Zveme Vás na návštěvu stánku na veletrhu World of Beaty&SPA v Praze, 28-29.2019

X

Oděvy Vena

Zdravotnické a kosmetické oděvy VENA získaly na veletrhu INTERBEAUTY PRAHA 2013 hlavní cenu VELKÝ ZLATÝ POHÁR za inovativní produkt

Pracovní trička a polokošile, které jsou ozdobené kamínky ,,SWAROWSKI" do tvaru stop. Efektní ozboba spolu s kvalitním materiálem triček Vám zaručuje perfektní vzhled a pohodlí při práci. Tyto trička a polokošile s touto unikátní ozbobou jsou k dostání pouze u nás.

Pracovní oblečení VENA - elegantní, moderní, designové pracovní oblečení, vyrobené z kvalitního materiálu, testovaného institutem zaměřeného na textil. Díky speciálnímu použitému materiálu oblečení vydrží velmi dlouho, a je také velmi pohodlné. Materiály splňují normy: PN-P-84525, PN-90/P-82008, EN 340. Sortiment budeme postupně rozšiřovat. Je vhodné do nemocnic, klinik, pedikérských nebo kosmetických salónu a všech lázeňských provozů.

Společnost ODEL LABORATORIES, s.r.o./PROFI-PEDIKURA.cz je výhradním distributorem této značky pro ČR.

Zobrazit více

Připravili jsme pro Vás nabídku kvalitního pracovního oblečení pro pedikérky, manikérky, kosmetičky a zdravotnický personál. Při výběru velikosti se vždy řiďte přiloženou tabulkou velikostí! Tuniky, šaty a kalhoty mají speciální střih, který neodpovídá tradičním velikostem. Za výměnu velikosti se účtuje poštovné dle ceníku České a Slovenské pošty.

Nejprodávanější zboží

Vybírejte z top značek