POVÁNOČNÍ VÝPRODEJ, SLEVY AŽ 50%, AKČNÍ NABÍDKA LEDEN 2022

X

Spirularin krém na popraskané paty 20% UREY hřejivý 75ml

Účinná intenzivní péče na popraskané paty a ragády s hřejivým účinkem s  20 % UREOU a s patentovanou složkou Spiralin®  

Výrobek je nyní za akční cenu
Kód:
506015
Výrobce:
Spirularin
Záruka:
2 roky
Spirularin krém na popraskané paty 20% UREY hřejivý 75ml
Skladem 5 +
Dostupnost na prodejně 25. 1. 2022
Doručení zásilky 26. 1. 2022
Běžná cena
259,00 Kč
Ušetříte
51,80 Kč
-20%
Cena 207,20 Kč vč. PHE a DPH

Popis zboží

Účinná intenzivní péče na popraskané paty a ragády s hřejivým účinkem s 20 % UREOU a s patentovanou složkou z extraktu mikrořas Spiralin®

 

Praskliny se objevují zejména na mozolnaté pokožce. Mozoly vznikají v důsledku silného tlaku nebo tření. Pokud se v těchto nepružných oblastech pokožky vytvoří drobné prasklinky, hovoříme o tzv. trhlinkách nebo ragádách. Tyto trhlinky jsou často doprovázeny nepříjemnými pocity pnutí, citlivostí na tlak nebo svěděním. Bakterie, viry nebo plísně mohou trhlinkami proniknout do hlubších vrstev kůže a vyvolat infekci.

 

Spirularin® krém na popraskané paty kombinuje pečující, hydratační a antimikrobiální vlastnosti rostlinné kyseliny hyaluronové získávané z rosolovky řasotvaré, 20 % UREY a patentovaného aktivního extraktu z mikrořas Spiralinu®. Hřejivý účinek podporuje reakci krému s pokožkou.
Krém je vhodný i pro diabetiky a můžete jej zakoupit v našem internetovém obchodě.

 

Co je Spiralin®? Účinná látka Spiralin® je hlavní a unikátní složka produktů Spirularin®, která se získává z mikrořasy Spirulina platensis. Mikrořasy rodu Spirulina platensis jsou staré 3,6 miliardy let a patří mezi nejstarší živé organismy na Zemi. Tajemstvím těchto mistrů v přežití jsou speciální obranné mechanismy, které si mikrořasy vyvinuly proti svým přirozeným nepřátelům, jako jsou bakterie, mykózy a viry. Speciální antimikrobiální vlastnosti mikrořas jsou v patentovaném procesu rafinace aktivovány a posíleny.

 

Použití: Ráno a večer naneste na zasažené oblasti. Vhodné i pro diabetiky.

Určeno pouze k zevnímu použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na některou složku produktu. Vhodný pro citlivou nebo atopickou pokožku, pro diabetiky a zdravotnický personál. Skladujte při teplotě do 30oC. Použitelné do data uvedeného na obalu. Číslo šarže je uvedeno na obalu.

 

Obsah: 75ml

Výrobce: Ocean Pharma GmbH, Dieselstrasse 6,21465 Reinbek, Německo

Autorizovaný distributor a školitel pro ČR/SR: ODEL LABORATORIES, s.r.o. / PROFI-PEDIKURA.cz