VÝPRODEJ, SLEVY AŽ 50%, PŘÍSTROJ HADEWE ZDARMA!

X

PROGRAM "PROFI" pro obory pedikúra/podologie

Program PROFI - PRVNÍ PROGRAM PRO PROFESIONÁLY oborů pedikúra/podologie V ČR/SR LETOS SLAVÍ 6 LET

Při nákupu na IČ a podnikání v oborech manikúra/pedikúra/podologie obdržíte speciální slevy ve výši 10-23% na 15 značek a 603 výrobků!

Systém e-shopu je propojen s dabatázi živnosteneckého úřadu ČR a toto kontroluje. Při nákupu na IČ ze Slovenska se musí sleva nastavit ručně po ověření údajů, proto nás kontaktujte na e-mailu: info@odel.cz. Uplatnění a zobrazení slev: Slevy 10%-23%, jsou poskytnuty po registraci na IČ a po přihlášení na svůj účet v e-shopu. Bez přihlášení na účet nelze slevy uplatnit. Slevy se zobrazují ihned po přihlášení na účet viz. obrázek.

Programu PROFI obsahuje tento sortiment nástrojů a maloobchodního balení:

NOVINKY 2021 V PROFI PROGRAMU

  • UNGUISAN - péče o mykotické nehty a kuří oka (od 12.8. 2021)
  • HFL laboratories - speciálních řada profesionálních přípravků
  • SPIRULARIN - unikátní řada podologických přípravků se SPIRULARINEM
  • SVORTO - Ortopedické pomůcky - sleva 10% na celý sortiment
  • ORLY GEL FX - GEL LAKY

STÁVAJÍCÍ ZNAČKY:

Tento vybraný sortiment nelze zakoupit v lékárnách ani v drogeriích, a proto ho můžete nabídnout svým klientům vy.

Poskytujeme také letáky, které jsou bez cen s místem pro Vaše razítko s kontaktem. Množství poskytovaných letáků bude vždy v závislosti na zakoupeném množství a na jejich vyžádání - stačí poznačit do poznámky v objednávce. Vyhrazujeme si právo poskytovat množství dle našich možností, přičemž poskytování není pro nás závazné! V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailu: info@odel.cz Platnost tohoto programu od 1. 4. 2016. Vyhrazujeme si právo poskytovat množství letáků dle našich možností. V případě zneužití tohoto programu budeme požadovat navráceni všech slev!

Aktualizace 12.8. 2021