SPECIÁLNÍ AKČNÍ NABÍDKA DUBEN, platí do 30.4.

X

Sada fréz pro diabetiky

Sada fréz na pedikúru Busch diabetická s 6 frézami a krabičkou.  

Výrobek je nyní za akční cenu Při nákupu nad 1 500 Kč doprava v ČR ZDARMA
Při nákupu nad 5 000 Kč doprava v SR ZDARMA
Kód:
2732
Výrobce:
Busch Instruments
Záruka:
2 roky
Sada fréz pro diabetiky
Skladem 5 +
Dostupnost na prodejně 22. 4. 2019
Doručení zásilky 23. 4. 2019
Běžná cena
3 082,00 Kč
Ušetříte
308,20 Kč
-10%
Cena 2 773,80 Kč vč. PHE a DPH

Popis zboží

Sada fréz na pedikúru diabetická s šesti frézami a uzavíratelnou krabičkou.

1) Fréza diamantová Busch - kulička, vel.018 pro úpravu nehtů. Maximální dovolené otáčky 85 000 za minutu. Diamantové frézy značky Busch jsou odolné vůči korozi, hygienické - dají se STERILIZOVAT a díky dlouhé životnosti je jejich provoz velmi ekonomický.

2) Speciální čistící nehtová fréza Busch, krátká, vel.012 - fréza z legované nerezové oceli od společnosti Busch Instrument.

Jedná se o speciální frézu vyrobenou z velmi pevné a kvalitní oceli, která se používá k čistění nehtového valu. Tyto profesionální nástroje lze používat do násadců přístrojů sprejových nebo s odsáváním.

3) Fréza k zakrácení nehtů, ošetření pokožky. Max. otáčky 60 000/min.

4) Fréza diamantová Busch pro jemné broušení nehtů a kůže. Maximální dovolené otáčky 57 000 za minutu.

5) Fréza diamantová Busch - super hrubá - Dia TWISTER, vel.095 je speciální fréza k odstranění zrohovatělých vrstev tvrdé kůže.

6) LUKAS GT PODO nosič brusných kloboučků 10 mm - vylepšený nosič brusných kloboučku LUKAS Podo je charakteristický vysokou kvalitou nerezové stopky a jeho dokonalou vyváženosti. Pryžová část nosiče obsahuje několik štěrbin pro rychlou výměnu a bezpečné držení brusných kloboučků při broušení.

7) Uzavíratelná krabička

Diamantové frézy značky Busch jsou odolné vůči korozi, hygienické - dají se STERILIZOVAT a díky dlouhé životnosti je jejich provoz velmi ekonomický!

Sterilizace fréz se provádí pomocí horkovzdušného sterilizátoru s nuceným oběhem vzduchu minimálně 30 minut při teplotě 180 °C. POZOR! Při překročení teploty 180 °C může dojít ke ztrátě tvrdosti, a tím i je zkrácení životnosti frézy.

Všechny frézy Busch jsou pro lékařské použití, řada Dia TWISTER je určena k ošetření diabetických pacient, jedná se o zdravotnické prostředky nesoucí označení CE.

DOPORUČUJEME: Zakoupit kalibrační váleček, aby jste předešli používaní křivých fréz, které ničí kleštiny a ložiska v přístroji. Při používání, přepravě a skladování rotačních nástrojů používejte stojany na frézy. Prodloužíte tím jejich životnost.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parametr Popis
Vybírejte z top značek