AKCE - HFL laboratories - exkluzivní značka profesionálů, slevy až 20%

X

Nůžky na nehty a kůži

DOPORUČUJEME: Vždy investovat do značkových a profesionálních nástrojů Credo Solingen s označením Stainless nebo do nástrojů PEDICE s označením INOX.

Profesionální nástroje na pedikúru a manikúru Credo Solingen a PEDICE splňují vysoké požadavky nejen na špičkové zpracování, ale i funkční design. Zaručují bezpečnost a pohodlí při jejich používání a díky tradici výroby v Solingenu je životnost nástrojů v praxi velmi dlouhá a ekonomická, a proto se vyplatí investovat do nákupu těchto nástrojů.

 

UPOZORNĚNÍ:

Nůžky na nehty a nůžky na kůži  VYROBENÉ Z MATERIÁLU - INOX, STAINLESS jsou sterilizovatelné a jsou určené pro profesionální používání.

Nůžky na nehty a nůžky na kůži  VYROBENÉ Z MATERIÁLU - NIKEL nebo s povrchovou úpravou CHROM nejsou sterilizovatelné, jsou určené pro domácí používání!

Zobrazit více

V této kategorii naleznete výběr nůžek na nehty, nůžek na kůži kleští v různých velikostech, tvarech a materiálech např. chirurgická ocel - Stainless, INOX, Nikel a Chrom.

Nabízené profesionální nástroje na pedikúru a manikúru splňují vysoké požadavky na špičkové zpracování a funkční design. Životnost nástrojů je dlouhá a ekonomická, ale je nutné o pečovat.

Nástroje z MATERIÁLU - INOX, STAINLESS jsou sterilizovatelné a jsou určené pro profesionální používání. Nástroje z MATERIÁLU - NIKEL/CHROM nejsou sterilizovatelné, jsou určené pro domácí používání! Potřebujete poradit s výběrem? Kontaktuje nás, my Vám rádi poradíme!

Nejprodávanější zboží