Oděvy Vena

Zdravotnické a kosmetické oděvy VENA získaly na veletrhu INTERBEAUTY PRAHA 2013 hlavní cenu VELKÝ ZLATÝ POHÁR za inovativní produkt

Pracovní trička a polokošile, které jsou ozdobené kamínky ,,SWAROWSKI" do tvaru stop. Efektní ozboba spolu s kvalitním materiálem triček Vám zaručuje perfektní vzhled a pohodlí při práci. Tyto trička a polokošile s touto unikátní ozbobou jsou k dostání pouze u nás.

Pracovní oblečení VENA - elegantní, moderní, designové pracovní oblečení, vyrobené z kvalitního materiálu, testovaného institutem zaměřeného na textil. Díky speciálnímu použitému materiálu oblečení vydrží velmi dlouho, a je také velmi pohodlné. Materiály splňují normy: PN-P-84525, PN-90/P-82008, EN 340. Sortiment budeme postupně rozšiřovat. Je vhodné do nemocnic, klinik, pedikérských nebo kosmetických salónu a všech lázeňských provozů.

Společnost ODEL LABORATORIES, s.r.o./PROFI-PEDIKURA.cz je výhradním distributorem této značky pro ČR.

Zobrazit více

VÝPRODEJ OBLEČENÍ VENA! PŘIPRAVUJEME PRO VÁS NA LEDEN NOVOU KOLEKCI. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ!

Připravili jsme pro Vás nabídku kvalitního pracovního oblečení pro pedikérky, manikérky, kosmetičky a zdravotnický personál. Při výběru velikosti se vždy řiďte přiloženou tabulkou velikostí! Tuniky, šaty a kalhoty mají speciální střih, který neodpovídá tradičním velikostem. Za výměnu velikosti se účtuje poštovné dle ceníku České a Slovenské pošty.

Nejprodávanější zboží