AKCE - HFL laboratories - exkluzivní značka profesionálů, slevy až 20%

X

Brusné kloboučky, nosiče kloboučků

UPOZORNĚNÍ: DODRŽUJTE DOPORUČENÉ OTÁČKY! Průměr 5 mm, 7 mm, 10/11 mm, 13 mm - MAX. 11.000 ot./min. Pravidelně kontrolujte nosiče kalibračním válečkem, zda jsou rovné!

Potřebujete poradit s výběrem? Kontaktuje nás, my Vám rádi poradíme! Nabízené frézy sami používáme a před zařazením do sortimentu i testujeme.

Zobrazit více

LUKAS PODO - podologické oranžové brusné kloboučky a nosiče. LUKAS THERMO - termo fialové brusné kloboučky s 2stupňovou tepelnou výstrahou změny barvy!  K zhlédnutí také video. JEDINNÉ CERTIFIKOVANÉ KLOBOUČKY A NOSIČE PRO POUŽITÍ V PEDIKÚŘE!

Revoluční HYBRIDNÍ technologie na brusných kloboučcích od značky Busch. HybridCap s progresivním novým hybridním brusným materiálem v kombinací diamantu a keramiky vás jistě přesvědčí! Všechny frézy jsou sterilizovatelné a mají průměr stopky 2,35 mm.

Označení fréz: Číslo za lomítkem je informace o velikosti frézy v mm, průměr stopky je 2,35 mm,    Všechny frézy jsou sterilizovatelné kromě kloboučku Lukas, korundových a leštících fréz.

DODRŽUJTE DOPORUČENÉ OTÁČKY! Průměr 5 -13 mm - MAX. 11.000 ot./min. Pravidelně kontrolujte nosiče kalibračním válečkem, zda jsou rovné! Potřebujete poradit? Kontaktuje nás, my Vám rádi poradíme!

Nejprodávanější zboží