Akční nabídka a novinky květen 2018, platí do 25.5.

X

Sada fréz na pedikúru ošetření kuřích ok

Sada fréz na pedikúru Busch pro ošetření kuřích ok s 5 frézami a krabičkou.

Při nákupu nad 1 500 Kč doprava v ČR ZDARMA
Při nákupu nad 5 000 Kč doprava v SR ZDARMA
Kód:
1211
Výrobce:
Busch Instruments
Záruka:
2 roky
Sada fréz na pedikúru ošetření kuřích ok
Skladem 5 +
Dostupnost na prodejně 22. 5. 2018
Doručení zásilky 23. 5. 2018
Běžná cena
1 612,00 Kč
Ušetříte
80,00 Kč
-5%
Cena 1 532,00 Kč vč. PHE a DPH

Popis zboží

Sada fréz na pedikúru ošetření kuřích ok s pěti frézami a uzavíratelnou krabičkou.

1) Speciální dutá, ocelová fréza Busch na kuří oka, vel.018  - fréza z legované nerezové oceli od společnosti Busch Instrument.  Jedná se o speciální frézu vyrobenou z velmi pevné a kvalitní oceli, která se používá pro opatrné odstranění bolestivých a hlouběji položených kuřích ok, a pro odfrézování zrohovatělých rýh.  Maximální dovolené otáčky 65 000 za minutu!

2) Speciální dutá, ocelová fréza Busch na kuří oka, vel.027  - fréza z legované nerezové oceli od společnosti Busch Instrument.  Jedná se o speciální frézu vyrobenou z velmi pevné a kvalitní oceli, která se používá pro opatrné odstranění bolestivých a hlouběji položených kuřích ok, a pro odfrézování zrohovatělých rýh. Maximální otáčky 6 500/min.

3) Fréza ocelová kulová Busch s příčným sekem, vel. 010 - fréza z legované nerezové oceli od společnosti Busch Instrument. Jedná se o speciální frézu vyrobenou z velmi pevné a kvalitní oceli, která se používá pro kuří oka v nehtovém valu a pod nehtovou ploténkou a dále k ošetření mykózy nehtů. Maximální dovolené otáčky 37 000 za minutu!

4) Fréza ocelová kulová Busch s příčným sekem na kuří oka,vel.016 - fréza z legované nerezové oceli od společnosti Busch Instrument. Jedná se o speciální frézu vyrobenou z velmi pevné a kvalitní oceli, která se používá pro kuří oka v nehtovém valu a pod nehtovou ploténkou a dále k ošetření mykózy nehtů. Maximální dovolené otáčky 37 000 za minutu!

5) Fréza diamantová Busch hrubá na broušení kůže. Maximální dovolené otáčky 57 000 za minutu!

 

Diamantové frézy značky Busch jsou odolné vůči korozi, hygienické - dají se STERILIZOVAT a díky dlouhé životnosti je jejich provoz velmi ekonomický!

Sterilizace fréz se provádí pomocí horkovzdušného sterilizátoru s nuceným oběhem vzduchu minimálně 30 minut při teplotě 180 °C. POZOR! Při překročení teploty 180 °C může dojít ke ztrátě tvrdosti, a tím i je zkrácení životnosti frézy.

Všechny frézy Busch jsou pro lékařské použití, řada Dia TWISTER je určena k ošetření diabetických pacient, jedná se o zdravotnické prostředky nesoucí označení CE.

DOPORUČUJEME: Zakoupit kalibrační váleček, aby jste předešli používaní křivých fréz, které ničí kleštiny a ložiska v přístroji. Při používání, přepravě a skladování rotačních nástrojů používejte stojany na frézy. Prodloužíte tím jejich životnost.

Parametr Popis
Vybírejte z top značek