SPECIÁLNÍ AKČNÍ NABÍDKA DUBEN, platí do 30.4.

X

Sada fréz základní

Sada fréz na přístrojovou pedikúru Busch základní s 6 frézami v plastové krabičce.

Náš tip!Při nákupu nad 1 500 Kč doprava v ČR ZDARMA
Při nákupu nad 5 000 Kč doprava v SR ZDARMA
Kód:
2733
Výrobce:
Busch Instruments
Sada fréz základní
Skladem 2 ks
Dostupnost na prodejně 22. 4. 2019
Doručení zásilky 23. 4. 2019
Běžná cena
2 559,00 Kč
Ušetříte
255,90 Kč
-10%
Cena 2 303,10 Kč vč. PHE a DPH

Popis zboží

Sada pro přístrojovou pedikúru - základní

Obsahuje 6 základních fréz v uzavírací krabičce k opracování nehtů a pokožky nohy.

1) Fréza diamantová Busch - kulička, vel.012 pro úpravu nehtů. Maximální dovolené otáčky 85 000 za minutu!

Diamantové frézy značky Busch jsou odolné vůči korozi, hygienické - dají se STERILIZOVAT a díky dlouhé životnosti je jejich provoz velmi ekonomický!

2) Speciální čistící nehtová fréza Busch, krátká, vel.012 - fréza z legované nerezové oceli od společnosti Busch Instrument.

Jedná se o speciální frézu vyrobenou z velmi pevné a kvalitní oceli, která se používá k čistění nehtového valu. Tyto profesionální nástroje lze používat do násadců přístrojů sprejových nebo s odsáváním.

3) Fréza diamantová Busch hrubá na broušení kůže. Maximální dovolené otáčky 57 000 za minutu!

4) Fréza diamantová Busch - střední, vel.055 se používá k opracování nehtů a ztvrdlé kůže. Maximální dovolené otáčky 60 000 za minutu!

5) Fréza diamantová Busch - super hruba, vel.090 - pokrokové zpracování diamantové frézy s chladícím kanálkem se používá k odstranění silně zrohovatělé kůže. Chladící kanálky zajištují snížení teploty po dobu práce. Maximální dovolené otáčky 15 000 za minutu!

6) LUKAS GT PODO nosič brusných kloboučků 10 mm - vylepšený nosič brusných kloboučku LUKAS Podo je charakteristický vysokou kvalitou nerezové stopky a jeho dokonalou vyváženosti. Pryžová část nosiče obsahuje několik štěrbin pro rychlou výměnu a bezpečné držení brusných kloboučků při broušení.

7) Uzavírací krabička plastová - nesterilizovatelná

Diamantové frézy značky Busch jsou odolné vůči korozi, hygienické - dají se STERILIZOVAT a díky dlouhé životnosti je jejich provoz velmi ekonomický!

Sterilizace fréz se provádí pomocí horkovzdušného sterilizátoru s nuceným oběhem vzduchu minimálně 30 minut při teplotě 180 °C. POZOR! Při překročení teploty 180 °C může dojít ke ztrátě tvrdosti, a tím i je zkrácení životnosti frézy.

Všechny frézy Busch jsou pro lékařské použití, řada Dia TWISTER je určena k ošetření diabetických pacient, jedná se o zdravotnické prostředky nesoucí označení CE.

DOPORUČUJEME: Zakoupit kalibrační váleček, aby jste předešli používaní křivých fréz, které ničí kleštiny a ložiska v přístroji. Při používání, přepravě a skladování rotačních nástrojů používejte stojany na frézy. Prodloužíte tím jejich životnost.

Parametr Popis
Vybírejte z top značek