Přístroje na pedikúru

NEHLUČNÉ, BEZUHLÍKOVÉ PŘÍSTROJE NA PEDIKÚRU A MANIKÚRU SE ZÁRUKOU 24 MĚSÍCŮ!

Prodloužená záruka na 24 měs. se vztahuje na oba motory motory a kompletní elektroniku! Nevztahuje se pouze na ložiska v násadci a na opotřebené uhlíky u starších typů s uhlíkovými motory. Toto je uvedeno i v záručním listě. Záruku 2 roky poskytujeme již 7 let - POROVNEJTE

NOVINKA VIDEO ,,JAK SPRÁVNĚ ČISTIT PŘÍSTROJE S ODSÁVÁNÍM."

Přístrojová pedikúra, suchá přístrojová pedikúra, je odborné ošetření nohou, zejména nehtů a kůže proškoleným personálem, který používá pro ošetření speciální vysokoobrátkové přístroje s frézami. Pedikúra, manikúra prováděná profesionálními přístroji je pečlivější, šetrnější například při řešení zarůstajících nehtů prakticky nenahraditelná. Na základě naši několikaleté zkušenosti Vám můžeme doporučit světovou značku profesionálních přístrojů na pedikúru a přístrojů na manikúru hadewe, kterou exkluzívně zastupujeme v ČR.

Společnost hadewe GmbH je rodinná firma, kterou založil v roce 1967 Herbert Menzel před 49 lety, přístroje se vyráběly hlavně  pro dentální průmysl. Nyní se přístroje používají nejvíce na přístrojovou pedikúru, manikúru a nehtový desing.

Přístroje na pedikúru hadewe mají několik patentových řešení (např. uložení motoru v gumovém pouzdře, které výrazně snižuje vibrace, rychlý  upínací knoflík fréz atd.), jsou velmi spolehlivé a nenáročné na údržbu, a proto můžeme nabídnou záruku 24 měsíců a nikoliv pouze 12 měsíců, velký sací výkon, plnohodnotný servis za rozumnou cenu, zapůjčení náhradního stroje zdarma. Více na www.hadewe.cz

Potřebujete poradit? Neváhejte kontaktovat naši technickou a servisní podporu na tel: 773 100 813.

Zobrazit více

AKCE NA PŘÍSTROJE PLATÍ DO 26.10. Žádejte již bezuhlíkové přístroje! Výrazně ušetříte na následném servisu a výměně nových uhlíků.

Nakupujte od TOP prodejce hadewe 2014-15. Nové nehlučné, bezuhlíkové a bezúdržbové přístroje na pedikúru. Profesionální přístroje na pedikúru nabizíme již 8 let. Doporučujeme: Nejčastější otázky při koupi přístroje. Rádi poradíme s výběrem, volejte tel: 773 100 813.

  • Nejlepší cena na trhu - nehlučné bezuhlíkové přístroje již od 34.900 Kč!
  • Nejlépe vybavený přístroj na trhu Auroria - české menu, světlo, ovládání na násadci
  • Garantujeme ZÁRUKU 24 měs., náhradní přístroj v záruce ZDARMA - porovnejte!
  • VÝHODNÉ FINANCOVÁNÍ přístroj od 1.385 Kč/měs.
  • Otáčky - max 40.000 ot./min., cenově dostupný a rychlý servis
  • Porovnejte také před nákupem ,,hodnocení zákazníků"
Vybírejte z top značek
  • Obchodní zastoupení pro přední světové značky

  • Jsme odborníci v oboru včetně znalosti legislativy

  • Doprava zdarma již od 1 500,00 Kč

  • Expedujeme do 48 hodin spolehlivé doručení kurýrní službou