Silikonový korektor PODIKON 22 Shore - 15x15g

Speciální silikonová hmota pro výrobu individuálních korektorů - pro meziprstí, menší korekce a pro snížení tlaku.

Výrobek je nyní za akční cenu Náš tip!
Kód:
5095
Výrobce:
PODIKON
Silikonový korektor PODIKON 22 Shore  -  15x15g
Skladem 5 +
Dostupnost na prodejně 23. 7. 2019
Doručení zásilky 24. 7. 2019
Běžná cena
249,00 Kč
Ušetříte
37,30 Kč
-15%
Cena 211,70 Kč vč. PHE a DPH

Popis zboží

Produktová řada silikonové hmoty pro výrobu individuálních korektorů PODIKON®

PODIKON® - profesionální řada silikonové hmoty, které splňuje vysokou kvalitu, dlouhou trvanlivost, tvárnost, garantuje správné tuhnutí a tím poskytuje odborníkům – podiatrům, podologům, pedikérům širokou škálu možností při přípravě individuálních korektorů na míru.

 

Silikonová hmota PODIKON® je certifikovaný zdravotní prostředek vyrobený s využitím primárních biomateriálů, vhodný pro použití v kontaktu s hyperreaktivní a křehkou kůží. Použití stabilních biokompatibilních složek (jako je platina) vylučují také riziko alergií, podráždění nebo systémové toxicity. Nespornou konkurenční výhodou je balení jednotlivých dávek individuálné v blistrech zabraňující bakteriální kontaminaci, umožňuje správné dávkování a tuhnutí.

 

Silikonový korektor PODIKON 22 Shore  -  15x15g

Podikon 22 Shore je nejuniverzálnější silikonová hmota, která je vhodná téměř ve všech případech, kdy je vyžadováná výroba individuálního korektoru. Je dostatečně měkká, neuvolňuje olej, nesmršťuje se, je odolná (vydrží až jeden rok) a lze jí snadno opracovávat bruskou.  

Polyadiční silikonová hmota PODIKON®  je zdravotnický prostředek (polyvinyl siloxan s platinovým tvrdidlem), který je zcela netoxický a vysoce biokompatibilní pro výrobu individuálních korektorů.

Zvláště je vhodný pro meziprstí, menší korekce a pro snížení tlaku při prevenci neuropatických lézí diabetické nohy. Konečná tvrdost 22 Shore A.

 

BALENÍ obsahuje:

  • 3 jednorázová balení základu po 5 g + 3 jednorázová balení tvrdidla po 5 g
  • návod na použití v českém jazyce
Parametr Popis
Vybírejte z top značek