AKCE - HFL laboratories - exkluzivní značka profesionálů, slevy až 20%

X

Fréza karbid kužel hrubá 424SGX/060

Fréza karbidová Busch hrubá,křížová - kužel, vel.060 - na plošné opracování silných nehtových plotének, speciálně u mykotických nehtů.

Kód:
290
Výrobce:
Busch Instruments
Fréza karbid kužel hrubá 424SGX/060
Skladem 5 +
Dostupnost na prodejně 26. 5. 2022
Doručení zásilky 27. 5. 2022
Cena 790,00 Kč vč. PHE a DPH

Popis zboží

Fréza karbidová Busch hrubáí, křížová - kužel, vel.060 - pro kvalitní, rychlé, šetrné plošné opracování silných nehtových plotének, speciálně u mykotických nehtů. Různé stupně hrubosti a tvaru karbidových fréz poskytují předpoklad pro optimální výsledky od hrubého předběžného opracování až po jemné dopracování.Tato profesionální fréza lze používat do násadců přístrojů sprejových nebo s odsáváním.

Maximální dovolené otáčky 25 000 za minutu!

Frézy z legované nerezové oceli jsou odolné vůči korozi, hygienické - dají se STERILIZOVAT. Při dodržení maximálních otáček a správného postupu při sterilizaci je životnost těchto fréz velmi dlouhá a ekonomická.

Sterilizace fréz se provádí pomocí horkovzdušného sterilizátoru s nuceným oběhem vzduchu minimálně 30 minut při teplotě 180 °C.
POZOR! Při překročení teploty 180 °C může dojít ke ztrátě tvrdosti, a tím i je zkrácení životnosti frézy.

Všechny frézy Busch jsou pro lékařské použití, jedná se o zdravotnické prostředky nesoucí označení CE.

DOPORUČUJEME: Pro čištění fréz zakoupit mosazný kartáček a kalibrační váleček, abyste předešli používaní křivých fréz, které ničí kleštiny a ložiska v přístroji! Při používání, přepravě a skladování rotačních nástrojů používejte stojany na frézy! Prodloužíte tím jejich životnost.
Další informace o frézách značky Busch Instrument ZDE.