POVÁNOČNÍ VÝPRODEJ - slevy až 40%!

X

LUKAS THERMO brusné kloboučky - 10mm/hrubé, 10 ks

Světová inovativní novinka ,,bezpečnější” ošetření nohou s technologií změny barvy - termo brusné kloboučky s 2 stupňovou tepelnou výstrahou .

Kód:
102080-1
Výrobce:
LUKAS Podological
Záruka:
2 roky
LUKAS THERMO brusné kloboučky - 10mm/hrubé, 10 ks
Skladem 5 +
Dostupnost na prodejně 17. 1. 2019
Doručení zásilky 18. 1. 2019
Cena 209,00 Kč vč. PHE a DPH

Popis zboží

SVĚTOVÁ NOVINKA - brusné kloboučky LUKAS THERMO

Světová inovativní novinka ,,bezpečnější” ošetření nohou s technologií změny barvy - termo brusné kloboučky s 2 stupňovou tepelnou výstrahou. Vyvinuto ve spolupráci s německými podology a diabetology.

 

Patentovaná technologie změny barvy včas varuje před hrozícím přehřátím pokožky dvoustupňovou změnou barvy - znázorňuje tři stupně barvy – fialová optimální, světlě fialová - pozor, červená – STOP! Pedikér/podolog na to může okamžitě reagovat tím, že sníží tlak, změní pracovní oblast nebo krátce přeruší ošetření. Pacient pociťuje péči jako příjemnou - bez svědění nebo bolesti. Riziko poškození pokožky přehřátím je tím téměř vyloučeno.

 

Obzvlášť diabetici si pochvalují tento technologický pokrok v medicinální péči o nohy / podologii. Právě oni totiž často trpí sníženou schopností vnímání teploty a bolestí nohou (neuropatie). Případné příliš vysoké brusné teploty a tím přehřátí během ošetření si v nejhorším případě nevšimne včas ani uživatel, ani pacient. K tomu se přidá i omezené hojení ran u diabetiků. Tradiční nástroje jako jsou frézy, diamantové brusky nebo skalpely často skrývají nebezpečí popálení nebo poranění s odpovídajícími problematickými následky pro diabetiky. Vysoce moderní brusné kloboučky THERMO snižují toto riziko na minimum a zaručují vyšší ochranu a bezpečnost u pacientů diabetiků.

 

Výhody brusných kloboučků LUKAS THERMO:

  • Integrovaný termo efekt varuje změnou barvy v brusného kloboučku před přehřátím a poškozením pokožky - 2stupňová barevná výstraha znázorňuje tři stupně barvy – fialová optimální, světlě fialová - pozor, červená – STOP!při výrobě jsou použity jen přírodní suroviny – čistá bavlna, přírodní barvivo, pryskyřice neobsahující fenol
  • výrazně vyšší účinnost díky korundovým krystalům při dstraňování zrohovatělé kůže, pokožka zůstává příjemně hladká
  • na nový speciální brusný povrch není nutné tlačit! Ošetřovaná pokožka je tak mnohem méně namáhaná a klient tak získává příjemný pocit.
  • antiadhezní ,,lotosový”efekt se navíc postará o to, že se na povrchu kloboučku neusazují témeř žádné zbytky kůže. I větší množství zrohovatělé kůže lze odstranit bez složité, časově náročné výměny nástroje.
  • tři efektivní hrubosti – korundové zrno jemné, střední a hrubé
  • nosiče brusných kloboučků LUKAS poskytují kloboučkům vysokou přesnost
  • jsou certifikovány pro lékařské použití podle směrnice 93/42 / EHS přílohy VII a označením CE
  • pro zachování CE shody je nutné používat pouze originální nosiče LUKAS!
  • všechny nosiče LUKAS GT PODO jsou z nerezavějící ušlechtilé oceli a mají označení CE.

Označení hrubosti brusných kloboučků: hrubé - 60, střední 150, jemné 320

Doporučené otáčky: 7.000-10.000, max. 11.000 otáček za minutu!

 

 

Parametr Popis
Vybírejte z top značek