PROGRAM PROFI pro obory pedikúra, podologie

Program PROFI - PRVNÍ PROGRAM PRO PROFESIONÁLY oborů pedikúra/podologie V ČR/SR LETOS SLAVÍ 7 LET

Při nákupu na IČ a podnikání v oborech manikúra/pedikúra/podologie obdržíte speciální slevy ve výši 10 - 20 % na 15 značek a 603 výrobků!

NOVĚ V PROFI PROGRAMU:

UNGUISAN - péče o mykotické nehty a kuří oka
HFL laboratories - speciálních řada profesionálních přípravků
SPIRULARIN - unikátní řada přípravků se SPIRULARINEM
SVORTO - Ortopedické pomůcky - sleva 10 % - celý sortiment
ORLY GEL FX - GEL LAKY

prodejna

CENÍK NÁKUP NA IČ - PROFI PROGRAM UPLATNÍNE PO REGISTACI V E-SHOPU A NÁSLEDNĚ PO NAŠÍ AUTORIZACI - KONTROLE IČ V ŽIVNOSTENECKÉM REJSTŘÍKU ČR/SR, KDE MUSÍ BÝT UVEDEN OBOR PODNIKÁNÍ PEDIKÚRA/MANIKÚRA. Bez přihlášení na účet nelze slevy uplatnit. Slevy se zobrazují ihned po přihlášení na účet.

Značky zařazené do programu:

Tento vybraný sortiment nelze zakoupit v lékárnách ani v drogeriích, a proto ho můžete nabídnout svým klientům vy.

Poskytujeme také letáky, které jsou bez cen s místem pro Vaše razítko s kontaktem. Množství poskytovaných letáků bude vždy v závislosti na zakoupeném množství a na jejich vyžádání - stačí poznačit do poznámky v objednávce. Vyhrazujeme si právo poskytovat množství dle našich možností, přičemž poskytování není pro nás závazné! V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailu: info@odel.cz

Platnost tohoto programu od 1. 4. 2016. Vyhrazujeme si právo poskytovat množství letáků dle našich možností. V případě zneužití tohoto programu budeme požadovat navráceni všech slev!

Aktualizace 15. 6. 2022