UPOZORNĚNÍ! ZAVŘENO OD 27.- 29.10. Z DŮVODU INVENTŮRY A STÁTNÍHO SVÁTKU. Objednávky budeme expedovat 26. a 30. 10. Děkujeme za pochopení.

X

Hygiena pedikúra

Hygiena při pedikúře se musí řídit podmínkami daných legislativou - vyhláškou MZ ČR.

Znamená to používání schválených sterilizátorů, dezinfekcí, indikátorů, postupů a vedení evidence o těchto úkonech, tak aby to vše vyhovovalo legislativě a následným pravidelným kontrolám z hygieny.

Celý tento proces se musí provádět všude tam, kde se provádí mokrá nebo přístrojová pedikúra nebo manikúra.V dnešní době má každý pacient právo na kvalitní a bezpečné ošetření, a proto by si měl vybírat taková pracoviště, kde je tento přístup samozřejmostí.

Doporučujeme článek: Péče o nástroje a pomůcky v oborech pedikúra, manikúra a podologie.

UPOZORNĚNÍ: Nástroje s niklovou nebo chromovanou povrchovou úpravou jsou nevhodné ke sterilizování! Do sterilizátorů používáme výhradně nástroje tepelně tvrzené, suché a čisté. Výrobci tyto nástroje označují jako STAINLESS, INOX nebo Rostfrei.

Zobrazit více

Kategorie obsahuje kompletní nabídku týkající se hygieny pro profesionální pedikúru - Sterilizátor Melag 75, všechny typy dezinfekcí, ultrazvukových čističek, ochranné a jednorázové pomůcky. Hygiena při profesionální pedikúře se řídí platnou vyhláškou MZ ČR.

Potřebujete poradit s výběrem? Kontaktuje nás, my vám poradíme!

Nejprodávanější zboží