Bausch 0338 kosmetická souprava

Elektrická souprava přístrojů na pedikúru, manikúru a masáže - tři přístroje, 17 nástavců! Pro domácí použití. Made in Germany!

Výrobek je nyní za akční cenu Při nákupu nad 1 500 Kč doprava v ČR ZDARMA
Při nákupu nad 5 000 Kč doprava v SR ZDARMA
Kód:
141
Výrobce:
Peter Bausch
Elektrická sada přístrojů pro péči o pokožku
Skladem 5 +
Dostupnost na prodejně 22. 9. 2020
Doručení zásilky 23. 9. 2020
Běžná cena
3 499,00 Kč
Ušetříte
349,90 Kč
-10%
Cena 3 149,10 Kč vč. PHE a DPH

Popis zboží

Bausch 0338 kosmetická souprava je kombinovaná kosmetická souprava na pedikúru, manikúru a masáže pro péči v pohodlí domova.

Přístroj je určen pouze pro domácí použítí.

Sada obsahuje tři kvalitní elektrické přístroje a 17 ks příslušenství - speciální patentovaný elektrický přístroj pro jemné odstranění vrstev zrohovatělé, tvrdé kůže na patách a chodidlech, dále přístroj s rotačními nástroji na úpravu nehtů a masážní přístroj. Celá tato souprava je vyráběná v Německu a dodávaná ve vkusném a pevném kufru. Průměr stopky fréz 2,35 mm - standart.


 
Kombinovaný set obsahuje:
1) Bruska Manikúra-Pedikúra BAUSCH 0300 (22W)
 - kvalitní souprava na domácí pedikúru a manikúru pro péči v pohodlí domova. Přístroj má výkonný a tichý elektromotor a 6-ti stupňovou regulaci rychlosti otáček od 3 000 - 12.000 za minutu. Sada obsahuje kvalitní  přístroj s příslušenstvím - 7 rotačních nástrojů.

Příslušenství obsahuje:
2× Korundové frézy pro zkracování a tvarování nehtů. Vynikající také na umělé nehty
2× Korundové frézy na odstraňování tvrdé kůže
1× Čisticí a lešticí kartáček k odstranění zbytků kůže, nehtů, prachu, k vyleštění nehtu nebo k čistění pod nehty
1× Lešticí fréza na nehty
1× Diamantová fréza na odstranění tvrdé kůže

2) Bruska na nohy Pedipeel Set BAUSCH 0320 (45W) - speciální patentovaná elektrická pedikérní souprava na jemné odstranění vrstev zrohovatělé, tvrdé kůže na prstech, patách a chodidlech. Přístroj odstraňuje jemně a bezbolestně tvrdou kůži, díky patentovanému systému výkonné vibrační hlavy je tato metoda vhodná pro diabetiky a lidi s citlivou pokožkou. V závislosti na hrubosti kůže jsou k dispozici tři brusné kotouče v různých zrnitostech jemná, střední a hrubá zrnitost. Brusný kotouč je uchycen na hlavici pomocí suchého zipu, a tudíž je výměna velmi rychlá a jednoduchá. Tyto brusné kotouče se dají dokoupit i samostatně.

Příslušenství obsahuje: 6 ks brusných kotoučků ve třech hrubostech

3) Profi Facial Massage BAUSCH 0340T (22W) - elektrický masážní přístroj, se kterým je možné masírovat jakékoliv části těla. Zvláště je vhodný pro dokonalou masáž obličeje.

Příslušenství obsahuje: násadec kartáč na hloubkové čištění pokožky, násadec kuličky vhodný na relaxaci, a také zabraňuje formování vrásek a násadec houba pro odstranění odumřelých buněk.

Použití:
Kombinovaná kosmetická souprava pro domácí pedikúru, manikúru a masáže je vhodná ke všem úpravám přírodních, umělých nehtů, pro jemné odstranění vrstev zrohovatělé a tvrdé kůže na prstech, patách a chodidlech. Kombinovaná souprava je vhodná pro diabetiky a jiné citlivé osoby.

Potřebujete poradit s výběrem? Kontaktuje nás, my vám rádi poradíme!

Další informace k tomuto produktu také ZDE.