AKCE - HFL laboratories - exkluzivní značka profesionálů, slevy až 20%

X

TOUCHBeauty - brusky na paty, brusky na manikúru, brusky na pedikúru, kosmetické přístroje

Brusky na paty, brusky na manikúru, brusky na pedikúru, kosmetické přístroje

TOUCHBeauty

NOVÁ SVĚTOVÁ ZNAČKA V NAŠÍ NABÍDCE - TOUCHBeauty - řada kosmetických přístrojů na manikůru, pedikúru a péči o tělo pro domácí použití.

 

HISTORIE ZNAČKY TOUCHBeauty

Mezinárodní značka TOUCHBeauty byla založena v roce 1999 a následně registrována ve Spojeném království a dalších 53 zemích a oblastech. Značka TOUCHBeauty se s více než 20letými zkušenostmi v kosmetickém průmyslu zaměřuje na design, výzkum a vývoj, marketing a prodej kosmetických produktů a výrobků pro osobní péči.

V roce 1999 značka TOUCHBeuaty vyvinula první vyhřívané kleštičky na natáčení řas a od té doby klade velký důraz na technologické inovace. V roce 2002 vyvinula ohřívač řasenky, v roce 2003 kosmetické zrcátko s LED osvětlením, a v roce 2004 představila první rotační čisticí kartáč na obličej.

Nyní značka TOUCHBeauty nabízí produkty šesti kategorií včetně péče o obličej, tělo a hlavu, pomůcek na líčení, manikúry/pedikúry a pánské péče. Neustále usilujeme o vývoj moderních technologií, zavádění inovací a celosvětové uznání. Značka TOUCHBeauty je ve více než 80 zemích světa uznávána coby odborník v oblasti kosmetiky a výrobků pro osobní péči.

 

Systém kontroly nejvyšší kvality

Díky vysokým normám jakosti produktů získala společnost certifikát a čestné uznání za míru nezávadnosti, která činí méně než 0,2%. Inovativní design Ultrazvukové čisticí špachtle získal v Japonsku ocenění Good Design Award. Po dobu čtyř po sobě jdoucích let byla značka také oficiálním sponzorem mezinárodní soutěže krásy Miss of the Model World. 

 

PROFESIONÁLNÍ A INOVATIVNÍ TÝM VÝZKUMU A VÝVOJE

Pro značku TOUCHBeauty pracuje více než padesát odborníků profesionálního týmu výzkumu a vývoje a každoročně uvádí na trh více než 30 nových produktů. Tým tvrdě pracoval na realizaci více než 170 nezávislých patentů. Klademe velký důraz na nezávislé technologické inovace a aktivně chráníme práva duševního vlastnictví. Neustále vyvíjíme profesionální kosmetiku a výrobky pro osobní péči, které přesahují očekávání našich zákazníků.

 

VÝVOJ ZNAČKY

V posledních letech jsou produkty značky TOUCHBeauty dostupné v Spojeném království, Japonsku, Spojených státech amerických, Německu, Francii, Itálii, Nizozemsku, Španělsku, Austrálii, Rusku, Jižní Koreji, Tchaj-wanu, Malajsii, Střední Americe a dalších zemích a regionech prostřednictvím prodejních kanálů.

TOUCHBeauty navázala profesní vztahy s Cathay Pacific, Lufthansa, Trony, Francfranc a dalšími známými mezinárodními značkami a stala se dlouhodobým a strategickým partnerem společností NITORI, Brookstone, TJ Maxx, Walmart a dalších maloobchodních gigantů. Vysoce kvalitní produkty, neustálá inovace a spolupráce s vynikajícími lidmi a značkami nám z TOUCHBeauty pomáhají učinit celosvětově známou značku.

 

POSLÁNÍ

Naším posláním je poskytnou cenné služby v oblasti zdravé péče o krásu všem.

TOUCHBeauty provides professional beauty & skincare solutions for everyone.

Beauty starts with you, it starts with a touch!  

ODEL LABORATORIES, s.r.o. - výhradní distributor pro ČR/SR

Zobrazit více