Mikasept spray - 500 ml

Dezinfekční prostředek pro rychlou dezinfekci malých ploch, povrchů, předmětů, nedostupných míst postřikem.

Kód:
162
Mikasept spray - 500 ml
Skladem 5 +
Dostupnost na prodejně 21. 3. 2018
Doručení zásilky 22. 3. 2018
Cena 85,00 Kč vč. PHE a DPH

Popis zboží

Alkoholový dezinfekční prostředek pro rychlou dezinfekci malých ploch, povrchů, předmětů, nedostupných míst postřikem

Vlastnosti: Spolehlivý širokospektrální dezinfekční prostředek, jednoduchá aplikace postřikem, okamžitý účinek - rychle zasychá, na povrchu nezanechává fleky, šetrný k povrchům, k okamžitému použití, neředí se.

Přípravek prokázal deklarovanou účinnost na MRSA v čase 5 min.

Složení: ethanol, isopropanol, alkyldimethylbenzylammonium chlorid Oblast použití zdravotnická zařízení, polikliniky, domovy důchodců, soc. ústavy, lázeňství ordinace, ambulance, vyšetřovny, domácí péče kosmetika, kadeřnictví, manikůra, pedikůra

Spektrum účinnosti: A,B,T,M,V

Způsob použití Koncentrovaný MIKASEPT Sprej se pomocí rozprašovače aplikuje na plochu zbavenou viditelných mechanických nečistot. Plochy, nedostupná mista, povrchy předmětů, nástrojů se nechají zaschnout, neotírají se. Maximální vydezinfikovaná plocha 40 - 50 ml / m˛.Doba působení přípravku 1 - 3 minuty.

Skladování: Výrobky se skladují v běžných, krytých, čistých skladech, chráněných před povětrnostními vlivy a přímým slunečním zářením, odděleně od potravin, nápojů a krmiv, vždy v originálním balení při teplotě 0 až +25 °C.

Pokyny pro zacházení:  Při práci s koncentrátem používejte vhodné ochranné pracovní pomůcky ( pracovní oděv, ochranné rukavice, popř. ochranné brýle, obličejový štít). Zabraňte kontaktu s pokožkou a očima, uzavřené místnosti větrejte. Při práci s MIKASEPTEM Sprej nejezte, nepijte a nekuřte. Po práci je třeba umýt ruce teplou vodou a mýdlem, poté ošetřit ochranným krémem.

Upozornění: Chránit před dětmi! Koncentrát nevylévat do odpadu!

Parametr Popis
Vybírejte z top značek