VÝPRODEJ, SLEVY AŽ 50%, PŘÍSTROJ HADEWE ZDARMA!

X

ODEL LABORATORIES, s.r.o. - vydavatel a distributor odborných knih pro obory podologie/podiatrie/pedikúra

ODEL LABORATORIES - vydavatel a distributor knih pro obory podologie, podiatrie, pedikúra

ODEL PUBLICATION

Naše společnost je od roku 2017 vydavatelem a distributorem odborných německý bestsellerů. Máme na trhu již tři tituly a připravujeme na červen 2021 nový titul s názvem "Velká kniha o zarostlých nehtech". Speciální kniha, která řeší problematiku zarostlých nehtů a všechny dostupné metody a systémy ošetření. Obsahuje kompletní problematiku zarostlých nehtů a všechny dostupné systémy špon, včetně obrázků, návodů ošetření a všech přípravků na německém trhu.

 

Přehled vydaných titulů:

1) Bestseller Velká kniha onemocnění nehtů

Originální německý odborný bestseller pro podology/pedikéry publikovaný pod názvem „Das große Buch der Nagelerkrankungen“ od Anky Niederauové v českém jazyce.

Toto naše české vydání ,,Velká kniha onemocnění nehtů" je věnovano paní Kateřině Vykydalové (R.I.P. 12. 1. 2017) zakladatelce naší společnosti a průkopníci přístrojové pedikúry. Kniha obsahuje kompletní přehled onemocnění vč. obrázků, návodů a všech dostupných přípravků na německém trhu.

 

2) Německý Bestseller - již 10. vydání - Kniha Onemocnění nehtů - patologické změny.

Odborná kniha v češtině s kompletním přehledem onemocnění nehtů doplněná o kvalitní ukázky. Kniha volně navazuje na naši Velkou knihu onemocnění nehtů. 

Aktuální 10. vydání originálního německého odborného bestselleru pro podology/pedikéry/podiatry/dermatology publikovaného pod názvem „Krankhafte Veränderungen des Nagels” z nakladatelství Spitta Verlag GmbH & Co. KG od renomovaných odborníků profesora Dr. Hansotto Zauna a paní Dr. Dorothee Dill.

 

3) Kniha Praktické postupy podologického ošetření

Český překlad velmi populární německé odborné knihy pro podology/pedikéry/podiatry/dermatology publikovaný pod názvem „Handbuch der podologischen Behandlungsmethoden”, autor Sybille Feindt, vydavatelství Neuer Merkur GmbH.

Název české publikace je ,,Praktické postupy podologického ošetření" s podtitulem onemocnění nehtů a kůže, deformity, odlehčení, korektory a masáž chodidel.

 

Majitel licence a vydavatel: ODEL LABORATORIES, s.r.o./profi-pedikura.cz

Zobrazit více