Frézy, kloboučky pedikúra,manikúra

DOPORUČUJEME: Pro čištění fréz mimo všech diamantových zakoupit mosazný kartáček a kalibrační váleček, aby jste předešli používaní křivých fréz, které ničí kleštiny a ložiska v přístroji! Při používání, přepravě, skladování rotačních nástrojů používejte stojany na frézy! Prodloužíte tím jejich životnost.

  

Doporučujeme si přečíst článek: Používání rotačních nástrojů (fréz) v přístrojové pedikúře. 

Potřebujete poradit s výběrem? Kontaktuje nás, my vám poradíme! Většinu nabízených produktů sami používáme.“

Zobrazit více

Nabízíme široký výběr profesionálních fréz/kloboučků na přístrojovou/sprejovou pedikúru od německých značek BUSCH a brusné kloboučky LUKAS. Jsme oficiální zastoupení pro ČR/SR.

 NOVINKY - LUKAS PODO - podologické oranžové brusné kloboučky a nosiče. LUKAS THERMO - termo fialové brusné kloboučky s 2stupňovou tepelnou výstrahou změny barvy - video. JEDINNÉ CERTIFIKOVANÉ KLOBOUČKY A NOSIČE PRO POUŽITÍ V PEDIKÚŘE!

Označení fréz: Číslo za lomítkem je informace o velikosti frézy v mm, průměr stopky je 2,35 mm,    Všechny frézy jsou sterilizovatelné kromě kloboučku Lukas, korundových a leštících fréz.

Můžete vybírat z fréz: diamantových, ocelových, karbidových, korundových v různých hrubostech a velikostech a také další pomůcky: kalibrační váleček, brusné kloboučky, pryžové nosiče. Potřebujete poradit s výběrem? Kontaktuje nás, rádi Vám poradíme!

Nejprodávanější zboží