AKCE - HFL laboratories - exkluzivní značka profesionálů, slevy až 20%

X

Frézy ocelové a karbidové

Zobrazit více

Frézy z legované nerezové oceli od spol. Busch. Jedná se o speciální typy fréz vyrobených z velmi pevné a kvalitní oceli. Označení fréz: Číslo za lomítkem je informace o velikosti frézy v mm, průměr stopky je 2,35 mm,    Všechny frézy jsou sterilizovatelné.

Jsou obzvláště vhodné pro všechny práce na kůži a nehtech např.: na kuří oka v nehtovém valu a pod nehtovou ploténkou, k čistění nehtového valu, pro efektivní a dokonalé opracování nehtů, k odstraňování zrohovatělé kůže, k vyhlazování zrohovatělých vrstev

Karbidové frézy jsou speciální frézy z velmi kvalitní oceli odolné vůči korozi. Charakteristické pro tyto frézy je špičkové zpracování, trvalá ostrost přesných počítačem navržených břitů a dokonalé vyvážení umožňující příjemnou práci bez jakýchkoli vibrací. Různé druhy fréz umožňují nejen hrubé opracování, ale také velmi jemmné dopracování.

Karbidové frézy jsou obzvláště vhodné pro plošné opracování silných nehtových plotének, speciálně u mykotických nehtů nebo pro úpravu ortopedické umělé hmoty. Označení fréz: Číslo za lomítkem je informace o velikosti frézy v mm, průměr stopky je 2,35 mm,    Všechny frézy jsou sterilizovatelné.

Potřebujete poradit s výběrem? Kontaktuje nás, my Vám poradíme!

Nejprodávanější zboží