UPOZORNĚNÍ! ZAVŘENO OD 27.- 29.10. Z DŮVODU INVENTŮRY A STÁTNÍHO SVÁTKU. Objednávky budeme expedovat 26. a 30. 10. Děkujeme za pochopení.

X

Dezinfekce na nástroje, ruce, plochy

Dezinfekce nástrojů, rukou a ploch je zničení choroboplodných mikroorganismů chemickou cestou a v žádném případě nenahrazuje sterilizaci! Samotnou dezinfekcí nikdy nemůžeme dosáhnout dokonalé čistoty, např. se nezničí vir HIV. Chemická dezinfekce se provádí ponořením případně vystříkáním nástrojů,pouze k tomu určeným dezinfekčním přípravkem. Roztok se musí vždy připravit podle návodu výrobce, který je uveden na obalu.

Pro delší životnost nástrojů je vždy důležité je po vyjmutí z dezinfekční lázně osušit jemným hadříkem a potom promazat speciálním lubrikačním olejem na nástroje,který zamezuje rezavění.
 

Zobrazit více

Vyberte si ze širokého sortimentu dezinfekcí na ruce, plochy a na nástroje. Dezinfekce nástrojů, rukou a ploch znamená zničení choroboplodných mikroorganismů chemickou cestou a v žádném případě nenahrazuje sterilizaci! Potřebujete poradit s výběrem nebo jste něco nenašli? Kontaktuje nás, my vám poradíme!

Nejprodávanější zboží