AKCE - HFL laboratories - exkluzivní značka profesionálů, slevy až 20%

X

Incidin M spray extra 350ml

Dezinfekční prostředek určený k prevenci plísní nohou, k dezinfekci punčoch, ponožek a obuvi.

Kód:
184
Incidin M spray extra 350ml
Skladem 5 +
Dostupnost na prodejně 26. 5. 2022
Doručení zásilky 27. 5. 2022
Cena 209,00 Kč vč. PHE a DPH

Popis zboží

Dezinfekční prostředek určený k prevenci plísní nohou, k dezinfekci punčoch, ponožek a obuvi. Výhody pro uživatele: je účinný proti plísním kůže, kvasinkám, bakteriím i proti viru HIV slouží k okamžitému použití - neředí se a rychle usychá zabraňuje opakované infekci i po zaschnutí má dezodorační účinky, příjemně a svěže voní.

Obsah účinných látek: ve 100 g Incidinu M spray extra: 65,00 g isopropylalkoholu 0,50 g chlorhexidinglukonátu 0,10 g peroxidu vodíku

Oblast použití: ve všech typech institucí v oblasti zdravotnictví v penzionech seniorů, domovech důchodců, ústavech sociální péče v domácnostech i na cestách pro služby pedikúry v balneoprovozech, saunách, soláriích, bazénech, fittness centrech, sportovních střediscích (bowling) pro ošetření pracovní obuvi - ve všech odvětvích (průmysl, těžařství, zemědělství, armáda, aj.)

Pokyny pro použití: doporučujeme aplikovat pomocí rozprašovače boty, ponožky a punčochy pravidelně a opakovaně ošetřovat lncidinem M spray extra pokožku neutírat – dezinfekci nechat uschnout! nepoužívat při ekzémech a otevřených ranách skladovat v originálním balení při teplotě -100C až +25°C

Bezpečnostní pokyny: pozor, hořlavina I. třídy! dodržovat bezpečnostní předpisy pro práci s hořlavinami! zamezit styku s materiály citlivými na alkohol, např. plexisklem, lakovaným dřevem apod. pří vniknutí do očí vyplachovat intenzívně čistou vodou, při náhodném požití vypláchnout ústní dutinu, vypít větší množství vody a vyvolat zvracení, vyhledat lékaře! chránit před dětmi nevylévat do odpadu.