Brusky na paty, elektrické pilníky

Společnost Peter Bausch GmbH & Co. KG byla založena v Německu v roce 1919 panem Petrem Bauschem. Nejdříve vyráběla nářadí a v polovině 80. let začala vyvíjet a následně také vyrábět malé elektrické přístroje z oblasti manikúry a pedikúry.

  

Produkty se neustále již 25 let zdokonalují a i díky tomuto jsou nyní lídry na německém trhu ve výrobě těchto elektrických manikúr a pedikúr. Filosofií společnosti je zachovat veškerou výrobu v Německu a používání při výrobě německých komponentů. Nespornou výhodou elektrických manikúr a pedikúr Bausch jsou kvalitní, silné motory a používání rotačních nástrojů, které mají standardní rozměry a dají se snadno dokoupit nebo případně rozšiřovat.

Nově také v nabídce bruska na nohy Credo Solingen Silky Touch Sapphire Crystal.

Potřebujete poradit s výběrem? Kontaktuje nás, my vám rádi poradíme!  Doporučujeme: kvalitní značku fréz a rotačních nástrojů BuschTIP: Elektrické manikúry a pedikúry jsou ideálnimi dárky! Další podrobné informace nalezente na stránkách: www.PETER-BAUSCH.cz 

Zobrazit více

DOPORUČUJEME: Nejprodávanější el.dobíjecí brusku na paty Bausch 0328, nejvybavenější brusku Credo Solingen Silky Touch - světlo, válečky se safírovými krystalky, adaptér, výkyvná hlavice!

Elektrické brusky na paty a nehty, masážní a akupresúrní přístroje od německých společností PETER BAUSCH a CREDO SOLINGEN jsou zárukou kvality a dlouhotelé tradice výroby. Tyto přístroje jsou určeny pouze pro domácí používání!  V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat na tel: 773 100 813. Rádi pomůžeme s výběrem. Video Brusky na paty

Nejprodávanější zboží

Vybírejte z top značek