Mikasept A rozprašovač - 120 ml

Dezinfekční prostředek dezinfekci rukou a dezinfekci pokožky.

Kód:
163
Mikasept A rozprašovač - 120 ml
Skladem 5 +
Dostupnost na prodejně 26. 3. 2018
Doručení zásilky 27. 3. 2018
Cena 52,00 Kč vč. PHE a DPH

Popis zboží

Vlastnosti Alkoholový dezinfekční prostředek určený k hygienické a chirurgické dezinfekci rukou, dezinfekci pokožky před odběry krve, punkcemi - účinný proti bakteriím včetně MRSA, virům, mikroskopickým vláknitým houbám (včetně HIV,HBV) - k hygienické a chirurgické dezinfekci rukou, dezinfekci pokožky postřikem, tamponem - rychlý, přetrvávájící, dlouhodobý účinek - přídavek zvláčňující látky, nevysušuje pokožku - dezinfikuje, čistí a zároveň odmašťuje pokožku.

Složení: Ethylalkohol, Propan-2-ol, Benzalkonium chlorid.

Oblast použití zdravotnická zařízení: operační sály, ambulance, lůžková oddělení, stravovací provozy, jídelny laboratoře kosmetická péče

Spektrum účinnosti: A,B,T,M,V

Způsob použití: pro hygienickou dezinfekci rukou naneste na suché umyté ruce 3 ml MIKSEPTU A a vtírejte po dobu 30 sekund do zaschnutí. - Pro chirurgickou dezinfekci rukou předem umytých rukou antibakteriálním mýdlem nanéste na suché ruce 2 x 5 ml MIKASEPTU A a vtírejte po dobu 2 x 2,5 min.  K dezinfekci pokožky použijte dostatečně smočený tampon, nebo dezinfikovanou oblast pokožky postříkejte roztokem MIKASEPTU A.

Skladování: Výrobky se skladují v běžných, krytých, čistých skladech, chráněných před povětrnostními vlivy a přímým slunečním zářením, odděleně od potravin, nápojů a krmiv, vždy v originálním balení při teplotě -10 až +25 °C.

Upozornění: Chránit před dětmi! Pozor hořlavá kapalina! Nevylévat do odpadu! Aplikační doplňky: Nástěnné pákové dávkovače, rozprašovač.

Parametr Popis
Vybírejte z top značek