SPECIÁLNÍ AKČNÍ NABÍDKA DUBEN, platí do 30.4.

X

Sada fréz na kuří oko

Sada fréz na pedikúru pro ošetření kuřích ok s 5 frézami v krabičce.

Při nákupu nad 1 500 Kč doprava v ČR ZDARMA
Při nákupu nad 5 000 Kč doprava v SR ZDARMA
Kód:
2730
Výrobce:
Busch Instruments
Záruka:
2 roky
Sada fréz na kuří oko
Skladem 5 +
Dostupnost na prodejně 22. 4. 2019
Doručení zásilky 23. 4. 2019
Běžná cena
1 734,00 Kč
Ušetříte
173,40 Kč
-10%
Cena 1 560,60 Kč vč. PHE a DPH

Popis zboží

Sada fréz na pedikúru ošetření kuřích ok s pěti frézami a uzavíratelné krabičče.

1) Speciální dutá, ocelová fréza Busch na kuří oka, vel.018  - fréza z legované nerezové oceli od společnosti Busch Instrument.  Jedná se o speciální frézu vyrobenou z velmi pevné a kvalitní oceli, která se používá pro opatrné odstranění bolestivých a hlouběji položených kuřích ok, a pro odfrézování zrohovatělých rýh.  Maximální dovolené otáčky 65 000 za minutu!

2)Kulová fréza Busch, vel. 010 - fréza z legované nerezové oceli od společnosti Busch Instrument. Jedná se o speciální frézu vyrobenou z velmi pevné a kvalitní oceli, která se používá na kuří oka v nehtovém valu a pod nehtovou ploténkou.

3) Fréza ocelová kulová Busch s příčným sekem, vel. 014 - fréza z legované nerezové oceli od společnosti Busch Instrument. Jedná se o speciální frézu vyrobenou z velmi pevné a kvalitní oceli, která se používá pro kuří oka v nehtovém valu a pod nehtovou ploténkou a dále k ošetření mykózy nehtů.

4) Speciální dutá, ocelová fréza Busch na kuří oka, vel.023 - fréza z legované nerezové oceli od společnosti Busch Instrument.  Jedná se o speciální frézu vyrobenou z velmi pevné a kvalitní oceli, která se používá pro opatrné odstranění bolestivých a hlouběji položených kuřích ok, a pro odfrézování zrohovatělých rýh. Maximální otáčky 6 500/min.

5) Fréza diamantová Busch super hrubá na broušení kůže. Maximální dovolené otáčky 57 000 za minutu!

6) Uzavíratelná krabička

Diamantové frézy značky Busch jsou odolné vůči korozi, hygienické - dají se STERILIZOVAT a díky dlouhé životnosti je jejich provoz velmi ekonomický!

Sterilizace fréz se provádí pomocí horkovzdušného sterilizátoru s nuceným oběhem vzduchu minimálně 30 minut při teplotě 180 °C. POZOR! Při překročení teploty 180 °C může dojít ke ztrátě tvrdosti, a tím i je zkrácení životnosti frézy.

Všechny frézy Busch jsou pro lékařské použití, řada Dia TWISTER je určena k ošetření diabetických pacient, jedná se o zdravotnické prostředky nesoucí označení CE.

DOPORUČUJEME: Zakoupit kalibrační váleček, aby jste předešli používaní křivých fréz, které ničí kleštiny a ložiska v přístroji. Při používání, přepravě a skladování rotačních nástrojů používejte stojany na frézy. Prodloužíte tím jejich životnost.

Parametr Popis
Vybírejte z top značek