DOPORUČUJEME: TIPY NA DÁRKY, AKCE PŘÍSTROJ HADEWE ZDARMA - končí 15.12.2020

X

Přístroje na pedikúru - BEZUHLÍKOVÉ

Nehlučné přístroje na pedikůru a manikúru s odsáváním, s bezuhlíkovými motory a ZÁRUKOU 24 měsíců od tradičního německého výrobce hadewe s 53 letou tradicí.

Prodloužená záruka 24 měs. se vztahuje na oba motory a elektroniku. Nevztahuje se pouze na opotřebená ložiska v násadci.Toto je uvedeno i v záručním listě.

Záruku 2 roky poskytujeme jako první již 12 let a také jako první zapůjčujeme servisní přístroje - POROVNEJTE

Poznámka: Životnost ložisek v násadci je závislá na pravidelním čistění klěštin a na používání správných otáček a rovných fréz.

Doporučujeme videa:

Přístrojová pedikúra, suchá přístrojová pedikúra, je odborné ošetření nohou, zejména nehtů a kůže proškoleným personálem, který používá pro ošetření speciální vysokoobrátkové přístroje s frézami. Pedikúra, manikúra prováděná profesionálními přístroji je pečlivější, šetrnější například při řešení zarůstajících nehtů prakticky nenahraditelná. Na základě naši několikaleté zkušenosti Vám můžeme doporučit světovou značku profesionálních přístrojů na pedikúru a přístrojů na manikúru hadewe, kterou exkluzívně zastupujeme v ČR a SR.

Společnost hadewe GmbH je rodinná firma, kterou založil v roce 1967 Herbert Menzel před 53 lety, přístroje se vyráběly hlavně  pro dentální průmysl. Nyní se přístroje používají nejvíce na přístrojovou pedikúru, manikúru a nehtový desing.

Přístroje na pedikúru hadewe mají několik patentových řešení (např. uložení motoru v gumovém pouzdře, které výrazně snižuje vibrace, rychlý  upínací knoflík fréz atd.), jsou velmi spolehlivé a nenáročné na údržbu, a proto můžeme nabídnou záruku 24 měsíců a nikoliv pouze 12 měsíců, velký sací výkon, plnohodnotný servis za rozumnou cenu, zapůjčení  náhradního stroje zdarma. Více na www.hadewe.cz

V případě potřeby neváhejte kontaktovat technickou a servisní podporu na tel: 773 100 813.

Zobrazit více

ZÍSKEJTE HADEWE PŘÍSTROJ ZDARMA! Více zde

NOVINKA - PODOLOGICKÉ PŘÍSTROJE S KULATÝM ODSÁVÁNÍM - SLEVY AŽ 10%! NEJVĚTŠÍ VÝBĚR BEZUHLÍKOVÝCH PŘÍSTROJŮ V ČR A SR. Doporučujeme: BEZUHLÍKOVÉ, tiché přístroje, ušetříte na servisu za nové uhlíky. Nakupujte u TOP prodejce hadewe za roky 2014-19 nové nehlučné, bezuhlíkové a bezúdržbové přístroje na pedikúru. Nejčastější otázky a odpovědi při koupi přístroje. Rádi poradíme s výběrem, volejte tel. +420 773 100 813.

  • Nejprodávanější značka přístrojů na pedikúru
  • Špičková německá kvalita, 53 letá tradice = bezporuchovost
  • Rychlý a cenově dostupný servis. Neposíláme do Německa!
  • Garantujeme nejlepší ceny na bezuhlíkové přístroje již od 36.900 Kč
  • Patentovaný upínací systém - frézy nevyjíždějí a neprotáčejí se
  • Dva typy násadců - kulaté odsávání a bodové odsávání
  • Nejprodávanější přístroje hadewe Auroria-ovládání, světlo na násadci, české menu
  • Nejmodernější, nejvybavenější přístroj Medeas navíc dotykový display oproti Aurorii
  • Porovnejte ,,Hodnocení od zákazníků"
  • Výhodné financování a leasing pro ČR a SR

 

Nejprodávanější zboží