POVÁNOČNÍ VÝPRODEJ, SLEVY AŽ 50%, AKČNÍ NABÍDKA LEDEN 2022

X

Frézy karbidové

Karbidové frézy jsou speciální frézy z velmi kvalitní oceli odolné vůči korozi. 


 
Při dodržení maximálních otáček a správného postupu při sterilizaci je životnost těchto fréz velmi dlouhá a ekonomická. Tyto profesionální nástroje lze používat do násadců přístrojů sprejových nebo s odsáváním.
Karbidové frézy jsou obzvláště vhodné pro plošné opracování silných nehtových plotének, speciálně u mykotických nehtů nebo pro úpravu ortopedické umělé hmoty. 


 
Sterilizace fréz se provádí pomocí horkovzdušného sterilizátoru s nuceným oběhem vzduchu minimálně 30 minut při teplotě 180 °C.
POZOR! Při překročení teploty 180 °C může dojít ke ztrátě tvrdosti, a tím i je zkrácení životnosti frézy.

Všechny frézy Busch jsou pro lékařské použití, jedná se o zdravotnické prostředky nesoucí označení CE.

DOPORUČUJEME: Pro čištění fréz zakoupit mosazný kartáček a kalibrační váleček, abyste předešli používaní křivých fréz, které ničí kleštiny a ložiska v přístroji! Při používání, přepravě a skladování rotačních nástrojů používejte stojany na frézy! Prodloužíte tím jejich životnost.
Další informace o frézách značky Busch Instrument ZDE.

Zobrazit více

Karbidové frézy jsou speciální frézy z velmi kvalitní oceli odolné vůči korozi. Charakteristické pro tyto frézy je špičkové zpracování, trvalá ostrost přesných počítačem navržených břitů a dokonalé vyvážení umožňující příjemnou práci bez jakýchkoli vibrací. Různé druhy fréz umožňují nejen hrubé opracování, ale také velmi jemmné dopracování.

Karbidové frézy jsou obzvláště vhodné pro plošné opracování silných nehtových plotének, speciálně u mykotických nehtů nebo pro úpravu ortopedické umělé hmoty.

Označení fréz: Číslo za lomítkem je informace o velikosti frézy v mm, průměr stopky je 2,35 mm,    Všechny frézy jsou sterilizovatelné.

Potřebujete poradit s výběrem? Kontaktuje nás, my Vám poradíme!

Nejprodávanější zboží