POVÁNOČNÍ VÝPRODEJ, SLEVY AŽ 50%, AKČNÍ NABÍDKA LEDEN 2022

X

HFL laboratories - exkluzivní značka profesionálů

HFL laboratories

O společnosti HFL Laboratories

Hlavním zaměřením jsou produkty pro péči o pokožku a nehty. Od roku 2005 jsou produkty k dispozici výhradně pro odborníky v oboru estetiky a zdraví.

Produkty jsou vyvíjeny na základě praktických zkušeností získaných v tomto oboru, a proto jsou určeny k doplnění ošetření u odborníků.

Všechny výrobky mají certifikace o jejich bezpečnosti a mohou je používat děti, těhotné ženy i diabetici.

 

VÝVOJ JE VÁŠNÍ - SUSANNE & ALEXANDRA 

ZAKLADATELKA & VÝKONNÁ ŘEDITELKA

Susanne: „Coby zakladatelka společnosti HFL Laboratories se přirozeně velmi zajímám o vývoj nových produktů zaměřených na výsledky. Je úžasné vidět, jak naše produkty pomáhají lidem i zvířatům zlepšovat problémy s pokožkou a nehty.

Společnost, a především péče o chodidla je mou vášní. Nadšeně se vrhám do řešení obtížných problémů. Ošetření odborníkem doplněné používáním výrobků společnosti HFL Laboratories zajistí, že dosáhneme perfektního výsledku, a to je mým smyslem života.“

Alexandra-Maria: „Kráčím ve šlépějích mé matky Suzanne a sdílím naprosto stejnou vášeň a odhodlání řešit problémy s pokožkou a nehty!

Cítím se být požehnána znalostmi, které jsem zdědila, a společně s naším úžasným týmem vyvíjíme velmi účinné produkty a rovněž podporujeme odborníky, kteří naše produkty využívají. S hrdostí mohu říci, že naše produkty jsou určeny výhradně odborníkům, jako jsou specialisté v oboru zdraví chodidel, a veterinářům, kteří pracují s našimi produkty pro zdraví zvířat. Díky tomu je mezi námi a našimi zákazníky výjimečné pouto.

 

NAŠE POSLÁNÍ A VIZE JIŽ OD ROKU 2005

„Silný lídr v oblasti produktů a technologií pro řešení problémů.“

Společnost HFL Laboratories má strategicky určené priority. Kromě toho má rovněž stanovené ambiciózní cíle.

Rodinná společnost staví svůj úspěch na tvrdé práci a firemní kultuře. Tato kultura nás díky skvělé podnikatelské mentalitě a neutuchající vůli a radosti ze snahy o co nejlepší rozvoj a vedení našich odborníků odlišuje od ostatních.

Vycházíme z přesvědčení, že úspěch, pokrok a snaha musí být odměněny.

Tato vize a s ní související hodnoty jsou zásadní pro realizaci cíle společnosti. Udává nám směr a jasný cíl.

Naší vizí a hodnotami je snaha vyvíjet, schvalovat a měnit vše.

Každý článek řetězu je důležitý.

Zobrazit více