Silikonový korektor PODIKON 35 Shore - 30x30g

VÝPRODEJ, trvanlivost 1/2021 - silikonová hmota pro výrobu individuálních korektorů - na Halux a větší korektory pro svou tvrdost a pevnost.

Výrobek je nyní za akční cenu Náš tip!
Kód:
5096
Výrobce:
PODIKON
Silikonový korektor PODIKON 35 Shore  -  30x30g
Skladem 5 +
Dostupnost na prodejně 21. 4. 2021
Doručení zásilky 22. 4. 2021
Běžná cena
449,00 Kč
Ušetříte
224,50 Kč
-50%
Cena 224,50 Kč vč. PHE a DPH

Popis zboží

Produktová řada silikonové hmoty pro výrobu individuálních korektorů PODIKON®

PODIKON® - profesionální řada silikonové hmoty, které splňuje vysokou kvalitu, dlouhou trvanlivost, tvárnost, garantuje správné tuhnutí a tím poskytuje odborníkům – podiatrům, podologům, pedikérům širokou škálu možností při přípravě individuálních korektorů na míru.

 

Silikonová hmota PODIKON® je certifikovaný zdravotní prostředek vyrobený s využitím primárních biomateriálů, vhodný pro použití v kontaktu s hyperreaktivní a křehkou kůží. Použití stabilních biokompatibilních složek (jako je platina) vylučují také riziko alergií, podráždění nebo systémové toxicity. Nespornou konkurenční výhodou je balení jednotlivých dávek individuálné v blistrech zabraňující bakteriální kontaminaci, umožňuje správné dávkování a tuhnutí.

 

Silikonový korektor PODIKON 35 Shore  - 30x30g

Podikon 35 Shore je vhodný k výrobě korekčních ortéz/korektorů, které odolávají značnému pohybu a tlaku, například pro použití při sportu. Díky své tvrdosti se nejen snadno tvaruje bruskou, ale také je možné při jeho použití dosáhnout i tloušťky pouhých několika milimetrů a tím i přesnější ortézy.

Polyadiční silikonová hmota PODIKON®  je zdravotnický prostředek (polyvinyl siloxan s platinovým tvrdidlem), který je zcela netoxický a vysoce biokompatibilní pro výrobu individuálních korektorů. Zvláště je vhodný na Halux, větší korektory pro svou tvrdost a pevnost. Konečná tvrdost 35 Shore A.

 

BALENÍ obsahuje:

  • 3 jednorázová balení základu po 10 g + 3 jednorázová balení tvrdidla po 10 g
  • návod na použití v českém jazyce