UPOZORNĚNÍ: PLATBY NA DOBÍRKU U PŘEPREVCŮ NYNÍ NEJSOU MOŽNÉ, POUZE PLATBY PŘEDEM KARTOU NEBO PŘEVODEM.

X

PROGRAM "PROFI" pro obory pedikúra/podologie

NOVINKA - OD 11.6.2019 JE DO PROGRAMU ZAŘAZENA ZNAČKA GEHWOL - SLEVA NA MO BALENÍ 20%.


Při nákupu na IČ a podnikání v oborech pedikúra/podologie obdržíte specíální slevy ve výši 20-23% na 10 značek a 350 výrobků!

Systém e-shopu je propojen s dabatázi živnosteneckého úřadu ČR a toto kontroluje. Při nákupu na IČ ze Slovenska se musí sleva nastavit ručně po ověření údajů, proto nás kontaktujte na e-mailu: info@odel.cz. Uplatnění a zobrazení slev: Slevy 20%, resp. laky 23% jsou poskytnuty po registraci na IČ a při přihlášení na svůj účet v e-shopu. Bez přihlášení na účet nelze slevy uplatnit. Slevy se zobrazují ihned po přihlášení na účet viz.obrázek. Video k tomuto programu také ZDE 

Programu PROFI obsahuje tento sortiment nástrojů a maloobchodního balení:

Tento vybraný sortiment nejde zakoupit v lekárnách ani v drogeriích, a proto ho také můžete nabídnout svým klientům.

Poskytujeme také letáky, které jsou bez cen s místem pro Vaše razítko s kontaktem. Množství poskytových letáků bude vždy v závislosti na zakoupeném množství a na jejich vyžadání - stačí poznačit do poznámky v objednávce. Vyhrazujeme si právo poskytovat množství dle našich možností, přičemž poskytování není pro nás závazné! V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailu: info@odel.cz Platnost tohoto programu od 1.4.2016. Vyhrazujeme si právo poskytovat množství letáků dle našich možností. V případě zneužití tohoto programu budeme požadovat navráceni všech slev!