VÝPRODEJ, SLEVY AŽ 50%, PŘÍSTROJ HADEWE ZDARMA!

X

Přístroje na pedikúru - sprejové

Kvalitní rozprašovací technologie umožňuje rychlejší, kvalitnější a hlavně příjemnější ošetření pro klienta, protože ošetřované místo je chlazeno, a tím se snižuje riziko popálení. Z tohoto důvodů je tato technologie velmi vhodná pro diabetiky.

Předpokladem pro používání této technologie je nutné absolvování školení! Jedná se o zcela jinou technologii než u přístrojů s odsáváním! Při její neznalosti lze klienta velmi snadno poranit. Ošetřované místo je příjemně chlazeno a zde může dojít k přílišnému obroušení kůže. Velmi vybroušené místo pak bude pálet, působit nepříjemně a dokonce může i bolet! Zvlášť nebezpečně to je u diabetiků se sníženou citlivostí. Díky naší 13 leté zkušenosti z praxe tuto technologii nemůžeme doporučit úplným začátečníkům. Přečíst si návod nebo podívat se na video nestačí. Velmi důležitý je také výběr správných fréz pro tuto technologii.

 

Velmi oblíbené profesionální přístroje na pedikúru značky hadewe

Pedikúra prováděná profesionálními přístroji je pečlivější, šetrnější, například při řešení zarůstajících nehtů prakticky nenahraditelná. Na základě naši několikaleté zkušenosti Vám můžeme doporučit světovou značku profesionálních přístrojů na pedikúru a přístrojů na manikúru hadewe, kterou exkluzívně v ČR zastupujeme. Na přístroje zajišťujeme vlastní odborný servis za přijatelné ceny! Přístroje jsou zařazeny ve třídě 2A pro lékařské přístroje a splňují vysoký standard kvality.

Přístroje na pedikúru hadewe se vyrábějí již 55 let a mají několik patentových řešení (např. uložení motoru v gumovém pouzdře, které výrazně snižuje vibrace, rychlý upínací knoflík fréz atd.), jsou velmi spolehlivé a nenáročné na údržbu. Nabizíme plnohodnotný servis za rozumnou cenu, zapůjčení náhradního stroje zdarma a prodejní cenu, která je stejná jako v Německu a všude v Evropě to jsou výhody, které Vám umíme nabídnout. Další informace o také na www.hadewe.cz

V případě potřeby neváhejte kontaktovat naší technickou a servisní podporu na tel: 773 100 813.

Doporučujeme článek: Co je to přístrojová pedikúra?

Zobrazit více

OSLAVTE S NÁMI ZISK POHÁRU TOP PRODEJCE HADEWE 2021 A ZÍSKEJTE PODOLOGICKÝ PŘÍSTROJ ZDARMA!

TICHÉ A SPOLEHLIVÉ SPREJOVÉ PŘÍSTROJE se 55 letou tradicí. Sprejová technologie je velmi komfortní díky nehlučným přístrojům a LED osvětlení na konci násadce (Hyperios), které skvělé osvětluje ošetřované místo. V případě potřeby volejte, rádi poradíme, tel: 773 100 813

  • Garantujeme nejlepší cenu na trhu - sprejový přístroj již od 41.900 Kč
  • Profesionální zaškolení od lektora, který používá sprejový přístroj 7 let
  • NOVÉ PODMÍNKY FINANCOVÁNÍ přístroj na pedikúru již od 1385 Kč/měs.

Předpokladem pro správné a bezpečné používání sprejového přístroje je vhodné absolvovat zaškolení, protože se jedná se o zcela jinou technologii než u přístrojů s odsáváním. Při její neznalosti lze klienta velmi snadno poranit. Zvlášť nebezpečně to je u diabetiků se sníženou citlivostí. Díky naší 13 leté zkušenosti z praxe tuto technologii nemůžeme doporučit úplným začátečníkům. Velmi důležitý je také výběr správných fréz pro tuto technologii.

Nejprodávanější zboží