Startovací sada dezinfekcí na pedikúru + zdarma buničitá vata

Neohodnoceno

Obsahuje dezinfekce na malé plochy s postřikem, na nástroje a na pokožku - ZDARMA buničitá vata.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
4.10.2022
Možnosti doručení
Kód: 1085
571 Kč
Startovací sada dezinfekcí na pedikúru + zdarma buničitá vata
Neohodnoceno

Startovací sada obsahuje: DESPREJ NEW 500 ml - dezinfekce malých ploch, předmětů a povrchů postřikem, DEZIPUR 700g - dezinfekce nástrojů, SEPTODERM SPRAY 250 ml - dezinfekce na kokožku ZDARMA buničitá vata 2x500ks

DESPREJ NEW - 500 ml je tekutý dezinfekční přípravek na bázi kombinovaného účinku alkoholů a KAS vhodný k dezinfekci malých ploch, předmětů a povrchů zdravotnických prostředků postřikem. Zaručuje rychlý dezinfekční efekt bez nutnosti oplachu vodou. Je vhodný k dezinfekci špatně dostupných míst, je okamžitě k použití. Má dobrou materiálovou snášenlivost. Možno ho použít v kombinaci se systémem utěrek a kbelíku Wettask.

Účinné látky: Ethanol, Isopropanol, KAS

Spektrum účinnosti: Baktericidní, plně virucidní, mykobaktericidní, tuberkulocidní, fungicidní

Aplikace: Přípravek se používá neředěný. DESPREJ se aplikuje postřikem na předem očištěný a suchý povrch tak, aby byl povrch dobře smočen. Přípravek se nechá zaschnout, nebo se po uplynutí expoziční doby zbytek dezinfekce utře jednorázovou utěrkou.

Pozor - hořlavá kapalina: před dezinfekcí musí být všechny elektrické přístroje vypnuty, neaplikovat na horké povrchy.

Doporučená doba expozice: 30 s oblast použití. Doporučuje se k rychlé dezinfekci malých ploch a povrchů (stoly, stolky, vozíky, kliky, dveře, pomůcky apod.) Přípravek je vhodný pro oblast zdravotnictví, laboratoře, lékárny a obecnou praxi pro všechny malé voděodolné a omyvatelné povrchy a předměty (nerezová ocel, barevné kovy, pochromované, smaltované povrchy, sklo, porcelán, PVC). Není vhodný na povrchy, které narušuje alkohol (plexisklo, akryláty a lakované povrchy.

DEZIPUR - 700g  je alkalický práškový prostředek na bázi aktivního kyslíku na čištění a dezinfekci nástrojů. Je také účinný pro mytí menších ploch a nástrojů. Zpravidla se používá v 1% koncentraci a má vysokou čistící účinnost.

Spektrum účinnosti: je baktericidní, fungicidní a virucidní a v koncentraci 2 % tuberkulocidní.

Uplatnění především pro balneologii, stomatologii a soukromé praxe.

SEPTODERM SPRAY - 250ml je tekutý alkoholový přípravek určený pro dezinfekci pokožky před vpichy a menšími invazivními zákroky (odběry krve, vpichy, zavádění kanyl, punkce, tetování, piercing apod.) Výborná snášenlivost s pokožkou, je bez barviv, parfémů a alergenních složek.

Snadná aplikace pomocí mechanického rozprašovače, rychlý a dlouhotrvající účinek! 

Složení: Etanol, Isopropanol, KAS

Spektrum účinnosti: Baktericidní, MRSA, plně virucidní, fungicidní, mykobaktericidní, tuberkulocidní Aplikace

Přípravek se používá neředěný. Před vpichy a drobnými zákroky se přípravek aplikuje na pokožku těla postřikem. Přípravek se nechá působit do zaschnutí. Nepoužívat na sliznice, poškozenou kůži a otevřené rány.

Typ přípravku: Biocidní přípravek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: