UPOZORNĚNÍ: PLATBY NA DOBÍRKU U PŘEPREVCŮ NYNÍ NEJSOU MOŽNÉ, POUZE PLATBY PŘEDEM KARTOU NEBO PŘEVODEM.

X

PODOPHARM PODOFLEX krém na nohy s ionty stříbra s 5% UREY - 500ml

Speciální podologický přípravek po ošetření pro nohy náchylné k pocení a nepříjemnému pachu s ionty stříbra. Vhodné pro diabetiky.

Nově zařazené zboží do nabídkyNáš tip!
Kód:
2858
Výrobce:
PODOPHARM
PODOPHARM PODOFLEX krém na nohy s ionty stříbra s 5% UREY - 500ml
Skladem 5 +
Dostupnost na prodejně 1. 4. 2020
Doručení zásilky 2. 4. 2020
Cena 690,00 Kč vč. PHE a DPH

Popis zboží

PROFESIONÁLNÍ PŘÍPRAVEK - PODOFLEX® krém na nohy s ionty stříbra - 500ml

Indikace: Určeno na závěr podologického ošetření pro nohy náchylné k pocení a nepříjemnému pachu. Vhodný pro lidi, kteří provozují sport, cestují, žijí aktivním životem, a adolescenty. Vhodné pro diabetiky.

Antimykotická a antibakteriální účinnost krému byla potvrzena nezávislými laboratorními testy!

Působení: Inovativní složení krému je založeno na technologii tekutých krystalů, která obsahuje patentovanou složku kapalinu Dermosoft® Decalact v koncentraci ve výši 2 % a ionty stříbra, které vykazují antibakteriální vlastnosti a také chrání nohy před plísňovými infekcemi. Tento krém má multiaktivní účinek: zabraňuje pocení nohou a odstraňuje pach. Přírodní avokádové oleje, olivový olej, lanolin, vitamín E a šťáva z aloe vera obsažené v krému pečují o pokožku a regenerují ji. 5% urey nové generace zajišťuje lepší pronikání aktivních složek do kůže. Příjemná vůně krému poskytuje pohodlí při používání a díky jeho konzistenci se plně vstřebá.

Způsob použití: Naneste vhodné množství krému na čistou a suchou pokožku nohou a vmasírujte, dokud se zcela nevstřebá. Použijte na konci podologického ošetření.

Obsah: 500ml