost na prodejně 27. 9. 2021
Doručení zásilky 29. 9. 2021
Cena 1 490,00 Kč vč. PHE a DPH

Popis zboží

Fréza diamantová Busch - super hrubá - Dia TWISTER, vel.115 je speciální fréza k odstranění zrohovatělých vrstev tvrdé kůže.

 

Předností je dlouhá životnost, lehká váha díky své duté konstrukci, stálost vůči dezinfekci, sterilizaci a především speciálně vyvinuté otvory ve frézách, které jsou zárukou pro příjemně chladný provoz. Tento unikátní systém je chráněn evropským patentem (evropský patent č. 1157627). 

Maximální dovolené otáčky 20 000 za minutu!

Diamantové frézy značky Busch jsou odolné vůči korozi, hygienické - dají se STERILIZOVAT a díky dlouhé životnosti je jejich provoz velmi ekonomický!

Sterilizace fréz se provádí pomocí horkovzdušného sterilizátoru s nuceným oběhem vzduchu minimálně 30 minut při teplotě 180 °C.
POZOR! Při překročení teploty 180 °C může dojít ke ztrátě tvrdosti, a tím i je zkrácení životnosti frézy.

Všechny frézy Busch jsou pro lékařské použití, řada Dia TWISTER je určena k ošetření diabetických pacientů, jedná se o zdravotnické prostředky nesoucí označení CE.

DOPORUČUJEME: Zakoupit kalibrační váleček, aby jste předešli používaní křivých fréz, které ničí kleštiny a ložiska v přístroji! Při používání, přepravě a skladování rotačních nástrojů používejte stojany na frézy! Prodloužíte tím jejich životnost.

Další informace o frézách značky Busch Instrument ZDE.