AKCE - HFL laboratories - exkluzivní značka profesionálů, slevy až 20%

X

hadewe

hadewe - německý výrobce přístrojů na pedikúru a brusek na manikúru s 50 letou tradicí

hadewe

Profesionální přístroje na pedikúru a manikúru od společnosti hadewe GmbH, kterou založil v roce 1967 tedy již před 55 lety pan Herbert Menzel.

Hadewe je výrobcem přístrojů s vysokootáčkovým mikromotorem, které se používají na frézování, broušení, rytí a podobné druhy použití.

Dnes se společnost specializuje na obory pedikúra, manikúra a design nehtů. Tyto profesionální zařízení vyrábí již celá desetiletí. Díky několikaleté tradici a kvalitě přístrojů se nyní značka HADEWE prodává v mnoha evropských zemích. Společnost hadewe nyní řídí Chris a Stephan Menzelovi. Oba pracují ve společnosti už mnoho let a pokračují v práci, kterou začal jejich otec.

Hlavní výhodou přístrojů je patentovaná velmi rychlá výměna nástrojů. Ochrannou známkou násadců je "posůvný knoflík", který má většina hadewe násadců. Tento "posúvný knoflík" je výborné, čas šetřící zařízení, které umožňuje výměnu nástrojů bez velké ztráty času a také dává násadcům jejich unikátní vzhled.

Další výhodou je používání bezkomutátorového ,,kovového" EC motoru v násadci, který je zkonstruován pro dlouhou provozní životnost. Tento typ motoru již nepoužívá uhlíky, které se musí při pravidelném užívání přístroje vyměňovat. Motor je navíc vždy uložen do speciálníhogumového jádra, a díky tomu jsou tlumeny veškeré vibrace.

 

 Kvalita přístrojů a servis jsou vždy na prvním místě!
Vyráběno v Německu již od roku 1967.

Nakupujte u TOP prodejce hadewe 2014-2021

Další informace také na stránkách www.hadewe.cz

 

Stránky výrobce: http://www.hadewe.de

Zobrazit více