PODOPHARM tinktura na nehty náchylné k mykózám - 10ml

NOVINKA - Účinná tinktura proti plísním nohou. Vhodné pro diabetiky.

Kód:
2742
Výrobce:
PODOPHARM
Záruka:
2 roky
PODOPHARM tinktura na nehty náchylné k mykózám - 10ml
Skladem 5 +
Dostupnost na prodejně 22. 7. 2019
Doručení zásilky 23. 7. 2019
Cena 249,00 Kč vč. PHE a DPH

Popis zboží

TINKTURA NA NEHTY NÁCHYLNÉ K MYKÓZÁM

Indikace: Pro péči o nehty rukou a nohou náchylných k mykóze. Doporučuje se jako prevence proti mykóze nehtů a při obnově nehtových plotének. Doporučuje se provádět pravidelné čištění nehtových plotének v podologické ordinaci nebo v pedikérském salónu. Vhodné pro diabetiky.

 

Působení: Vysoce koncentrovaná inovační tinktura, která ve svém složení obsahuje: stříbrnou vodu, měděnou vodu, extrakt z proskurníku, extrakt z tymiánu, extrakt z šalvěje, extrakt z lunetky, extrakt z mandarinky, extrakt z rozmarýnu, čajový extrakt, šalvějový olejíček, levandulový olejíček, grapefruitový olejíček, olejíček z balmínu metlatného, hřebíčkový olejíček, olejíček skořicový. Tyto složky mají všestranné antiplísňové a antibakteriální vlastnosti a působení.

 

Způsob použití: Tinkturu aplikujeme dvakrát denně na nehtové ploténky ráno a večer, do chvíle dosažení požadovaného výsledku. Pro lepší výsledky lze spojit s použitím ONYGEN® krém nebo MYKOBOOSTER® nehtový olej. Doporučuje se rovněž pravidelné čištění nehtových plotének v podologické ordinaci nebo v pedikérském salónu.

Obsah: *10ml

Parametr Popis
Vybírejte z top značek