Bausch 0345 masážní akupresurní přístroj Shiatsu

Neohodnoceno
Značka: Peter Bausch

Akupresurní masážní přístroj se 4 nástavci pro masáž a stimulaci reflexních zón. Made in Germany!

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 0345
1 849 Kč
Bausch 0345 masážní akupresurní přístroj Shiatsu
Neohodnoceno
Značka: Peter Bausch

Bausch 0345 masážní akupresurní přístroj Shiatsu

Shiatsu znamená v překladu tlak prsty - je to japonská masážní technika, založená na východní léčebné tradici a západní fyziologii a psychologii. Česky Šiacu pracuje s akupunkturními dráhami a body za účelem obnovit přirozený tok vitální energie, a tak nastolit energetickou rovnováhu v těle.

Terapie pomocí reflexních zón

Jde o postup, kdy vyvíjíme tlak na určitý bod na rukou nebo nohou. Nový akupresurní přístroj BAUSCH shiatsu proceduru zefektivňuje. Všechny specializované nástavce přístroje umožňují masáž každé části těla. Nevzniká riziko poranění nehty. Masáž s přístrojem navíc tělo nijak nezatěžuje.

Masírujte zvolený bod pomocí jednoho z nástavců. Účinek masáže závisí na tom, jak silný, resp.  mírný tlak zvolíte. Dle vlastních potřeb a požadavků regulujete také rychlost přístroje. Výběrem vyššího rychlostního stupně také zvýšíte intenzitu mechanických stimulů. Je třeba mít na paměti, že masáž by nikdy neměla překračovat individuální práh bolesti. Při častějším použití přístroje se nicméně práh bolesti zvyšuje, což svědčí o úspěšnosti terapie.

Reflexní terapie chodidel

Tato terapie pracuje s předpokladem, že různé části těla a orgány lze stimulovat různými zónami na chodidlech (obrázek). Masáží těchto zón je možné ovlivnit příslušné vnitřní orgány a části těla. Tato masáž je vhodná jako prevence i jako léčba při mírných obtížích. 

Přístroj obsahuje: 4 typy násadců, adaptér

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX