AKCE - HFL laboratories - exkluzivní značka profesionálů, slevy až 20%

X

Fusspunkt - krémy na nohy

Fusspunkt - profesionální péče s viditelnými výsledky!

Nechte se přesvědčit o viditelných účincích v péči o chodidla osvědčenou a velmi populární německou značkou - Fußpunkt. Všechny výrobky Fußpunkt® byly vyvinuty na bázi účinných přírodních látek, které zaručují efektivní péči o chodidla a pokožku. 
Značka Fußpunkt® přináší komplexní a velmi účinnou profesionální péči!

Další výhody profesionální péče Fußpunkt® spočívají především: v lehkém nanesení, v rychlém vstřebávání a v příjemné a decentní parfemaci.

Všechny výrobky Fusspunkt® jsou k dostání výhradně v zařízeních poskytujících pedikérské a podiatrické služby.Jsou dermatologicky testovány a jsou vhodné pro diabetiky.

Exkluzivní distributor v ČR a SR: ODEL LABORATORIES, s.r.o. / PROFI-PEDIKURA.cz Výrobce: Guderma GmbH, Německo, www.fusspunkt.de.

Zobrazit více

Profesionální přípravky s viditelnými výsledky na bázi účinných přírodních látek, které zaručují efektivní péči o chodidla a pokožku. Výhody profesionálních přípravků Fußpunkt® spočívájí především v lehkém nanesení, rychlém vstřebávání, příjemné a decentní parfemaci. Balení o obsahu 450 ml, 1000 ml jsou určená pouze pro profesionální použití, prodej na ŽL.

Nakupujte výhodněji! Malé balení jsou zařazeny do ,,programu pro obory pedikúra/podologie", více zde

Přehledná tabulka pro použití jednotlivých přípravků.

 

Nejprodávanější zboží