VÝPRODEJ, SLEVY AŽ 50%, PŘÍSTROJ HADEWE ZDARMA!

X

Sterilizátor Melag na pedikúru, přípravky

STERILIZACE, dezinfekce, péče o nástroje a další používané pomůcky je v dnešní době nutností a musí probíhat za podmínek daných příslušnou legislativou - vyhláškou MZ ČR.

Znamená to používání schválených sterilizátorů, dezinfekcí, indikátorů, postupů a vedení evidence o těchto úkonech, tak aby to vše vyhovovalo legislativě a následným pravidelným kontrolám z hygieny. Celý tento proces se musí provádět všude tam, kde se provádí mokrá nebo přístrojová pedikúra nebo manikúra.

Doporučujeme článek: Péče o nástroje a pomůcky v oborech pedikúra, manikúra a podologie.

UPOZORNĚNÍ: Nástroje s niklovou nebo chromovanou povrchovou úpravou jsou nevhodné ke sterilizování! Do sterilizátorů používáme výhradně nástroje tepelně tvrzené, suché a čisté. Výrobci tyto nástroje označují jako STAINLESS, INOX nebo Rostfrei.

Zobrazit více

Vyberte si ze sortimentu sterilizátorů na pedikúru a výrobku potřebných ke správné sterilizaci. STERILIZACE, dezinfekce, péče o nástroje a další používané pomůcky je v dnešní době nutností a musí probíhat za podmínek vyhlášky MZ ČR.  Doporučujeme: Sterilizátor Melag - posiláme ZDARMA, my platíme 500 Kč za speciální přepravou garantující nepoškození!

Znamená to používání schválených sterilizátorů, dezinfekcí, indikátorů, postupů a vedení evidence, tak aby to vyhovovalo legislativě a pravidelným kontrolám z hygieny. Celý tento proces se musí provádět všude tam, kde se provádí pedikúra. Potřebujete poradit s výběrem?  Kontaktuje nás, my vám poradíme!

Nejprodávanější zboží