ZAVŘENO OD 4.7. - 6.7. 2022. Objednávky, které dorazí od pátečního odpoledne 1.7 – až po 6. červenec, budou vyřízeny postupně od 7. 7. 2022

PROGRAM PROFI pro obory pedikúra, podologie

Program PROFI - PRVNÍ PROGRAM PRO PROFESIONÁLY oborů pedikúra/podologie V ČR/SR LETOS SLAVÍ 7 LET

Při nákupu na IČ a podnikání v oborech manikúra/pedikúra/podologie obdržíte speciální slevy ve výši 10 - 20 % na 15 značek a 603 výrobků!

NOVĚ V PROFI PROGRAMU:

UNGUISAN - péče o mykotické nehty a kuří oka
HFL laboratories - speciálních řada profesionálních přípravků
SPIRULARIN - unikátní řada přípravků se SPIRULARINEM
SVORTO - Ortopedické pomůcky - sleva 10 % - celý sortiment
ORLY GEL FX - GEL LAKY

prodejna

CENÍK NÁKUP NA IČ - PROFI PROGRAM UPLATNÍNE PO REGISTACI V E-SHOPU A NÁSLEDNĚ PO NAŠÍ AUTORIZACI - KONTROLE IČ V ŽIVNOSTENECKÉM REJSTŘÍKU ČR/SR, KDE MUSÍ BÝT UVEDEN OBOR PODNIKÁNÍ PEDIKÚRA/MANIKÚRA. Bez přihlášení na účet nelze slevy uplatnit. Slevy se zobrazují ihned po přihlášení na účet.

Značky zařazené do programu:

Tento vybraný sortiment nelze zakoupit v lékárnách ani v drogeriích, a proto ho můžete nabídnout svým klientům vy.

Poskytujeme také letáky, které jsou bez cen s místem pro Vaše razítko s kontaktem. Množství poskytovaných letáků bude vždy v závislosti na zakoupeném množství a na jejich vyžádání - stačí poznačit do poznámky v objednávce. Vyhrazujeme si právo poskytovat množství dle našich možností, přičemž poskytování není pro nás závazné! V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailu: info@odel.cz

Platnost tohoto programu od 1. 4. 2016. Vyhrazujeme si právo poskytovat množství letáků dle našich možností. V případě zneužití tohoto programu budeme požadovat navráceni všech slev!

Aktualizace 15. 6. 2022

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení