AKCE - HFL laboratories - exkluzivní značka profesionálů, slevy až 20%

X

Frézy diamantové

Diamantové frézy a diamantové kloboučky medCap jsou k dispozici v různých velikostech, tvarech a zrnitostech od extra jemné po mega hrubou viz. tabulka

 

Krystalky přírodních diamantů jsou upevňovány galvanicky nebo jsou zajištěny v pevné kovové slitině s vysokou odolností. Obě varianty pracují velmi efektivně, avšak přírodní diamanty mají kvůli nepravidelným ploškám svých krystalů při stejné velikosti zrn ještě vyšší brusnou sílu.

Všechny diamantové frézy a brusné kloboučky MedCup včetně nosičů od společnosti Busch Instrument jsou sterilizovatelné, odolné proti korozi, a proto    jsou vhodné ke všem typům ošetření.

Díky dlouhé životnosti je jejich používání při porovnáni s dalšími frézami nebo brusnými kloboučky velmi ekonomické!

 

Sterilizace fréz se provádí pomocí horkovzdušného sterilizátoru s nuceným oběhem vzduchu minimálně 20 minut při teplotě 180 °C.

POZOR! Při překročení teploty 180 °C může dojít ke ztrátě tvrdosti, a tím i je zkrácení životnosti frézy.

Diamantová frézy a diamantové kloboučky MedCad nikdy nečistěte mosazným kartáčkem!

Všechny frézy Busch jsou pro lékařské použití, řada Dia TWISTER je určena k ošetření diabetických pacient, jedná se o zdravotnické prostředky nesoucí označení CE.

Další informace o frézách značky Busch Instrument ZDE.  

Zobrazit více
Diamantová frézy a diamantové kloboučky medCap od spol. Busch jsou obzvláště vhodné pro odstraňování zrohovatělých vrstev kůže. Profesionální nástroje lze používat do násadců přístrojů sprejových nebo s odsáváním. 

Špičková německá kvalita, know how ve spojení s vysokou hustotou a rovnoměrným rozložením diamantů na špičce i na okrajích způsobují, že diamantové frézy a kloboučky nevibrují a jejich použití je tedy pro klienta příjemné a bezpečné.

Označení fréz: Číslo za lomítkem je informace o velikosti frézy v mm, průměr stopky je 2,35 mm,    Všechny frézy jsou sterilizovatelné. Potřebujete poradit? Kontaktuje nás

Nejprodávanější zboží